ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دوره توانگری و جذب
زمان کنونی: 05-03-2024, 10:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: sokeinia
پاسخ:
بازدید: 57855

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوره توانگری و جذب
06-05-2014, 03:16 PM
ارسال: #1
دوره توانگری و جذب
باسلام دوستان گلم
می خواستم در این دوره با هم باشیم تا یه سری تمرین را به صورت گروهی با هم انجام بدیم.
این آموزش ها توسط خانم حقیقی منتشر شده که البته اونم ترکیب چندین کتاب معروف در این زمینه هست. چون مطالب ایشون از وبلاکشون پاک شده ولی من تعدادیش را جمع آوری کردم و در آرشیوم دارمشون دوست دارم که با هم به صورت دسته حمعی انجامش بدیم و نتایجش را با هم به اشتراک بگداریم.
هر یکروز در میان یکی از این دروس را در همین تاپیک قرار می دهم:

باز هم تاکید می کنم این نوشته ها توسط من نوشته نشده بلکه نوشته های خانم حقیقی هست فقط ما می خوایم اینجا این آموزش ها را با هم انجام بدهیم.
12_00212_002

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , حسین فتحی , کامیار کاظمی , مهدی 1 , یک همراه سبز , jahanagahi , iranboy , Grand2Beat , mahdi5e , Ali 59 , alireza091111 , Delta.H , Alireza_Kh , h.persian2230 , maryami.aramesh , hamedmoez , hamidmh
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
دوره توانگری و جذب - MARYAR - 06-05-2014 03:16 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  10 نقل قول از کهن مرد دوره رنسانس، لئوناردو داوینچی.... mallarme 0 1,738 05-04-2013 02:30 PM
آخرین ارسال: mallarme
  SUCCESS آهنرباي جذب موفقيت در درون شماست اقاي ايـــده 0 892 02-29-2012 04:43 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS