ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

:: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه
زمان کنونی: 05-09-2024, 08:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: shirazi021
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
پاسخ:
بازدید: 27692

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه
01-05-2015, 06:27 PM
ارسال: #21
RE: :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه
پست 3
موانع و مشکلاتی که برای فروش به آنها برخوردم
------------------
دوستان سلام
همونطور که در پست نخست گفته بودم در این پست می خواهم درباره موانع و مشکلاتی که برای فروش داشتم برایتان بنویسم .
البته آرزو می کنم شما در فروش این علوفه مشکلی نداشته باشید
و دوباره تاکید می کنم مطمئنم دوستانی که در مناطق کم اب (به ویژه استانهای کویری) زندگی می کنند می توانند در این زمینه موفق باشند . ان شاالله
ببینید دوستان بنا به دلایل شخصی من سه سالی است که ناچارم در یکی از شهرهای استان همدان زندگی کنم و با توجه به عنایت خداوند متعال این منطقه مشکل کم آبی ندارد و کشاورزی و باغداری پر رونق است و اقتصاد منطقه کاملا متکی به تولیدات باغی و کشاورزی و دامپروری است .
به گونه ای که من خودم با آنکه زاده و بزرگ شده ی تهرانم و هیچ سر رشته ای از کشاورزی و دامداری ندارم در این سه سال نتوانستم از تخصصهایم استفاده کنم و برای امرار معاش زنبورداری می کنم .
این توضیح را دادم تا هم با شرایط اینجا بیشتر آشنا بشوید و هم اینکه بدانید در مدتی که به دنبال فروش این محصول بودم بزرگترین مانع فروشم همین نعمتهای خدادای بود .(که آرزو می کنم خداوند به این نعمتها برکت بیشتر بدهد)
پس دوستانی که در مناطق کم آب هستند مطمئنا مشکلات کمتری در فروش خواهند داشت
حتی شاید باور نکنید من با چند دامپزشک که صحبت می کردم می گفتند می توان از این علوفه استفاده کرد و آن را در جیره ی غذایی جا داد . و حتی وقتی من قیمت فروشم را حدود کیلیویی 500 اعلام می کردم با حساب و کتابی که می کردند می دیدند حدود 10 تا 20 درصد در هزینه ی خوراک گاو صرفه جویی می شود .
و حتی بر اساس تئوری ها و دانش خودشان تاکید می کردند که قاعدتا استفاده از این علوفه می تواند در شیردهی و پروار بندی تاثیر خواب داشته باشد
اما نکته ی خنده دار این بود که با تمام این حرفها هیچ کدام حاضر نشند که حتی روی یک گاو تست کنند و تاثیرش را در میزان شیردهی بسنجند .
چون سریعترین راهی که می توان تاثیر این علوفه را دید در گاو شیری است . زیرا در حدود یک هفته ی بعد خودش را نشان می دهد (چه مثبت و جه منفی)
شاید باور نکنید حتی رئیس اتحادیه دامداران حاضر شد روی یکی از گاوهای بومی اش با این شرط تست کند که من مبلغ گاو را (حدود 10 میلیون ) به حسابش بریزم و در صورتی که طی 3 ماه آینده هر مشکلی برای گاوش پیش آمد مبلغ را به عنوان خسارت بردارد .
با آنکه اگر هر نتیجه ای روی گاو شیرده بنا بود به دست بیاید خودش را یک هفته ای نشان می داد . باز هم پذیرفتم تا سه ماه آینده گاو محترم را بیمه کنم
خلاصه دردسرتان ندهم من این شرط را پذیرفتم اما روزی که قرار بود نمونه ها را ببرم و پول را به حسابش بریزم این آقا غیب شد . 35
خلاصه ی مطلب من فکر می کنم اگر ذهنیت دامداران و دامپزشکان در جاهای دیگر هم به این صورت باشد بهتر است ابتدا از گوسفند داران شروع کنید
نکته ی جالب درباره ی کسانی که گوسفند دارند این بود که با آنکه آنها از نظر سطح تحصیلات با دامداران صنعتی قابل قیاس نبودند و بنیه اقتصادی شان بسیار ضعیف تر بود اما اصلا دردسرهایی که برای راضی کردن گاوداران داشتم را با انها نداشتم
خلاصه ی مطلب اینکه با دو نفر از گوسفند داران که هرکدام بیش از 100 راس گوسفند داشتند صحبت کردم و برای آنها یک هفته ای نمونه بردم
نکته ی جالب این بود که آنقدر این علوفه خوش خوراک بود که بین میشها دعوا می شد و گوسفند داران از این رفتار آنها شگفت زده شده بودند .
نکته ی دیگر این بود که گوسفند داران بر اساس تجربه شان می گفتند زمانی که دام از علوفه ی تازه استفاده می کند بازده بسیار بالایی دارد و مطمئن بودند که استفاده ی از این علوفه بازده بسیار بالایی برایشان دارد .
بگذریم . پس از تست یک هفته ای آنها کاملا راضی بودند اما یک امای خنده دار می گفتند .35
آنها می گفتند ما در تمام طول بهار و تابستان گوسفندمان را به مراتع طبیعی می بریم و در پاییز هم آنها را به باغها می بریم تا علف زیر درختان را بخورد و چون بابت این نوع چرا یک ریال هم نمی پردازیم حتی اگر این علوفه را کیلویی ده تومان بخریم برایمان نمی صرفد . آنها می گفتند تنها در زمستان که برف می بارد و دیگر علفی نیست ما علوفه می خریم .
حالا شما حساب کنید من چه دردسری داشتم تا به آنها بفهمانم که یک آن علف مفت انرژی و پروتئین این علوفه را ندارد و دوم اینکه وقتی شما گاهی 10 تا 20 کیلومتر دام را پیاده می برید تا علف مفت بخورد کلی انرژی اش هدر می رود و مسلما در پروار بندی اش نتیجه منفی دارد و سوم زمانی که از این علوفه استفاده می کنید علاوه بر ساقه ی گیاه خود دانه و ریشه را هم دام مصرف می کند که این دانه و ریشه مواد مغذی بسیاری دارد .
همگی می گفتند قبول داریم و تجربه هم این حرفها را ثابت کرده اما ما عادت داریم علف مفت بدهیم .Dodgy Dodgy Huh Huh
خلاصه ی مطلب دردسرتان ندهم . این بود که من نتوانستم این محصول را بفروشم و ناچار شدم عطایش را به لقایش ببخشم
امیدوارم به کارتان بیاید
باز هم از دوستانی که تخصص مرتبط دارند و یا دوستانی که در این زمینه کاری انجام می دهند خواهش می کنم در بحث شرکت کنند تا پربار تر باشد
با ارزوی بهترینها برای همگی

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: saadati , hojjat04a , مهندس روح الله زاهد , seraj , moele , mohsen_gah , MMPN , ali.abasi , اَسکی , moreez , acmostafa , rvn10 , agora , hadafmand
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه - shirazi021 - 01-05-2015 06:27 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,683 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  هر آنچه که باید در مورد مبلمان کلاسیک فرانسوی بدانید mamad1400 1 262 03-14-2022 02:16 PM
آخرین ارسال: jasminghaderi
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 480 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  چطور با سرمایه کم ابزار فروشی بزنم؟ vahidkaronline 0 586 02-01-2022 04:25 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  یادش بخیر 6 سال پیش دستگاه ماین خریدیم با اعضای سایت فامیل دور 0 441 03-06-2021 09:28 PM
آخرین ارسال: فامیل دور
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,637 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  اخبار بورس + آموزش azim 1,196 195,108 10-31-2018 03:05 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 481 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  چگونه یک وب سایت با کیفیت را طراحی کرده و آن را توسعه دهیم؟ neda2000 1 537 07-11-2017 10:01 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  کارآفرینی با سرمایه کم idehshot 0 663 05-02-2017 10:14 AM
آخرین ارسال: idehshot
  دانلود خلاصه 50 كتاب برتر در زمينه موفقيت poorya37 0 516 03-29-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: poorya37
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 887 01-11-2017 10:18 PM
آخرین ارسال: saeed74
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد parsaw 0 448 12-11-2016 04:16 PM
آخرین ارسال: parsaw
  یه راهنمایی . معرفی چندتا اموزشگاه تعمیرات موبایل و کامپیوتر در تهران mohammad.b 7 4,804 09-21-2016 02:04 PM
آخرین ارسال: amirhosein rostami
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 758 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 895 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 792 09-08-2016 01:24 PM
آخرین ارسال: saeed74
Lightbulb 16 قانون طلایی که در طی مسیر تجارت به ما کمک میکند hamedkhan 4 1,375 08-10-2016 01:34 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  قدم اول فقط با 15000 تومان arm84 7 1,412 06-21-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: melisa8
Exclamation دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار موفق از صفر تا صد(با لینک مستقیم ) saeid3030 0 1,318 06-08-2016 10:44 AM
آخرین ارسال: saeid3030

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS