ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دوره توانگری و جذب
زمان کنونی: 06-16-2024, 10:37 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: sokeinia
پاسخ:
بازدید: 58438

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوره توانگری و جذب
07-19-2014, 01:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-19-2014 01:31 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #44
RE: دوره توانگری و جذب
جلسه 27 _ تولد دوباره یا خانه تکانی ذهنی

قسمت دوم

1 _تمرين پذيرش دگرگوني خود :

يك گل سرخ رو بگذاريد جلوتون و به اون فكر كنيد.از لحظه اي كه غنچه است تا زماني كه ميشكفه و حتي لحظه اي كه گلبرگهاش مي ريزه.هميشه زيبا و كامله و همواره در دگرگوني.پس با خودتون مدام تكرار كنيد :
من خودم را براي همه چيز مي بخشم چون در هر زمان به بهترين كاري كه از دستم بر مي آمده، سرگرم بوده ام!
اين جمله رو بر روي ورقه اي بارها و بارها بنويسيد. بعد اون رو آتش بزنيد. (يادتون باشه هيچ وقت خاكستر دستنوشته هاتون رو در سطل آشغال نريزين، بلكه اون رو در مجرايي كه آب ازش عبور مي كنه، بريزيد.من تبديل انرژي به انرژيهاي برتر بوسيله ي آتش زدن رو قبلا" گفته ام. )اين كار رو مثل يك مراسم باشكوه انجام بدين.لباس خوب بپوشيدو اگه دوست دارين، عود روشن كنيد يا اسفند .(كه هر دو از بين برنده ي انرژي هاي منفي هستند ) و موسيقي بگذاريد.فراموش نكنيد، اين يك مراسم باشكوهه. چه مراسمي باشكوهتر از مراسمي مي تونه باشه كه شما _ شمايي كه بي همتا و عالي هستيد و به همين دليل هم توسط خداوند، خلق شدين _ خودتون رو ببخشيد و بپذيريد؟!!

2 _ تمرين پيامهاي منفي :

يك كاغذ بزرگ برداريد و روي اون همه ي پيامهاي منفي اي رو كه درباره ي خودتون تا به حال شنيديد، بنويسيد.اول همه ي نقاط ضعفتون كه پدر و مادرتون در كودكي به شما گوشزد كردن رو بنويسيد. بعد به سراغ آدمهاي دورتر، مثل بستگان، دوستها، آشناها و غريبه تر ها بريد. فكر كنيد و هر چيزي رو كه به عنوان نقاط ضعف به خاطرش ازتون ايراد گرفتن بنويسيد. اونها درباره ي قيافه ي شما، نوع حرف زدنتون، زندگيتون، كارهاتون، ميزان پولتون، استعداد ها و فكر هاتون چي گفتن ؟
براي اين تمرين وقت بگذاريد تا كم كم همه چيز رو به ياد بياريد. حالااين برگه ها حاوي انديشه هايي هستند كه ممكنه شما به مرور زمان در خودتون پذيرفته باشين و باورشون كرده باشين. اينها انديشه هاي مخربي هستند كه بايد از هوشياريتون حذفشون كنيد چون همين ها باعث شدن فكر كنيد كه به اندازه ي كافي خوب نيستيد.
اين تمرين رو بارها و بارها انجام بدين. هروقت چيز جديدي به ذهنتون رسيد دوباره اون رو بنويسيد.فكر كنيد آيا اين پيامهاي منفي ، چيزهايي هستند كه شما اونها رو به عنوان نقاط ضعف خودتون مي پذيريد يا اينكه فكر مي كنيد فقط نظر ديگرانه و اگر هم اونها رو پذيرفتين آيا در اثر تلقينات ديگران نبوده؟
دوباره براي خودتون يك مراسم باشكوه بگيريد! يه خودكار قرمز بردارين و جلوي اون ايرادها بنويسيد" اينها اعتقادات من درباره ي خودم نيست ! پس من با خط زدن اونها ، براي هميشه اونها رو از باورهاي خودم خارج مي كنم! من مسئول عقايد اشتباه و غلط ديگران نيستم! "بعد تك تك اونها رو خط بزنيد. حالا مي تونين با خيال راحت اين برگه ها رو پاره كنيد. از پاره كردن تك تك اونها لذت ببريدو احساس كنيد كه با پاره كردن هر كدوم اونها، اون باور در شما هم از بين مي ره.اين خرده كاغذ ها رو حتما" توي سطل آشغال بريزيد!

3_ تمرين بخشيدن خانواده :

(حتما" بعد از تمرين قبل، اين تمرين رو انجام بديد.)
شايد بعد از به ياد آوردن اينكه چه پيامهاي منفي اي از ديگران ، خصوصا" پدر و مادر ، دريافت كردين، انگشت نشانه تون رو به سمتشون بگيريد و بگيد : بله! تو مقصري! كه به من قبولوندي كه نمي تونم خوب و كامل باشم! "

قانون مهم _ فراموش نكنين كه سرزنش و ملامت ديگران ، مطمئنترين راه براي چسبيدن و جدا نشدن از مشكله! اگر از ديگران بخواهيد كه عالي و بي نقص باشند، ناخودآگاه از خودتان هم مي خواهيد كه بي نقص و كامل باشد! و به اين ترتيب تا آخر عمر نمي توانيد خود را واقعا" دوست بداريد! هر گاه ديگري را سرزنش كنيم، به اين معناست كه مسئوليت خودمان را به عهده نگرفته ايم!

فراموش نكنيد همه ي كساني كه با دادن اون پيامهاي منفي به شما آزارتون داده اند، خودشون هم همانقدر هراسان و حاكي از درماندگي بودند كه اكنون شما هستيد! اونها تنها مي توانستند چيزهايي را به شما بياموزند كه خودشان آموخته بودند و تجربه كرده بودند! براي رهايي خودتون از سرزنش ديگراني كه مدام شما رو سرزنش كردند، بايد يه مقداري اطلاعات به دست بياريد! اگه امكانش هست سعي كنيد درباره ي كودكي پدر و مادرتون و كساني كه سرزنشتون مي كردن، اطلاعاتي به دست بياريد! اگه نميشه، از قوه ي تصورتون كمك بگيريد و فكر كنيد كه اونها چه طور كودكي اي مي تونستن داشته باشن؟اونها چه طور سرزنشهايي رو در كودكيهاشون مي تونستن شنيده باشن؟...مي بينيد! اونها بيشتر از اونچه كه خودشون داشته اند كه نمي تونستن به شما هديه بدهند! پس به خودتون بگيد آنها خود قربانيان قربانياني ديگر بوده اند! پس قابل بخشش هستند!

پس حالاتمرين بخشايش رو براي خانواده و تمام كساني كه به شما پيام هاي منفي دادند، انجام بديد.

خدايا! من را بهترين آفريدي پس ياريم كن تا بهترين باشم و بهترين بودن خود را بپذيرم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Barran , مسعود کوچولو , koruosh
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: دوره توانگری و جذب - MARYAR - 07-19-2014 01:24 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  10 نقل قول از کهن مرد دوره رنسانس، لئوناردو داوینچی.... mallarme 0 1,771 05-04-2013 02:30 PM
آخرین ارسال: mallarme
  SUCCESS آهنرباي جذب موفقيت در درون شماست اقاي ايـــده 0 906 02-29-2012 04:43 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS