ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حجامت ... لطفا مطالعه فرماييد
زمان کنونی: 06-17-2024, 12:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m-jalalvand
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ:
بازدید: 3044

ارسال پاسخ 
حجامت ... لطفا مطالعه فرماييد
11-29-2012, 12:30 PM
ارسال: #7
RE: حجامت ... لطفا مطالعه فرماييد
(11-29-2012 10:23 AM)masoudjalalvand نوشته شده توسط:  
(11-29-2012 09:55 AM)goldmen نوشته شده توسط:  زمان پيامبر(ص) امكان اين نبود كه بگن برين خون اهدا كنيد چون نه دانش بود آن زمان نه كسي باور ميكرد
درنتيجه حجامت رو گفتن

ولي آلان كه دانش عمومي وپزشكي بسيار بالاتر هست

بنظر من حجامت ديگه قديمي وفرسوده شده است وضررهايي هم براي بدن دارد

بهترين راه اهدا مدام خون هست تا هم بشه به كسي كه به خون نيازدارد كمكي كرده باشيم وهم اينكه بدن هميشه سالم وسرحال هست

سلام
اگر زمان معراج پيامبر ، جبرئيل اين همه اصرار نداشت كه مسلمانها حجامت كنند خدا اشاره ميكرد كه مردم برن خون بدن....ازت خواهش ميكنم چندتا از خواص دادن خون رو به من بگي.من بحث علمي ميكنم با هر دكتري كه ميخواد حجامت رو نفي و خون دادن رو مثثبت اعلام كنه...من نميگم خون دادن بده ولي فقط براي نجات خون انسانها انجام ميشه.ازت خواهش ميكنم اگر خواص خون دادن رو بلدي به ما هم بگو..
منتظريم

اينكه چرا اون زمان به اهدا خون كسي حرفي نزدن به اين معني نيست كه فرشته خدا وپيامبر(ص) ازاين دانش بي خبر بودن بخاطرعدم سطح آگاهي جامع بود

اينكه بخوام خاصيت هاي خون دادن رو بيان كنم كسي كه علاقه داشته باشد يكسر ميره سازمان انتقال خون يا سايتش دقيق ميخونه

بخوام با حجامت مقايسه كنم دانش كافيش رو ندارم

درضمن نظر شخصي من بود كه جاي حجامت برين خون بدين

خون دادن تنها يك عمل انسان دوستانه نيست كلي فايده وخاصيت براي بدن دارد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: حجامت ... لطفا مطالعه فرماييد - goldmen - 11-29-2012 12:30 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چقدر خوبه ياد بگيريم كه ......( لطفا همه شركت كنند ) اقاي ايـــده 43 8,763 03-25-2013 12:02 AM
آخرین ارسال: دکتر شکراله پور
  خواهشی از همه دوستان دارم لطفا توجه کنید صدفی 8 2,031 09-13-2012 09:57 AM
آخرین ارسال: madar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS