ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
زمان کنونی: 05-18-2024, 02:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: یک همراه سبز
پاسخ: 1100
بازدید: 156909

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امیتازات : 3.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
04-26-2013, 04:25 PM
ارسال: #421
RE: تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
(04-26-2013 04:14 PM)m_sh نوشته شده توسط:  سبحان یه استعداد بالقوه در تو کشف کردیم
شما طنز پرداز بسیار خوبی خواهید شد.

من باهات یه عالمه در زمینه این استعدادت کار دارم. این نوشته هات را می خوام به چند نفر نشون بدم نظر اونها را هم بدونم ....

این کجاش طنز بود ؟ جدی جدی بود ! شما قابلیت های این مجید (...) رو نمیدونین Sad نمیدونین تا کجا ها میتونه پیش بره ! من امنیت جانی ندارم الان Sad تقصیر شما هاست دیگه ، هی گفتین استعداد استعداد مجبورم کردید شعر بگم الان جونم به خطر افتاده Sad این نوشته ها رو نشون چندتا رزمی کار و وکیل و سفیر بده تا بیان از من محافظت کنن Sad

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , habib tousi , Andisheh , sir-mahyar
04-26-2013, 04:29 PM
ارسال: #422
انقدر این سبحان طبیعی می ره تو نقشش که آدم باورش می شه
تو اصفهان هم همینطوری با قیافه جدی جدی با آدم مزاح می کرد آدم نمی دونست اینا که می گه واقعیه یا شوخی

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , habib tousi , Andisheh , mir abbas , jahanagahi , sir-mahyar
04-26-2013, 05:12 PM
ارسال: #423
سبحان اون نیم ساعت رو بکن یک ساعت......قربون دستت...

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , مــجــیــנ , habib tousi , Andisheh , mir abbas , jahanagahi , sir-mahyar
04-27-2013, 11:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-28-2013 01:28 AM، توسط Poacher.)
ارسال: #424
یه داستان خوندم که فوق العاده عالی و انرژی بخش بود براتون گذاشتم بخونید و بزهاتون را بکشید (یا خودم با یه برنامه خاص بکشمشون؟؟؟Yosef.gif)

روزگاری مرید و مرشدی خردمند در سفر بودند. در یکی از سفرهایشان در بیابانی گم شدند و تا امدند راهی پیدا کنند ، شب فرا رسید. ناگهان از دور نوری دیدند و با شتاب به سمت ان رفتند.
دیدند زنی در چادر محقری با چند فرزند خود زندگی میکند. انها شب را مهمان او شدندو او نیز از شیر تنها بزی که داشت به انها داد تا گرسنگی راه را به در کنند.
روز بعد مرید و مرشد از زن تشکر کردند و به راه خود ادامه دادند. در مسیر، مرید همواره در فکر ان زن بود . این که چگونه فقط با یک بز زندگی می گذرانند و ای کاش قادر بودند به ان زن کمک کنند. تا این که به مرشد خود قضیه را گفت. مرشد فرزانه پس از اندکی تامل پاسخ داد: " اگر واقعا می خواهی به انها کمک کنی ، برگرد و بزشان را بکش!"

مرید بسیار تعجب کرد ولی از انجا که به مرشد خود ایمان داشت ، چیزی نگفت وبرگشت و شبانه بز را در تاریکی کشت و از ان جا دور شد.....

سالهای سال گذشت و مرید همواره در این فکر بود که بر سر ان زن و بچه هایش چه امد.
روزی از روزها مرید و مرشد قصه ما وارد شهری زیبا شدند که از نظر تجاری نگین ان منطقه بود. سراغ تاجر بزرگ شهر را گرفتند و مردم انها را به قصری در داخل شهر راهنمایی کردند. صاحب قصر، زنی بود با لباسهای بسیار مجلل و خدم و حَشَم فراوان که طبق عادتش به گرمی از مسافرین استقبال و پذیرایی کرد و دستور داد به انها لباس جدید داده و اسباب راحتی و استراحت انها را فراهم کنند.

پس از استراحت، انها نزد زن رفتند تا از رازهای موفقیت وی جویا شوند. زن نیز چون انها را مرید و مرشدی فرزانه یافت، پذیرفت وشرح حال خود را این گونه بیان نمود:
" سالهای پیش ، من شوهرم را از دست دادم و با چند فرزندم و تنها بزی که داشتیم، زندگی سپری می کردیم. یک روزصبح دیدم که بزمان مرده و دیگر هیچ نداریم. ابتدا بسیار اندوهگین شدیم ولی پس از مدتی مجبور شدیم برای گذران زندگی با فرزندانم هرکدام به کاری روی اوریم. ابتدا بسیار سخت بود ولی کم کم هر کدام از فرزندانم موفقیتهایی در کارشان کسب کردند. فرزند بزرگترم زمین زراعی مستعدی در ان نزدیکی یافت. فرزند دیگرم معدنی از فلزات گرانبها پیداکرد و دیگری با قبایل اطراف شروع به داد و ستد نمود. پس از مدتی ، با ان ثروت شهری را بنانهادیم و حال در کنار هم زندگی میکنیم."
مرید که پی به راز مسئله برده بود ، از خوشحالی اشک در چشمانش حلقه زده بود.....

نتیجه :
هر یک از ما بزی داریم که اکتفا به ان ، مانع رشدمان است وباید برای رسیدن به موفقیت وموقعیت بهتر ان را فداکنیم
.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: Andisheh , مــجــیــנ , mir abbas , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , jahanagahi , فرهاد قربانی , Delta.H , pesar368 , sir-mahyar , venus2 , ahmad rezaee
04-27-2013, 11:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-27-2013 11:31 AM، توسط MARYAR.)
ارسال: #425
آقا سبحان عزیز ما برای یک جلسه مهم کاری الان در تهران به انرژی های مثبت همه دوسان گروه پشتیبان نیاز داره

تمام انرژی مثبتتون را برای سبحان بفرستیدددددددددددددد

(دسترسی به نت نداشت به من اس زد تا این ارسال را به جای ایشون بزنم)

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: Andisheh , مــجــیــנ , mir abbas , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , jahanagahi , فرهاد قربانی , sir-mahyar , کامیار کاظمی , ahmad rezaee
04-27-2013, 06:24 PM
ارسال: #426
سبحان که موفق شد تو مصاحبه خودم دیدم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , مــجــیــנ , 3ObHaN , jahanagahi , MARYAR , فرهاد قربانی , Andisheh , sir-mahyar , کامیار کاظمی , ahmad rezaee
04-27-2013, 06:34 PM
ارسال: #427
ماشاا... سبحان نیاز به فرستادن انرزی نداره
سبحان جان خودش بمب انرژیه
خودش مرد روزهای سخته و از هر کاری پیروز بیرون میاد
روحیه ای مثال زدنی داره و به همه نیرو میده و همه رو به خودش جذب میکنه
سبحان جان موفق بودی و هستی و موفق تر باشی.......

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , 3ObHaN , jahanagahi , MARYAR , فرهاد قربانی , Andisheh , sir-mahyar , کامیار کاظمی , ahmad rezaee
04-27-2013, 08:34 PM
ارسال: #428
امروز در کمال ناباوری یه معامله شکست خورده رو تبدیل به برد حتمی کردم ، البته پدرم در اومد و صبح باس بکوب برم بندر
یه اتفاق باحال هم افتاد
سوار تاکسی بودم داشتم تلفنی حرف میزدم یه بدبختی رو نصیحت می کردم ، راننده تاکسی شنید حرف هام رو ، بعد ازم سوال پرسید در مورد ثروت و تفکر مثبت و غیره منم باهاش حرف زدم آخر سر یارو تصمیم گرفت تاکسی رو بفروشه سرمایه کنه و اینجوری یه نفر دیگه رو هم بیکار کردم 12_00212_002

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , mir abbas , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , vahidz , مــجــیــנ , Andisheh , sir-mahyar , کامیار کاظمی , venus2 , ahmad rezaee
04-27-2013, 11:33 PM
ارسال: #429
سبحان من که به تو و انرژی و سحر کلامت ایمان دارم. و مطمئن بودم که سر میز معامله همه جلو تو کم میارن Smile Smile

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مــجــیــנ , mir abbas , Andisheh , sir-mahyar , کامیار کاظمی , venus2 , ahmad rezaee
04-28-2013, 12:54 PM
ارسال: #430

تا به حال نگاهی به یک درخت ســـیب انداخته اید؟

شاید با یک حساب سر انگشتی از ظاهر درخت به این نتیجه برسید که پانصد سیب روی درخت قرار دارد که هر کدام حاوی دست کم ده دانه اند.
چند ثانیه تمرکز کنید و یک ضرب ساده انجام دهید، به این نتیجه می رسید که این در درون میوه های یک درخت سیب دانه های زیادی وجود دارد.
حال ممکن است این سوال در ذهن شما خطور کند که «چرا این همه دانه لازم است تا فقط چند درخت دیگر اضافه شود؟»

در این زمان طبیعت به ما نکته ای می آموزد :
«اکثر دانه ها هرگز رشد نمی کنند. پس اگر واقعاً می خواهید چیزی اتفاق بیفتد، بهتر است بیش از یکبار تلاش کنید.»

از این مطلب می توان این نتایج را بدست آورد:
- باید در بیست شغل شکست بخوری تا یک شغل مناسب خودت را بدست آوری.
- باید با چهل نفر مراوده داشته باشی تا یک فرد مناسب شراکت را برای کارتان پیدا کنید.
- باید با پنجاه نفر صحبت کنید تا یک ماشین، خانه، جاروبرقی، بیمه و یا حتی ایده ات را بفروش برسانی.
- باید با صد نفر آشنا شوید تا یک رفیق شفیق پیدا کنید.

وقتی که «قانون دانه» را درک کنیم دیگر ناامید نمی شویم و به راحتی احساس شکست نمی کنیم.

قوانین طبیعت را باید درک کرد و از آنها درس گرفت.
در کلام آخر : افراد موفق هر چه بیشتر شکست می خورند، دانه های بیشتری می کارند…

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: Andisheh , mir abbas , pesar368 , sir-mahyar , کامیار کاظمی , venus2 , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star شانس بهتر است یا انرژی مثبت؟! r2013.samadi 1 530 01-07-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  افکار هدفمند،مثبت اندیشی minoo 0 1,653 01-30-2014 01:57 PM
آخرین ارسال: minoo
  معجزه تفکر مثبت bagheria 2 2,128 11-13-2013 01:38 AM
آخرین ارسال: bagheria
  مثبت انديشي MARYAR 19 4,933 10-22-2013 09:13 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  کنترل ذهن به وسیله متد سیلوا و فواید آن در سلامت،کار و زندگی شخصی sina3965 7 3,701 06-25-2013 10:47 AM
آخرین ارسال: sina3965
  تغییر عادت منفی به مثبت (از امروز مثبت باشیم) صدفی 4 2,245 05-26-2013 02:09 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  به نظر من که خوشبختی, نظر خودت چیست؟ lhm-rostami 1 540 05-09-2013 12:24 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  در ستایش باور و پشتکار: ۱۳ آدم مشهوری که از شکست‌ نهراسیدند amirabbas 0 641 04-05-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: amirabbas
  زودتر از دیگران عمل کنید ! mehdi098 2 787 10-15-2012 01:52 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راه‌های دریافت انرژی مثبت dara 0 2,104 09-16-2012 11:52 AM
آخرین ارسال: dara
  9 توصیه برای مثبت‌اندیشی در کسب‌وکار صدفی 0 1,344 07-17-2012 01:10 AM
آخرین ارسال: صدفی
  چگونه انرژی مثبت پخش کنیم صدفی 0 1,258 06-09-2012 10:31 AM
  مثبت انديشي چگونه است ؟ صدفی 1 1,518 05-17-2012 10:13 PM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  كودكان از 5 سالگي افكار مثبت را درك مي كنند صدفی 0 1,136 05-06-2012 07:45 PM
  با اين 10 روش خوش و با ديد مثبت زندگي كنيد صدفی 0 1,215 04-06-2012 01:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS