ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازيافت (قظعات موبايل )
زمان کنونی: 06-15-2024, 11:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hisabba2003
آخرین ارسال: hisabba2003
پاسخ:
بازدید: 1970

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازيافت (قظعات موبايل )
12-01-2012, 12:33 AM
ارسال: #10
RE: بازيافت (قظعات موبايل )
(11-27-2012 10:15 PM)mhe نوشته شده توسط:  دوست عزيز بنده چندين سال تو كار موبايل و تعميرات آن بوده ام.به نظرم كار خوبيه ولي ضرر زياد داره.بستگي به جايي كه ميخواي شروع كني داره.تهران جاي خوبيه خوب هم ميشه پول در بياري من خودم هميشه ارزو داشتم كه ميتونستم يك تعميرات گوشي تو تهران راه اندازي ميكردم اما خب مسئله اصلي مغازه و جاييه كه ميخواي كارتو راه اندازي كني.اين كار تو اصفهان جواب نميده چون مردمش گوشياشون حتي سوخته هاشم به جونشون بسته.اگه سوالي راهنمايي بود با بنده تماس بگير در خدمتم

دوست عزيز
من سر رشته اي توي تعميرات و فروش موبايل ندارم منظورم هم بازيافت قطعات بود شنيدم كه از قظعات اونا طلا ميشه بدست آورد و به محيط زيست هم كمك ميشه
بهر حال ممنون از راهنماييتون و حتمن در اين رابطه مزاحمتون ميشم

توي مسير ميلياردر شدن مواظب باشيم دچار توهم نشيم ، قواعدي كه توي جامعه هست ، گاها خلاف قواعد ذهني ماست اونوقت باعث ميشه همه چي رو ببازيم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: بازيافت (قظعات موبايل ) - hisabba2003 - 12-01-2012 12:33 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS