ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سود موجود در مشاغل مختلف
زمان کنونی: 06-02-2024, 06:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kamangar
آخرین ارسال: dvdghe
پاسخ:
بازدید: 12733

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سود موجود در مشاغل مختلف
10-26-2014, 12:49 AM
ارسال: #13
RE: سود موجود در مشاغل مختلف
سلام.
ممنون از راهنماییتون.
در مورد اینکه بعضی از جنس ها مدت زیادی طول میکشه تا فروش بره باهاتون موافقم.
اما با همین شناخت مشتری میشه این آمار رو کاهش داد.
شما وقتی بدونی مشتری هات چه جور کالایی رو می پسندند دیگه کمتر سراغ کالایی میری که شناختی روش نداری.
از طرف دیگه ما وقتی میدونیم با مثلا 40% تا 60% سود میتونیم دخل و خرجمون رو یکی کنیم و به سود مطلوب هم برسیم چرا باید بریم سراغ سود های 100تا300 درصد ؟
من با کار در ارزان فروشی به چشم دیدم که کردم چقدر بابت خرید خوب خوشحال میشن و دوباره بر میگردن. حالا این خوشحالی رو چطور میشه با قیمت های بالا بدست آورد؟ مگر چند درصد خریداران شما از سطح بالای درآمدی برخوردارند که بخوایم روی اونها تمرکز کنیم؟
ضمن اینکه همان به اصلاح پولدارها هم نیازهاشون رو از جاهای خاصی تامین میکنن که من نوعی در حال حاظر توانایی شروع کار در اون مناطق رو ندارم.
پس میتونم با تمرکز روی مشتری های با درآمد متوسط بازار موردنظرم و تهیه اجناس مورد علاقه اونها و ارائه با قیمت های مناسب تر فرو خودم رو بالا ببرم.
این نوع کار دقیقا میشه سود کم فروش زیاد.

نظر شما چیه ؟
[/quote]

در مورد شناخت مشتری باید عرض کنم خدمتتون که در حدود چهل درصد از مواقع بتونین شناختی نسبتا سطحی در پیرامون سلیقه مشتری بدست بیارین اون هم شاید در حدود دو تا سه سال کار مستمر در این زمینه حاصل می شه در مابقی موارد هیچ تضمینی وجود نداره جنسی رو تهیه می کنید با اطمینان فروش و رو دستتون می مونه و کاملا نا امید می شین اجناس پرفروش خیلی کمتر از مابقی اجناساً پس طبیعیه که سود قابل توجهی داشته باشن به دلیل جبران سود اجناس عادی این امر در فروشندگی حرفه ای امری ثابت شدست شما هر چقدر هم سود یک جنس رو پایین بیارین باز هم جنس بنجول جذب می کنید این امری که شما می خواین ادامه بدین در عرض کمتر از یک سال ورشکسته می شین دلیلشم بهتون می گم شما مجبورید در یک فصل خاص مغازتون رو با اجناس اون فصل پر کنید مثله زمستان با کاپشن و کلاه و تابستان با شلوارک و تیشرت و ... شما حتی اگه 99 درصد هم حرفه ای باشین تا پایان فصل می تونین دو سوم از اجناس موجود در مغازه رو بفروشین ما بقی می مونه من بهش می گم سرمایه ی خفته چون در فصل جدید کارایی نداره این اجناس به انبار منتقل می شن یعنی خودتون حساب کنید بخش اعظمی از سرمایتون می خوابه هر چقدر هم ارزان فروشی کنید نمی تونید فروش ایده آل خودتون رو داشته باشین افراد لارژ همیشه جنس گرون می خرن چون از نظرشون با ارزش جلوه می کنه لباسی که شما می دین ده هزار تومن به فروش می ره اما همون لباس رو وقتی همکارتون می فروشه صد هزارتومن شما باید ده تیکه بفروشین تا بهش برسین این ده تیکه یعنی ده برابر فضای بیشتر ده برابر سرمایه بیشتر چون با یک قیمت هر دو اون جنس رو خریدین اما سودتون کاملا متفاوته و یک دهم سود هم حاصل می شه متد شما در مناطق نسبتا خلوت شاید جواب بده یا اگه مغازه ماله خودتون باشه اما کسی که اجاره می ده باید بتونه خرج خودش رو در بیار و هزاران خرج موجود رو ساپورت کنه شما می تونین رو همه اقشار تمرکز کنین با داشتن اجناس با قیمت های متفاوت مثلا ما سارافون هامون از 25 تومن شروع می شد تا 60 تومن همیشه هم گرونا سریعتر می رفت چون اونی که داره همیشه دلش می خواد واسه چیزی که خوشش می یاد خرج کنه می تونین اجناس ارزان تر بیارین برای قشر ضعیف و متوسط جامعه من با کم کردن سود مخالف نیستم اما نه همیشه و برای مشتری های ثابت یا مشتری های عمده تصور اینکه با کم کردن سود همه به طرفه شما سر آزیر می شن غلطه می تونین امتحان کنین من به شخصه دیدم دخل ارزان فروش مثلا 3 تومن بوده در روز دخل مغازه های عادی 4 تا 6 تومن خرید جنس ارزان فروش هم چند برابر مغازه های عادیه این حرفا شاید قانعتون نکرده باشه اما در صورت شروع به کار متوجه می شین
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: dvdghe
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: سود موجود در مشاغل مختلف - kamangar - 10-26-2014 12:49 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره در زمینه تعمیرات ماشین‌های اداری Soroush69 1 400 10-06-2015 09:11 AM
آخرین ارسال: moele
  پیشنهادی جهت یک سایت تجاری در شیراز sayeh80 9 1,710 12-27-2013 10:09 PM
آخرین ارسال: omidzare
  مباحث چالشی تجارت الکترونیک در ایران کامیار کاظمی 1 1,770 04-13-2013 10:23 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر sbm_33 3 1,350 04-06-2013 01:28 PM
آخرین ارسال: sbm_33
  راهنمایی در جهت بهبود وبلاگ سعید.کرمی 7 1,991 12-01-2012 02:00 PM
آخرین ارسال: doctor.sniff
  چگونه در اپل مشغول به کار شویم? کامیار کاظمی 1 828 08-28-2012 10:02 AM
آخرین ارسال: Haavin
  آیا می دانید بدترین شغل در گوگل چه شغلی است؟ کامیار کاظمی 0 814 08-24-2012 10:55 AM
  آخرین آمار کاربران اینترنت در ایران صدفی 0 798 05-07-2012 09:02 AM
آخرین ارسال: صدفی
  کمک در مورد هاستینگ؟ ehsan_info 20 2,735 04-01-2012 09:14 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  اطلاعات کاربردی در مورد اینترنت وکامپیوتر vahid61 2 1,461 01-28-2012 10:09 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS