ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اين چيــــــــــست؟؟؟
زمان کنونی: 06-03-2024, 03:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: mosafer bedar
پاسخ:
بازدید: 7194

ارسال پاسخ 
اين چيــــــــــست؟؟؟
12-31-2012, 09:29 PM
ارسال: #33
RE: اين چيــــــــــست؟؟؟
(12-31-2012 09:18 PM)sajad1441 نوشته شده توسط:  
(12-31-2012 09:15 PM)yu3f نوشته شده توسط:  من عذرخواهی می کنم وسط سوالات " این چیست؟" سوال میپرسم.
چیزی ک برام سوال شده اینه ک الآن حدس زدن اینکه این چی هست چه فایده ای داره؟
اگر منظور اینه ک چیزی ک در ظاهر می بینیم باطن ممکنه نباشه خب فکر نمیکنم زیاد ب این ها ربط داشته باشه. مواردی که دو پهلو از عکس برداشت میشه بدرد اون موضوع می خوره.
این ها ک طرف مثلا اومده یک چیز را در یک چیز دیگر پنهان کرده! مثلا کلاه موتور سوار یا دسته آتاری! اینکه کسی در کلاه موتورسواری قهوه جوش بگذارد قلقلک ذهنی ایجاد نمی کند! یا اینکه یک دسته آتاری برای تلویزیون!
به نظر من عکس هایی که امکان برداشت دوپهلو وجود دارد و یا اگر دقت شود مفهومش مشخص می شود (منظره، اجسام، افراد و ...)‌ اون ها برای این منظور خوبند این ها ک کلا یک کاری را در یک چیز دیگر پنهان کرده و ...!

اگر هم هدف چیز دیگری هست لطف می فرمایید بگویید.
با سپاس

گر صبر كنيد زغوره حلوا سازم

بعد از 20 سوال جوابش رو خواهم گفت

چشم :-) صبر می کنیم.

(12-31-2012 09:19 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(12-31-2012 09:15 PM)yu3f نوشته شده توسط:  من عذرخواهی می کنم وسط سوالات " این چیست؟" سوال میپرسم.
چیزی ک برام سوال شده اینه ک الآن حدس زدن اینکه این چی هست چه فایده ای داره؟
اگر منظور اینه ک چیزی ک در ظاهر می بینیم باطن ممکنه نباشه خب فکر نمیکنم زیاد ب این ها ربط داشته باشه. مواردی که دو پهلو از عکس برداشت میشه بدرد اون موضوع می خوره.
این ها ک طرف مثلا اومده یک چیز را در یک چیز دیگر پنهان کرده! مثلا کلاه موتور سوار یا دسته آتاری! اینکه کسی در کلاه موتورسواری قهوه جوش بگذارد قلقلک ذهنی ایجاد نمی کند! یا اینکه یک دسته آتاری برای تلویزیون!
به نظر من عکس هایی که امکان برداشت دوپهلو وجود دارد و یا اگر دقت شود مفهومش مشخص می شود (منظره، اجسام، افراد و ...)‌ اون ها برای این منظور خوبند این ها ک کلا یک کاری را در یک چیز دیگر پنهان کرده و ...!

اگر هم هدف چیز دیگری هست لطف می فرمایید بگویید.
با سپاس

استاد سئوال شما کاملا درست ولی واقعا این یادآوری برای من درس بزرگی بود که فقط با دیدن ظاهر چیزی زود قضاوت نکنم. و این مسئله حتی در زندگی انسانها و قضاوت در مورد آنها هم تاثیر زیادی دارد.
هميشه اون چيزي كه در ظاهر ميبينيد ماهيت يك چيز نيست.

استاد عزیز. واقعیت امر این است که سوال من بخاطر همان بود ک توضیح دادم. این عکس ها با چیزی ک شما بیان کردید در ارتباط نیستند. به عنوان مثال عکسی بود بر روی یکی از چای های بازار ک تصویر یک فرد (صورتش بود) و اگر دقت می کردید می دیدید چند انسان ایستاده در تصویر است که هم می توانید صورت ببینید هم انسان ایستاده. یا از این قبیل موارد که در نت هم موجود است. این ها چون از لحاظ ظاهر کپی بود و ماهیتش را تغییر دادند با موضوع مورد بحث شما تطابق نداشت. برای همین پست دادم و سوال کردم.
قرار شد حسب الامر سجاد جان تا پایان ۲۰ تصویر صبر کنیم.

باز هم ببخشید وسط سوالات پست دادم.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , maxsoulfly , ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: اين چيــــــــــست؟؟؟ - yu3f - 12-31-2012 09:29 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS