ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیشنهاد تشکیل گروه برای خرید بسته روانشناسی ثروت1 عباس منش
زمان کنونی: 06-16-2024, 09:33 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: omid59
آخرین ارسال: matarodi
پاسخ:
بازدید: 2838

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد تشکیل گروه برای خرید بسته روانشناسی ثروت1 عباس منش
09-10-2015, 12:17 AM
ارسال: #6
RE: پیشنهاد تشکیل گروه برای خرید بسته روانشناسی ثروت1 عباس منش
اینا فهمیدن ملت عطش شنیدن اینجور حرفا هستن،خوب دارن سر کیسه میکنن خداییش!!
همشونم همون حرفارو میزنن و همشو هم به اسم خودشون و تجربه های خودشون تموم میکنن
همشونم از لحظه ی تولد دقیقا روی همین چیزایی که تدریس!! میکنن « پژوهش » میکردن،عمرشونو گذاشتن توی این راه!!!
دیگه خیلی تکراری شده حرفاشون،حرفای اینا منو یاد اون شخصی میندازه که گفته بود راز میلیونر شدنمو 1 دلار میفروشم!!(اگه نشنیدین بگین تعریف کنم)
راستی کتاب سینوهه رو هم خوندین؟؟؟؟؟هیچ شباهتی بین این آدما و دوره گردهایی که واسه مردم از گنج حرف میزدن و پول میگرفتن نمیبینین؟؟؟؟
حالا یه خورده ظاهرش عوض شده،مبحث عوض شده،عناوین عوض شده ..... اصل ماجرا که باز همونه
آخه من نمیدونم چرا همه ی اینا دغدغه شون شده ثروتمند کردن ما؟؟؟؟
3 میلیون بده ثروتمندت کنم؟؟؟ یا به عبارتی بهتر 3 میلیون سرمایه گذاری کنین(توی دوره ی ما شرکت کنین)ما براتون درخت پول میکاریم که ثروتمند بشینSad(
پینوکییییییییییییییییییییییو فهمید ما هنوز .......
من عضو سایت همشون هستم،5 نفر شناسایی کردم که بقول خودشون «استاد» هستن.دارم اطلاعات جمع میکنم

اگه بازم باورتون نشده کلاه برداریه بهم بگین بیشتر توضیح بدم

تو رو خدا ، واسه اون 3 میلیون زحمت کشیدی،الکی نده به اینا به امید ثروتمند شدن،به هیچی نمیرسی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , ramin7 , matarodi
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: پیشنهاد تشکیل گروه برای خرید بسته روانشناسی ثروت1 عباس منش - *sinuhe* - 09-10-2015 12:17 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی برای ثبت بسته آموزشی rasoolataeiyan 0 400 07-13-2019 04:45 PM
آخرین ارسال: rasoolataeiyan
  اثرات و نتایج استفاده از بسته روانشناسی ثروت؟ ramin7 4 1,355 09-10-2015 12:15 AM
آخرین ارسال: *sinuhe*

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS