ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سئوال از شما , جواب از ما
زمان کنونی: 06-16-2024, 02:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: zoofanoon
پاسخ:
بازدید: 5215

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال از شما , جواب از ما
07-22-2011, 10:15 AM
ارسال: #7
RE: سئوال از شما , جواب از ما
(07-22-2011 07:22 AM)Enaiat نوشته شده توسط:  
(07-21-2011 07:37 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  [quote='madar' pid='2635' dateline='1311256435']

تا جائیکه اطلاع دارم کاری است در حد گرفتن حقوق. اگر کافی است :
به صدا و سیمای شهر محل مورد نظر رفته و درخواست دهید. معمولا افرادی هستند در آن شهرها که ارتباط خوبی دارند و اگر پر درآمد باشد درخواست داده اند.
اگر موافقت کردند آدرس دفتر محل کار حتما لازم است.
ضمنا می توانید تبلیغات روزنامه ها و مجلات را هم که تک برک و دو برگ و یا دفترچه ای است اخذ نمائید.که در آن صورت پر درآمد خواهد بود. برای بازاریابی باید افرادی را انتخاب کنید که روابط عمومی بسیار بالائی داشته باشند. لبخندشان لبخند خودشان باشد و نه لبخند برای گرفتن تبلیغ.(اگر موفق شدید حتما با من مطرح فرمائید کمی از شگردهای آن کار را برایتان بازگو کنم.)
موفقتر باشید.

سلام
با سپاس از پاسخ شما

قربان منظور من شبکه های استانی نیست بلکه تبلیغات از طریق تلویزیون های مخصوص تبلیغات در شهر هست.لطفا باز هم راهنمایی کنید.
مرسی

در مورد این مسئله قبل از رفتن از شهرداری محل سکونت خود سئوال فرمائید(اگر در پارکها باشد).چون موافقت آن با شهرداری است و اگر در چهار راهها هم باشد موافقت اداراه راهنمائی و رانندگی هم ضروری است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Enaiat , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , مصطفي , ناصر صادقی , سعید.کرمی
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: سئوال از شما , جواب از ما - jahanagahi - 07-22-2011 10:15 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منع قانونی در مورد مزاحمت از از طریق ارسال پیامکهای تبلیغاتی zoofanoon 0 542 03-20-2013 11:24 PM
آخرین ارسال: zoofanoon
  کلاه قرمزی ،نکاتی برای موفقیت حرفه‌تان به شما می آموزد! vahid61 3 950 12-07-2011 11:47 PM
آخرین ارسال: shahram......32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS