ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دوره توانگری و جذب
زمان کنونی: 06-18-2024, 06:17 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: sokeinia
پاسخ:
بازدید: 58447

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوره توانگری و جذب
07-13-2014, 06:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-13-2014 06:29 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #38
RE: دوره توانگری و جذب
قانون 28 _از هيچ وضعيتي ناراحت نباشيد تا وزن و سنگيني خودش را از دست بدهد.

وقتي به انديشه هاي منفي توجه مي كنيم، به آنها پروبال مي دهيم.بي اعتنا به ظاهر امور، جوري وانمود كنيد كه انگار همه چيز دارد به نحوي جادويي مطابق ميل شما پيش مي رود!همه ي انديشه هاي مربوط به ترس، شكست، نفرت، و بدخواهي مانند علف هاي هرز يك باغ هستند كه باغبان آنها را نكاشته و نمي خواهد. مدام تكرار كنيد : " هر نهالي كه پدر آسماني من نكاشته، كنده مي شود! "
يك ضرب المثل چيني مي گويد : " آدم عاقل دوخت و دوز لباسش را به يك خياط ماهر مي سپارد. "
پس شما هم با باور اينكه طرح الهي زندگيتان را به دست طراح الهي مي سپريد، خود را در شرايط عالي ببينيد! در اوضاع نا بسامان كه همه چيز خلاف ميلتان است، به همه بگوييد كه همه چيز عاليست و دارد خوب پيش مي رود! آن وقت، معجزات خياط اصلي، از راه مي رسند!
فراموش نكنيد در كتاب مقدس آمده كه : " آنكه از بخت خود ، گلايه كند، به ملكوت نعمت در نمي آيد!"

قانون 29 _ايمان كامل به بار مي نشيند نه ايمان نصفه
!

من در باره ي سپردن بار به خداوند و توكل به خدا ، زياد صحبت كرده ام. اينجا مي خوام به اون دسته از دوستاني پاسخ بدهم كه مدام از من سوال مي كنندكه چرا گاهي وضعيت ما از كساني كه قوانين ذهني را قبول ندارند، بدترمي شود! مي دونين چرا؟
چون ايمان نصفه، نتيجه ي وارونه مي دهد!
ايمان نصفه يعني چه؟ يعني گاهي كساني كه دنبال قوانين معنويت هستند، مي بينند به نسبت زماني كه به قوانين ذهني پايبند نبودند،آرزوهايشان دور تر و دورتر مي شود! معمولا" اين براي خيلي از دوستان من و حتي گاهي براي خود من هم پيش آمده! كه تمرينات ذهني را انجام مي دهيم اما ته دلمان يك راه فرار هم مي گذاريم كه اگر به نتيجه نرسيديم، خيالمان راحت باشد، كه يك راهي باقي مانده است! اين يعني ايمان نصفه!و ايمان نصفه چون در اعماقش ، ترس از انجام نشدن آرزو را به همراه دارد، انرژي منفي زيادي را به همراه دارد و قطعا" راه را به برآورده شدن آرزوهايمان مي بندد.

مثال _كشيشي براي بازديد از يك دير به فرانسه رفته بود.هر روز راهبه ها،كودكان زيادي را اطعام مي كردند.اما آن روز بدون آذوقه مانده بودند. يكي از راهبه ها با نا اميدي به كشيش گفت كه غذايي ندارند و بچه ها بايد گرسنه بمانند. راهبه گفت كه جز يك سكه ي نقره كه آن را براي مبادا نگه داشته اند، پول ديگري در بساط ندارند. كشيش سكه را از او گرفت و آن را از پنجره بيرون انداخت و گفت : " اكنون تنها به خدا توكل كن! منتها با ايماني كامل! " هنوز جمله ي كشيش تمام نشده بود كه مردم با غذا و هدايا از راه رسيدند!
به قول اسكاول شين ، اين به اون معنا نيست، كه همه ي داروندار خودتون رو دور بندازيد. منتها به اونها متكي نباشيد.به خزانه ي غيبي كه خداست، تكيه كنيد و اين جمله از انجيل را فراموش نكنيد : "... زيرا خداوند طلاي ما و نقره ي ما و گنج ما خواهد بود! "

تمرين _ به آرزويي كه هر كار مي كنيد، برآورده نمي شه، خوب فكر كنيد. نكنه شما هم سكه ي كوچك نقره اي را براي روز مبادا كنار گذاشته باشيد و همون مانع ايمان كامل شما و باعث برآورده نشدن آرزوتون شده باشه!

قانون 30 _پيدا كردن جوهر واقعي آرزو!

مشخص كردن جوهر اصلي هدف در برآورده شدن يك آرزو نقش حياتي داره. جوهر اصلي هدف يعني علت اصلي اي كه ما در اعماق وجودمون يك آرزو رو طلب مي كنيم. نيت واقعي ما و احساسي كه از رسيدن به اون آرزو به ما دست مي ده، جوهر هدف نام داره.

مثال _ مثلا" اگه ما در ذهنمون هدف و آرزومون رو با جزئيات كامل ، مشخص كرديم ، مثلا" گفتيم خانه اي مي خواهيم كه در خيابان فرشته ي تهران باشد با فلان قدر متراژ،چهار خوابه، با حياط پر گل ، استخر، و... و توي خانه هم جزئيات دقيق رنگ ديوار، شكل پرده ها، و....را مشخص كرديم، و خواستيم در لحظات آلفا آن را تجسم خلاق كنيم و در حباب صورتي قرار بدهيم، ( به پست ذكر شده رجوع كنيد )اول بايد از خودمان بپرسيم : " توي اين خانه چه كار مي خواهم بكنم؟ " پاسخ به اين سوال ، جوهر اصلي آرزوي ما را معلوم مي كند.

مثلا" من يك خونه ي بزرگ مي خوام ، بايد جوهر هدفم رو بدونم كه آيا مي خواهم در آن به ديگران فخر فروشي كنم؟ آيا مي خواهم در آن ، با آرامش زندگي كنم؟ آيا مي خواهم در آن عروسي بگيرم ؟ آيا مي خواهم در آن مديتيشن كنم؟ و...

نكته ي مهم _ اگر جوهر هدفتان را مشخص نكرده باشيد، بعد از برآورده شدن آن آرزو، بدترين جوهر هاي هدف ، عينيت پيدا مي كنند! يعني به قول استادم، خانم جهان، ممكن است ماشيني را كه مي خواهيد، به دست بياوريد، اما ماشين دزدي از آب در بيايد، يا به محض خريد آن تصادف كنيد ، يا براي عزاداري از آن استفاده بشود و...

نكته ي مهم _اشتباه بيشتر ما اينه كه فكر مي كنيم جوهر هدف بايد چيزي ايده آل و عالي باشد. در حالي كه اگر جوهر هدف واقعي و همان چيزي كه در ته وجود ماست، نباشد، هرگز سيستم آرزوها نمي تواند آن را به شكلي كه ما مي خواهيم ، بسازد. استاد من مي گفت اگر در ته وجودتان ميل داريد در خانه ي جديدتان، به ديگران فخر بفروشيد، جوهر هدف شما فخر فروشي است! پس الكي خودتان را اينگونه گول نزنيد كه من مي خواهم در خانه ي جديدم از فقرا پذيرايي كنم! بنابراين هنگام تجسم خلاقتان ، خود را در جوهر هدفتان تجسم كنيد، يعني در حال فخر فروشي به ديگران! چون اين فكر براي شما سرشار از انرژي هاي نهفته است!

نكته ي مهم _ مورد مهمي كه در بالا گفتم، هيچ منافاتي با قوانين ذهني ندارد. ما يك من ايده آل در درونمون داريم كه دوست داره، بهترين انگيزه رو از داشتن و برآورده شدن يك آرزو، داشته باشه! اما من ايده آل ، در درون ما، هنوز به مرحله ي واقعي شدن، در نيومده! من واقعي ، مي تونه همون من باشه كه خونه رو براي فخر فروشي مي خواد! در تجسم خلاق، من واقعي آرزو رو به تحقق نزديك مي كنه نه من ايده آل!

نكته ي مهم _ نگران نباشيد! احساس گناه نكنيد! موقع تجسم خلاق، جوهر اصلي آرزوتون رو مجسم كنيد. فراموش نكنيد هميشه واقعي بودن بهتر و ارزشمند تر از ايده آل بودن دروغينه! بگذاريد با خودتون رو راست باشيد اون وقت به تدريج اون من ايده آل كه مي خواد از اون خونه در جهات خير هم استفاده كنه، واقعي ميشه! ( البته فراموش نكنيد مطابق قانون كارماها اجازه نداريد در جهت ضرر ديگران چيزي رو تجسم كنيد! ) بنابر اين هر جوهر هدفي اگر باعث ضرر براي ديگران نباشد،شر نيست.پس با آنچه ته دلمان است، صادق باشيم.

خوب! تا اينجا ما سي قانون از قوانين سيستم آرزوها رو با هم مرور كرديم. هنوز قوانين زيادي مونده، اما من ازتون اجازه مي خوام كه براي تنوع مطالب كلاس جادوگري، چند جلسه به مباحث ديگه بپردازيم، بعد دوباره به سراغ باقي قوانين اين سيستم مي ريم. قول مي دم كه مطالب خيلي خوبي در جلسات بعد خواهم داشت و خيلي زود هم آپ مي كنم. پس خيلي زود دوباره مي بينمتون.

و اما شعار جادوگري اين جلسه :

خدايا! اميدم به مكاشفه و الهام است! از طريق شهودم ، توانگري فراوان را روزيم كن! آمين!

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Mohsen1988 , Barran , koruosh
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: دوره توانگری و جذب - MARYAR - 07-13-2014 06:23 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  10 نقل قول از کهن مرد دوره رنسانس، لئوناردو داوینچی.... mallarme 0 1,776 05-04-2013 02:30 PM
آخرین ارسال: mallarme
  SUCCESS آهنرباي جذب موفقيت در درون شماست اقاي ايـــده 0 907 02-29-2012 04:43 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS