ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

میخام بفروشم اما نمیدونم چرا نمیشه،حتما بخونید
زمان کنونی: 06-16-2024, 02:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: engineer805
آخرین ارسال: yaser1
پاسخ:
بازدید: 1367

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-07-2017, 12:52 PM
ارسال: #1
دوستان سلام من میخام بازاریابی دستگاه خودپرداز همونATM رو شروع کنم.
این دستگاه رو ما به افراد دارای ملک تجاری یا اداری میفروشیم و بعد اون شخص میره بانک و دستگاه رو سوییچ میکنه یه یکی از بانک ها و متصل به ستاب میشه و در ماه بسته به تراکم جمعیت اون محل بین 4تا6میلیون درآمد کسب میکنه.(تضمینی از طریق برداشت،کارت به کارت،اعلام موجودی ،پرداخت قبض و خرید شارژ)
قیمت خرید دستگاه 28میلیون هستش و خریدار باید بین5تا10میلیون هم سرمایه اولیه بذاره داخل دستگاه و هردفعه که کسی با کارت خودش برداشت میکنه اون پول مجدد به حساب دارنده دستگاه برمیگرده و هرزمان دستگاه خالی شد مغازه دار مجدد باید اون شارژ کنه.
حالا من باید از کجا شروع کنم؟راستش رو بخاید تاحالا بازاریابی نکردم و انگیزه اش رو دارم چون پورسانت خوبی میگیرم.اما فکرش رو میکنم و یهو بادم خالی میشه و بی انگیزه میشم و نمیدونم باید از کجا شروع کنم.
سر صحبت رو چطوری با افرادی باید قانعشون کنم بخرن،باز کنم؟
خواهشا کمک کنید...
ضمن اینکه خریدار یه قرارداد با فروشنده دستگاه میبنده بابت خرید و یه قرارداد هم با بانک عامل بایت سوییچ و سودکارمزد شبکه شتاب.کاملا رسمی با هر بانک عضو شتاب.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
میخام بفروشم اما نمیدونم چرا نمیشه،حتما بخونید - engineer805 - 01-07-2017 12:52 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لطفا بخونید و هرچی به نظرتون میرسه بگید ممنون mehrdad.fooladvand 3 959 08-20-2017 10:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  راه اندازی برای زدن مغازه (لطفا حتما نظر بدین) arshia001 1 2,466 12-18-2016 01:58 AM
آخرین ارسال: rahim-edison
  این سه کتابو دانشجوها حتما بخونن: بچه های نساجی دانشگاه یزد 1 435 02-11-2016 01:28 AM
آخرین ارسال: بچه های نساجی دانشگاه یزد
  چرا ایده هایمان منجر به کسب و کار نمیشود ؟ حامد یزدی 4 1,160 12-31-2015 11:23 PM
آخرین ارسال: shurafarin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS