ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

طرح کارورزی فارغ التحیصلان دانشگاهی (مشاغل دانش بنیان)
زمان کنونی: 05-09-2024, 06:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی ر
آخرین ارسال: bayani
پاسخ:
بازدید: 2249

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-24-2014, 10:23 AM
ارسال: #1
سلام دوستان . بهار امسال وقتی اخبار مربوط به استان گلستان رو تو سایت میخوندم با این خبر مواجه شدم ." آغاز ثبت نام فارغ التحصیلان دانشگاهی در طرح کارورزی مشاغل دانش بنیان " و رفتم سایتش و ثبت نام کردم . بعد چند وقت پیامکهای مختلفی در مورد اطلاع رسانی طرح واسم میومد . خلاصه نشون میداد طرح جدی دنبال میشه . ایده این طرح توسط دکتر جلالی به استاندار استان گلستان داده شده و استاندار محترم پس از مطرح کردن با ریاست جمهوری قرار شده بصورت پایلوت در این استان اجرا بشه . مدیر این طرح هم خود دکتر جلالی هستن که انصافا بسیار مرد شریف و تلاشگری هستن . ( http://www.drjalali.ir ) تا حالا 5000 نفر در این طرح ثبت نام کردن . برای این 5000 نفر چهار دوره آموزشی شامل : 1. ارتباطات و روابط عمومی 2. کسب وکار الکترونیکی 3. فن آوری اطلاعات 4. ابزارهای هوشمند ارایه میشه . من دیروز ( اول شهریور) در دوره اول آموزش شرکت کردم . تعدادی از بچه ها در انتقاد از طرح صحبت کردند و حقیقتا دلشون خیلی پر بود . اقای دکتر هم انتقادات رو وارد دونستن و مطرح کردند که با وضعیت فعلی دولت از لحاظ فضای کسب و کار و سرمایه حداقل کار ممکن همین طرحه . و انصافا هم راست میگفت . اما این طرح هدفش اینه : جمع آوری اطلاعات دانش آموختگان بیکار . آموزش دانش آموختگان در حوزه ICT . معرفی دانش آموختگان به کارفرماها از طریق اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی . و یکسال بیمه رایگان کارورزان در تامین اجتماعی . لطفا دوستان نظرات خودشون رو در مورد طرح اعلام کنند. لینکهای مربوطه http://golestanp.ir/

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bayani , arash1367
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
طرح کارورزی فارغ التحیصلان دانشگاهی (مشاغل دانش بنیان) - مهدی ر - 08-24-2014 10:23 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری مونا90 3 493 02-25-2018 02:12 AM
آخرین ارسال: مونا90
  مقاله دانشگاهی کارافرینی zakaria20 0 566 12-25-2016 12:06 PM
آخرین ارسال: zakaria20
  انتخاب طرح کارآفرینی مناسب amir68 0 697 06-23-2015 12:33 PM
آخرین ارسال: amir68
  - مشاغل خانگي چيست و شامل چه رشته هايي مي گردد؟ بيلا بالا 1 2,718 11-13-2012 12:01 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  فهرست مشاغل خانگي بيلا بالا 1 1,301 11-13-2012 11:54 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS