ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل)
زمان کنونی: 05-18-2024, 06:25 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: ebrahim.ev
آخرین ارسال: ebrahim.ev
پاسخ: 186
بازدید: 631661

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 72 رأی - میانگین امیتازات : 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل)
05-01-2013, 02:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2013 02:47 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #111
RE: 101 کار تولیدی درآمدزا(پیشنهاد شغل)
سلام به دوستای خوبم.
اول از همه بگم قصد من از این پیشنهادات اینه که یه جرقه تو ذهن بچه ها ایجاد کنم و عاقلانه اینه که هر کس میخواد کاری رو شروع کنه بره یه تحقیق مفصل بکنه...بلاخره من آدمم و اشتباه میکنم10_00410_00410_004
ولی پیشنهادات داده شده بر اساس تجربه خودم و دوستانم هست،چون من به عنوان کارگر در تولیدی های مختلفی کار کردم 5_004

روز زن رو هم همه مادرا،خاله ها،عمه ها،خواهرا،مادر شوهرها،مادر زن ها...و خلاصه همه زنها تبریک میگم.12_00212_002

فعلا در وضعیت ورشکستگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: tondar12 , yu3f , dara , 0625 , 3ObHaN , maral 777 , jahanagahi , goldmen , دشتستانی 92 , hamid.h , sadex , A!M!I!R , مرتضی الهی , مرضیه عباسی , نی نی عسلی , mrs.abbasi , fazelgh , hasti1988ie , alan
05-01-2013, 05:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2013 05:45 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #112
هممون شنیدیم که کار تولید در ایران خطرناک و پرریسکه، شنیدیم که خیلی از کارخونه ها ورشکست شدند، شنیدیم که خیلی از کسانی که تو کار تولید بودند وضع خوبی ندارند. تولید شرایط خاص خودش رو داره، اولیش اینه که معمولا هزینه شروعش بالاست، مثلا در مورد کارهای بالا فقط قیمت دستگاهها رو نگاه کنید، دیگه 30-40 تومن کمتر نیست. اگر موفقیت امیز نباشه یعنی این پول تقریبا از دست رفته. بماند دردسرهای تولید، کارگر، فروش و غیره، اما تو کارهای تجاری اگه از کم شروع بشن معمولا اینقدر ریسک ندارند، من نمی گم کار تولید رو نباید انجام داد، اما واقعا باید با احتیاط و تحقیق کامل شروع کرد. مثلا نمونه زیر رو که یکی از دوستان انجمن در مورد سنگ مصنوعی گفته ببینید. (البته امیدوارم این تاپیک زیبا و مفید با ایده های خوبش هم ادامه پیدا کنه، چون ممکنه برای کسی شرایط تولید وجود داشته باشه)
با سلام باید به عرض دوستان برسونم که متاسفانه تولید این نوع سنگ بر خلاف این چیز که تو اینترنت پر شده نه مطمئن هست نه زود بازده و نه هر متن تبلیغاتی که نوشته . بنده و یکی از دوستان حدود یک سال و نیم پیش با توجه به تبلیغات زیادی که همش شکل کپی و صرفا جهت فروش دستگاه های تولیدی هست که ظاهرا روی دست شرکت ها مانده اقدام به خرید دستگاه کردیم که بعد از کلی بدهکاری که بالا آوردیم مجبور شدیم با یک قیمت خیلی پایین کلا خط تولید را جمع کنیم هزینه برق ، کارگر ، مواد اولیه این تولید به کنار ، فروش تولیدات هم به کنار هر روز یک قالب زده می شد و مردم هم عقلشون به چشمشونه دیگه هر روز باید قالب عوض میکردیم . خیلی حرفهاست که در قالب متن نمیگنجد و جاش اینجا نیست . به هر حال بنده اصلا توصیه نمیکنم به عنوان کسی که تجربه این کار را دارد و به شما هم هشدار می دهم که فریب متن های تبلیغاتی داخل اینترنت را نخورید اینها همه برای فروش دستگاهها است مطمئن باشید
متن هایی مثل زیر
---------------------------
تولید ارزان ، سود بالا سمنت پلاست
سود آوری در تولید ، موفقیت در بازار
سنگ مصنوعی،فرصت شغلی مطمئن سنگ مصنوعی؛سمنت پلاست
راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست (سرمايه گذاری پايين ...
سرمايه گذاري پايين مطمئن و زود بازده
با 4 ميليون نزد خودتان 2 ميليون به بالا درآمد ماهيانه داشته باشيد
اینها همه صرفا جهت تبلیغاته چرت محضه
بنده وقتی اینهمه تبلیغاته دروغ رو دیدم نتونستم ازش بگذرم اصلا بخاطر همین داخل انجمن عضو شدم که کسی دیگه مانند ما سرمایه خودش را به فنا نده من این کارو من اسمش کلاهبرداری میزارم که تبلیغات دروغ میکنند. البته مقصر اصلی خودمان بودیم که تحقیق نکردیم ولی هرکس بدون تحقیق فریب این نوع تبلیغات را بخورد مثل ما خواهد شد
به شما توصیه میکنم اگه پولی دارید تو کاری سرمایه گذاری کنید که بازار کار داشته باشد بازم میگم فریب تبلیغات دروغ را نخورید کسی دلش به حال شما نمی سوزد همه به فکر خودشونن و سود بردن خودشون
من به خودم دیدم این مطلب مهم رو به دوستان بگویم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: matarodi , mallarme , s_a , mortizmortiz , hamidirche , jahanagahi , mir abbas , ebrahim.ev , 313 , سیدمهدی هاشمی , A!M!I!R , مرتضی الهی , مرضیه عباسی , مرتضی-تهران , نی نی عسلی , ali007 , کاظم کاظمی , alan , saeedrad , معین00 , nira , arash.aa
05-01-2013, 11:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-01-2013 11:27 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #113
حناب یوسفی عزیز ضمن تشکر از مطلب زیبای شما.در بیشتر تایپیکها عرض شده :
بررسی - مطالعه - تحقیق و در نهایت حرکت.
پس اگر در انجمن شغلی پیشنهاد می شود فرد تصمیم گیرنده برای حرکت باید موارد اشاره شده را مد نظر داشته باشد.ساده ترین شغل برای فردی که به موارد فوق توجه نکند جز شکست (اشتباه راه را طی کردن)ندارد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: P@RSA , مهدی گل محمدی , سعید یوسفی , mir abbas , mallarme , Delta.H , 3ObHaN , ebrahim.ev , A!M!I!R , مرتضی الهی , alan
05-02-2013, 08:51 AM
ارسال: #114
(05-01-2013 05:34 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  هممون شنیدیم که کار تولید در ایران خطرناک و پرریسکه، شنیدیم که خیلی از کارخونه ها ورشکست شدند، شنیدیم که خیلی از کسانی که تو کار تولید بودند وضع خوبی ندارند. تولید شرایط خاص خودش رو داره، اولیش اینه که معمولا هزینه شروعش بالاست، مثلا در مورد کارهای بالا فقط قیمت دستگاهها رو نگاه کنید، دیگه 30-40 تومن کمتر نیست. اگر موفقیت امیز نباشه یعنی این پول تقریبا از دست رفته. بماند دردسرهای تولید، کارگر، فروش و غیره، اما تو کارهای تجاری اگه از کم شروع بشن معمولا اینقدر ریسک ندارند، من نمی گم کار تولید رو نباید انجام داد، اما واقعا باید با احتیاط و تحقیق کامل شروع کرد. مثلا نمونه زیر رو که یکی از دوستان انجمن در مورد سنگ مصنوعی گفته ببینید. (البته امیدوارم این تاپیک زیبا و مفید با ایده های خوبش هم ادامه پیدا کنه، چون ممکنه برای کسی شرایط تولید وجود داشته باشه)
با سلام باید به عرض دوستان برسونم که متاسفانه تولید این نوع سنگ بر خلاف این چیز که تو اینترنت پر شده نه مطمئن هست نه زود بازده و نه هر متن تبلیغاتی که نوشته . بنده و یکی از دوستان حدود یک سال و نیم پیش با توجه به تبلیغات زیادی که همش شکل کپی و صرفا جهت فروش دستگاه های تولیدی هست که ظاهرا روی دست شرکت ها مانده اقدام به خرید دستگاه کردیم که بعد از کلی بدهکاری که بالا آوردیم مجبور شدیم با یک قیمت خیلی پایین کلا خط تولید را جمع کنیم هزینه برق ، کارگر ، مواد اولیه این تولید به کنار ، فروش تولیدات هم به کنار هر روز یک قالب زده می شد و مردم هم عقلشون به چشمشونه دیگه هر روز باید قالب عوض میکردیم . خیلی حرفهاست که در قالب متن نمیگنجد و جاش اینجا نیست . به هر حال بنده اصلا توصیه نمیکنم به عنوان کسی که تجربه این کار را دارد و به شما هم هشدار می دهم که فریب متن های تبلیغاتی داخل اینترنت را نخورید اینها همه برای فروش دستگاهها است مطمئن باشید
متن هایی مثل زیر
تولید ارزان ، سود بالا سمنت پلاست
سود آوری در تولید ، موفقیت در بازار
سنگ مصنوعی،فرصت شغلی مطمئن سنگ مصنوعی؛سمنت پلاست
راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست (سرمايه گذاری پايين ...
سرمايه گذاري پايين مطمئن و زود بازده
با 4 ميليون نزد خودتان 2 ميليون به بالا درآمد ماهيانه داشته باشيد
اینها همه صرفا جهت تبلیغاته چرت محضه
بنده وقتی اینهمه تبلیغاته دروغ رو دیدم نتونستم ازش بگذرم اصلا بخاطر همین داخل انجمن عضو شدم که کسی دیگه مانند ما سرمایه خودش را به فنا نده من این کارو من اسمش کلاهبرداری میزارم که تبلیغات دروغ میکنند. البته مقصر اصلی خودمان بودیم که تحقیق نکردیم ولی هرکس بدون تحقیق فریب این نوع تبلیغات را بخورد مثل ما خواهد شد
به شما توصیه میکنم اگه پولی دارید تو کاری سرمایه گذاری کنید که بازار کار داشته باشد بازم میگم فریب تبلیغات دروغ را نخورید کسی دلش به حال شما نمی سوزد همه به فکر خودشونن و سود بردن خودشون
من به خودم دیدم این مطلب مهم رو به دوستان بگویم
سعید جان مطلب بالا را بنده به نقل از یکی از دوستانم در انجمن مهندسان در یکی از تاپیک ها آوردم و قصدم زیر سئوال بردن هر نوع کار تولیدی نبود.
ببینید این موضوع سنگ و فـیلتر و اسکاچ و امثال آن هم اگر مورد سوء استفاده قرار نمی گرفت می توانست برای خیلی ها مفید باشد و این مسئله را نه می توان از دلایل عدم موفقیت کار تولیدی در ایران برشمرد و نه غیر مفید بودن تولید در این زمینه ها.
امروزه بهترین مدل تولید، همین تولید با دستگاه های ارزان قیمت و به شکل مشاغل خانگی یا شبیه به آن یعنی با حذف هزینه های سربار مانند خرید زمین و احداث ساختمان و تأسیسات و ماشین آلات و نگهبان و کارگر و غیره می باشد و عرضه محصولی بسیار ارزانتر در مقایسه با تولیدات کارخانجات بزرگ!
این همان سیستمی است که کشور چین در پیش گرفته و بزرگترین اقتصادهای جهان را هم به زانو در آورده است.
بلاخره وضعیت تولید آنقدرها هم بد و خطرناک نیست و فرصتهای خوبی در آن نهفته است بنده بارها گفته ام کسی که می خواهد وارد عرصه تولید شود ابتدا به خرید و فروش کلی و جزئی محصولی که می خواهد تولید کند بپردازد و بعد از اینکه نبض بازار، نوسان قیمت آن محصول و میزان سود حاصل از تولید را برآورد کرد اقدام به تهیه مقدمات تولید نماید مثلاً همین مثال قند اگر کسی به تجارت قند بپردازد قطعاً به راحتی می تواند مفید و سودمند بودن یا نبودن خرید دستگاه و آغاز تولید را برآورد کند.
متأسفانه در کشور ما جوگیری و تقلید باعث شده که به قول آقای قربانیان اگر حرف بدی گفته شد و یک نفر گفت به به بقیه هم در ادامه به به خواهند گفت در بحث تولید هم آنقدر گفته شده تولید بد و بی صرفه است که خیلی ها ایراداتی میگیرند که خودشان هم به علت و اساس آن واقف و مطلع نیستند!
نمونه اش همین دوست گرامی با نام کاربری dost که نمی دانم از روی بی اطلاعی یا انگیزه دیگری ایراداتی در این تاپیک گرفته اند که شما بخوانید و قضاوت کنید شاید به انگیزه ایشان پی ببرید!

نوشته های آبی تحلیل های کارشناسانه دوستمان dost است!!!

(04-28-2013 01:43 PM)dost نوشته شده توسط:  
(02-23-2013 06:00 PM)eev نوشته شده توسط:  پیشنهاد اول

شما میتونید با خرید یک دستگاه مفتول کشی یک کارگاه تولید سیم رو راه بندازین و درامدی عالی کسب کنید.

سلام
دوست عزیز شما چندتا کارخونه مفتول بازدید کردید؟؟؟
در لیست ارتباطاتتون چند نفر از دوستان معتمدتون توی این کار بودند یا هستند؟؟؟
امار واردات؟؟؟
امار تولید کنندگان؟؟؟

به نظرم این پیشنهاد کلا منتفیه!!!

------

(04-28-2013 01:53 PM)dost نوشته شده توسط:  
(02-24-2013 04:17 PM)eev نوشته شده توسط:  پیشنهاد پنجم

گارگاه تولید شیلنگ
همان طور که همه ی ما میدانیم یکی از کالاهای مصرفی که در ایران بازار خوبی دارد انواع شینگ است(آبی،گازی)
...

سلام
در مرحله اول بابت مطالب خوبتون تشکر میکنم و همین قدر که زحمت میکشید
و مطلب مبنویسید جای تشکر داره و دستتون درد نکنه
در مور شیلنگ فقط همین قدر عرض کنم که یه نوع روغن مصرفیشون بسیار گرون قیمت
و الان هم کم پیدا هست.
فقط یه مشکلش رو عرض کردم تا الباقی دلایل بماند
پس هیچ توجیهی نداره
باز هم ممنون

(03-26-2013 11:44 AM)eev نوشته شده توسط:  پیشنهاد دهم

سلام...
همه شما اسم دستگاه قند شکن رو احتمالا شنیدن ولی دستگاهی هست که شکر رو تبدیل به قند شمش کرده و بعد یه نوار نقاله رو طی میکنه و وارد قندشکن میشه
میدونین این یعنی چی؟
(یعنی شکر رو وارد دستگاه میکنین و قند شکسته تحویل میگیرین)
کل نیروی کار برای این دستگاه 2 نفر است.

ممنون از مطلبتون
قند حاصله از شکر در بازار بدلیل خیلی مسایل استقبال نمیشه
به درد قند حبه ای میخوره که تاریخ مصرفش تموم شده

-------

(04-28-2013 02:02 PM)dost نوشته شده توسط:  
(02-23-2013 08:38 PM)eev نوشته شده توسط:  پیشنهاد دوم

تولید میخ و پیچ خودکار
با توجه به استفاده فراوان از میخ و پیچ خودکار این کار نیز میتواند سود بالایی داشته باشد و مزیتی که دارد این است که در یک خانه اجاره هم میتوان این کار را ...
ممنون از مطالب مفیدتون
کارخونجات تولید پیچ برای دستگاهشون و رزوه زنی گازوئیل مصرف میکنن
برای تمیز کاری هم حلال میزنن
تولید میخ هم یه نوع روغن خنک کننده مصرف میکنن و حلال نیز مصرف میکنن
پس فقط بخاطر همین دو مورد که بوی بدی متصاعد میکنه توی خونه نمیشه اینکار رو انجام داد
در برخی موارد برای تولیدش علاوه بر دستگاههای خودش ، نیاز به دستگاههای تراش و لوازم جانبی است

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , 3ObHaN , mir abbas , ebrahim.ev , مــجــیــנ , یک همراه سبز , مهدی 1 , A!M!I!R , مرتضی الهی
05-02-2013, 11:54 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-02-2013 11:55 AM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #115
بله اگر به همه جوانب کار واقف باشیم ، تولید می تونه بسیار سودآور باشه. واما در مورد این آقای dost ، تا جایی که شنیدم ایشون یکی از متخصصین بزرگ کشور در زمینه شیمی و با چند اختراع جهانی و با وضعیت مالی خوب هستند و فکر نمی کنم حرفهاشون از روی بی اطلاعی یا غرض باشه.
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , Delta.H , مهدی گل محمدی , mir abbas , ebrahim.ev , مهدی 1 , A!M!I!R , مرتضی الهی , مرضیه عباسی
05-02-2013, 12:05 PM
ارسال: #116
(05-02-2013 11:54 AM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  واما در مورد این آقای dost ، تا جایی که شنیدم ایشون یکی از متخصصین بزرگ کشور در زمینه شیمی و با چند اختراع جهانی و با وضعیت مالی خوب هستند و فکر نمی کنم حرفهاشون از روی بی اطلاعی یا غرض باشه.

كسي از رو غرض سخني بيان نكرده تا كنون
نيت همه بچه ها آگاهي وروشن نمودن كارها هست تا جاي شبه وايرادي نباشد در آينده

مثلا:
اگر من يكروز گفتم آقاي يوسفي يكي از نخبه هاي ايران هست
مابقي بر فرض اينكه من استاد اين انجمن هستم حرفم رو نبايد قبول كنند كه
از من مدرك وسند ميخواهند

وبعد از اقاي يوسفي درخواست مي كنيم كه در زمينه اي كه تخصص دارند به نحوه احسن بچه ها رو راهنمايي كند

اين كاربري كه شما عنوان كردين هم همان طور
اول برادريشون رو ثابت كنند
بعد قدمشون رو چشم
در زمينه هاي كه تخصص دارند يكي از مشاورين عالي انجمن بشوند

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: سعید یوسفی , Delta.H , jahanagahi , Iraj_27 , MARYAR , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , mir abbas , ebrahim.ev , مــجــیــנ , کامیار کاظمی , دشتستانی 92 , A!M!I!R , مرتضی الهی
05-02-2013, 12:21 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-02-2013 12:21 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #117
متاسفانه اینطور افراد به دلیل مشغله زیاد کمتر می تونند در انجمن حضور داشته باشند و اگر هم میان به خاطر راهنمایی دوستان هست، البته منظورم شخص ایشان نیست، کلی دارم صحبت می کنم. ایشان هم توسط استاد تو این پست تایید شدند، به نظرم همین کافیه.http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8034
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , Delta.H , مهدی گل محمدی , mir abbas , ebrahim.ev
05-02-2013, 12:31 PM
ارسال: #118
(05-02-2013 12:21 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  متاسفانه اینطور افراد به دلیل مشغله زیاد کمتر می تونند در انجمن حضور داشته باشند و اگر هم میان به خاطر راهنمایی دوستان هست، البته منظورم شخص ایشان نیست، کلی دارم صحبت می کنم. ایشان هم توسط استاد تو این پست تایید شدند، به نظرم همین کافیه.http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=8034

چيز خاصي بيان نشده كه در تايپيكي كه عنوان كردين؟
نوشتن از آقاي نامي اجازه گرفتن و در بعضي مواقع سخنان ايشان رو انتقال ميدهند

شكي نيست كه سرشان شلوغ وكلي درگيري كاري دارند
و ما هم انتظار نداريم از تمام كارهاي روزمره شان بگذرند تا دراين انجمن حضور بهم برساند
ولي تقاضا داريم همان زماني كه هستند صادقانه درحال كمك رساني به دوستان باشند همين

نه ايشان هر شخصي كه قصد دارد در انجمن كار مفيدي انجام داده باشد

سخني هم كه بيان مي شود لطفا از رو آگاهي ودانش كامل باشد تا خدايي نكرده براي عزيزي بخاطر اون مبحث مشكلي پيش نياد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , MARYAR , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , mir abbas , ebrahim.ev , مــجــیــנ , کامیار کاظمی , dara , مهدی 1 , A!M!I!R , مرتضی الهی
05-02-2013, 12:35 PM
ارسال: #119
(05-02-2013 11:54 AM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  بله اگر به همه جوانب کار واقف باشیم ، تولید می تونه بسیار سودآور باشه. واما در مورد این آقای dost ، تا جایی که شنیدم ایشون یکی از متخصصین بزرگ کشور در زمینه شیمی و با چند اختراع جهانی و با وضعیت مالی خوب هستند و فکر نمی کنم حرفهاشون از روی بی اطلاعی یا غرض باشه.
اگر شما شنیده اید کافی است و من حرف شما را قبول میکنم همانطور که شما باور کرده اید منظور بنده در مورد آن نوشته های آبی رنگ بود که هر کسی می تواند به راحتی سطح تفکر نویسنده را تشخیص دهد حالا اگر مخترع و دانشمند هستند پس حکمتی در کار بوده که اینگونه نوشته اند.
اما سعید عزیز اینجا دنیای تکست است و افراد را نه با مدرک و کارت شناسایی و نه با ادعا و نقل قول می توان شناخت بلکه بعد از شناخت حضوری رفتار و پنداری که از نوشته های یک شخص برداشت می شود مهمترین ملاک است همانطور که من تا کنون بسیاری از دوستان را ندیده ام اما می توانم فرق بین خوب و خوب تر و کاربلد و کاربلدتر را تشخیص دهم به خصوص زمانی که کسی هویت واقعی خود را اعلام می کند و حاضر به دیدار ولو محدود با اعضای انجمن هم بشود. اما کسی که فقط یک نام کاربری مستعار چند حرفی است و 20پست در انجمن زده که هیچ کدام نشانی از تخصص و دانش مورد ادعا ندارد کمی برایم قابل تأمل است...
امیدوارم خودشان تشریف بیاورند و ضمن معرفی خویش کمی از تخصص ها و اختراعاتشان بگویند.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , MARYAR , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , mir abbas , ebrahim.ev , مــجــیــנ , dara , مهدی 1 , مرتضی الهی
05-04-2013, 11:32 PM
ارسال: #120
تولید ف/ی/ل/ت/ر هوای خودرو چطوره
سلام دوستان
من تازه عضو شدم
توی یه سایت مطلبی راجع به راه اندازی خط تولید ف/ی/ل/ت/ر هوای خودرو خوندم.که میشه با هزینه حداقل یک ملیون دستگاهشو خرید و آموزشش رو هم دید و شروع به کار کرد
بنظر شما بازار این محصول چطوره؟
البته دستگاهاشون مختلفه و تا 20 ملیونی هم دارن اما این دستگاه بصورت دستی تولید میکنه
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , مرتضی الهی
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با وضعیت الان مملکت چه کار تولیدی پیشنهاد میکنید؟ محمدرضا رمضانی 1 5,277 06-09-2018 04:50 PM
آخرین ارسال: Mohamad9901
  ایده بده؛ کسب و کار آنلاین با 10 میلیون سرمایه soheyl_ir89 3 2,431 03-26-2018 12:29 PM
آخرین ارسال: rahaa362
  راه اندازی شغل برای فارغ التحصیل معماری مونا90 3 498 02-25-2018 02:12 AM
آخرین ارسال: مونا90
  مشاوره برای آغاز به کار چاپ روی لباس و اجسام شکلات سرخ 3 1,472 05-19-2016 07:23 AM
آخرین ارسال: aligoli
  با یک میلیون تومان سرمایه در کمتر از یکسال میشه یک کسب و کار دائم و خوب راه انداخت؟!؟ drbarari 6 2,155 02-12-2016 09:10 PM
آخرین ارسال: mobin1net
Sad ایده کار تو روستا اگه دارین ممنون میشم کمک کنین. reza16_n 2 753 01-05-2016 10:26 PM
آخرین ارسال: tataloo
  همکاری برای ایجاد یک کسب و کار جدید سپهر آریابد 0 854 12-04-2015 02:39 AM
آخرین ارسال: سپهر آریابد
  کار افرینی با صد میلیون valter 0 806 04-30-2014 09:38 AM
آخرین ارسال: valter
  شغل پردرامد بستنی سازی ebrahim.ev 4 1,689 03-28-2014 11:59 AM
آخرین ارسال: tondar12
  مسابقات جهانی کار آفرینی (Global Startup battle ) Lucid 10 2,165 12-12-2013 08:03 PM
آخرین ارسال: alma
  هر کسی میتونه یک کار آفرین باشه hamedkhan 0 530 06-07-2013 06:57 PM
آخرین ارسال: hamedkhan
  کار چاپ برای خانمها رحمتی 1 1,066 05-14-2013 08:17 PM
آخرین ارسال: mallarme
Smile ؟؟کار با اتو بلاگ و نت؟؟ sherafati 8 1,887 03-13-2012 12:32 AM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS