ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ما کجای کاریم؟
زمان کنونی: 06-02-2024, 09:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: pooya 90
پاسخ:
بازدید: 4588

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ما کجای کاریم؟
01-19-2015, 01:23 AM
ارسال: #13
RE: ما کجای کاریم؟
سلام آقا مهدی عزیز
سال 89-90 روی تولید یه محصول نو کار کردم (اسمش بماند) در سطح نمونه هم تولید کردم و خودم شخصا بازار یابی کردم و اتفاقا توی اکثر ادارات استقبال شد اما به دلایل زیر نتونستم ادامه بدم:
1) چون تک و تنها و بدون تجربه دست بکار شدن باعث شد که محصولم یه سری عیب ها داشته باشه و چون من محصول رو تو فضای واقعی تست نکرده بودم از دید خودم پنهون مونده بود و این عیب ها باعث شد تا خودم محصول رو به ادارات نفروشم، حتی اونایی رو هم که به اشخاص فروخته بودم رفتم پس گرفتم و پولشون رو برگردوندم، طرف می گفت مطمئنی؟؟؟ اینجا سوئیس نیستا، یکی رم تو یه اداره آزمایشی نصب کرده بودم رفتم گفتم که من بدلیل اشکالات موجود، این محصول رو فعلا تولید نمی کنم، طرف گفت بیا فاکتور بنویسم این یه دونه آزمایشی رو پولش رو از حسابداری بگیر که بدلیل مشکلات فنی پولش نگرفتم. تقریبا پول هر نمونه 20000 تومان بود سال 90. و من حدودا 100 تا برای تست بازار تولید کردم.
2) با سرمایه کم دست به تولید محصولی زده بودم که سرمایه بیشتری (از نوع پولش) نیاز داشت، حتی برای تولید و عرضه در یک استان.
3) این محصول بدلیل جدید بودن حتی در صورت تامین سرمایه هم یه بازه زمانی نیاز داشت تا مردم آنرا بشناسن.
این دلایل و بی تجربگی خودم دست بدست هم دادند تا این پروژه تبدیل به یه درس بزرگ و گرانبها برای خودم بشه.
بعد از اون رفتم تهران و کار پخش گرم یه سری محصولات مصرفی برای یدکی ها، تزئینات خودرو، شرکت های آسانسوری، تاسیسات و... رو انجام دادم، محصولاتی مثل لنت برق، انواع چسب نواری و قطره ای، انواع بست های فلزی، کمر بندی، نوار تفلون و...
توی اوج تلاطم های بازار ارزی تو تهران بودم، چشمتون روز بد نبینه، هیچ کدوم از مشتریا دیگه خرید نداشتن، فقط مصرف یکی دوهفته رو میخریدن تا ببینن بعدا چی میشه!
من پیاده پخش می کردم خیلی سخت بود، یه ساک سنگین جنس با خودم می بردم و در کنارش سفارشم می گرفتم...
داشتم خودم جمع و جور می کردم و چرتکه مینداختم که یه پراید بگیرم و با اون هم جنس بیشتری ببرم و هم سریع تر باشم که ناگهان در یک پرواز فراصعودی پراید کانال 20 میلیونی را رد کرد...
اما هیچ وقت ناامید نبودم و نیستم الحمدالله
ماندن توی تهران برام خیلی سخت شد و خودم به این نتیجه رسیدم که این کار در راستای اون هدف و دورنمایی که برای خودم دارم نیست، لذا برگشتم شهر خودمون. شروع کردم به پیگیری زدن یه کارگاه بسته بندی مواد غذایی و اینقدر اینور و انور شدم تا رسیدم به اینکه یه برند برای خودم ثبت کنم و کار رو بصورت برون سپاری انجام بدم و یه مجوز از صنایع گرفتم و اظهارنامه ثبت پر کردم و امروزم برندم بعد از چند بار اخطار رد، تعویض و کش و قوس فراوان آگهی شده و زمان آگهی نوبت اولم تموم شده...
در کنار این از یکسال پیش وارد فروش و بازاریابی بیمه عمر شدم و الان کد نمایندگی تخصصی بیمه عمر از شرکت... دارم و این کارم جدی پیگیر هستم و خیلی خوشحالم از این اتفاق چرا که خدا رو شکر این کار باعث تقویت بسیار زیاد توان صحبت، مذاکره، جسارت و خلاصه هر چیز مثبته شده و خدا رو خیلی شاکرم.
انشاالله آقا مهدی محصولمون که وارد بازار شد حتما اینجا معرفی خواهم کرد تا شما دوستان خوبم هم در جریان باشید.
شاد و پیروز و ثروتمند باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , jahanagahi
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: ما کجای کاریم؟ - maral 777 - 01-13-2015, 11:17 PM
RE: ما کجای کاریم؟ - a162 - 01-14-2015, 12:08 AM
RE: ما کجای کاریم؟ - hadi1987 - 01-14-2015, 06:10 PM
RE: ما کجای کاریم؟ - m0jtaba - 01-14-2015, 06:55 PM
RE: ما کجای کاریم؟ - maral 777 - 01-14-2015, 10:02 PM
RE: ما کجای کاریم؟ - pooya 90 - 01-16-2015, 12:00 AM
RE: ما کجای کاریم؟ - pooya 90 - 01-16-2015, 12:03 AM
RE: ما کجای کاریم؟ - a162 - 01-16-2015, 12:27 AM
RE: ما کجای کاریم؟ - pooya 90 - 01-30-2015, 08:09 PM
RE: ما کجای کاریم؟ - pooya 90 - 01-19-2015 01:23 AM
RE: ما کجای کاریم؟ - a162 - 01-19-2015, 06:08 PM
RE: ما کجای کاریم؟ - pooya 90 - 02-01-2015, 07:24 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مغایرت های زمان ما secret62 0 428 04-08-2013 11:49 PM
آخرین ارسال: secret62

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS