ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
زمان کنونی: 05-18-2024, 05:04 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: یک همراه سبز
پاسخ: 1100
بازدید: 156938

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امیتازات : 3.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
05-19-2014, 12:01 AM
ارسال: #1001
RE: تاپیکی که از آن انرژی مثبت می گیرید
تنها چیزی که بین شما و هدفتان قرار گرفته، داستان مزخرفی است که دائماً به خود می گوید به عنوان اینکه چرا نمی توانید به هدفتان برسید.
فلیکس بومگارتنر : چتربازی که دیروز از ارتفاع 39000 متری پرید و برای نخستین بار توسط سقوط آزاد و بدون وسیلهٔ نقلیه، دیوار صوتی را شکست و رکورد مرتفع‌ترین و سریع‌ترین پرش با چتر دنیا را به نام خود ثبت کرد

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mahdi5e
05-19-2014, 12:02 AM
ارسال: #1002
می خوام چند خطی هم از قول " فلورانس اسکاول شین" معلم بزرگ ماورا الطبیعه، بنویسم.
اون ، در چهار اثرش، می گه:ترس و نگرانی و دلشوره همزاد هایی همجنس هستند. اگر در مورد چیزی نگرانی یا دلشوره و اضطراب داری، در واقع ، از چیزی می ترسی! بزرگترین ترس در انسان "ترس از دست دادن " است و آن ، از این جا نشات می گیرد که ما باور می کنیم ، قدرتهای زیادی وجود دارند که می توانند چیزهایی را که دوست می داریم، از ما بگیرند! در واقع ، انگار ، به غلط، باور کرده ایم،غیر از خدا ، قدرتی هم هست! هر وقت بترسی، از دست می دهی! هر وقت بترسی، شکست می خوری!
در انجیل آمده:"ای کم ایمانان! چرا ترسان هستید؟!"پس ترس یعنی ایمان انحراف یافته و وارونه!
موسی به قوم خود گفت:"نترسید! بایستید تا نجات خداوند را ببینید!" در مزمور بیست و هفتم ، که بشارت فتح و ظفر می دهد، آمده :"خداوند نور و نجات من است، از که بترسم؟! خداوند، ملجا جان من است، از که هراسان شوم؟!"
"اسکاول شین " میگه هر وقت احساس ترسی کردی خصوصا" در مورد از دست دادن چیزی، از قدرت سحرآمیز کلامت که مثل عصای موسی شکافاننده ی دریاست ، استفاده کن و این جمله ی تاکیدی را به کار ببر که:
در ذهن الهی، از دست دادن وجود ندارد! پس محال است من چیزی را که حق الهی من است، از دست بدهم! چون تنها یک قدرت وجود دارد و آن هم قدرت خداست!

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: Presto , کامیار کاظمی , sir-mahyar , mahdi5e , hamid.h
05-19-2014, 10:46 PM
ارسال: #1003
تا حالا شده اتفاقات زیر گریبانگیر شما بشود و افکارتان را تحت الشعاع قرار بدهد؟
پیرزنی یا پیر مردی را می شناسید که افتاده و پایش شکسته ومی بینید که چقدر درد می کشد . آیا این طوری فکر می کنید که اوه . امیدوارم این اتفاق برای من نیفتد. اخبار را نگاه می کنید و می بینید که دزد به کسی زده یا افراد زیادی در زلزله صدمه دیدند و یا کسی را با اسلحه کشتند. آیا این طوری فکرمی کنید که اوه. امیدوارم این اتفاق برای من نیفتد. یا حتی خوشحالم که آن شخص من نیستم .
ضمیر ناخود آگاه توجهی به جمله منفی یعنی به٫(نه) و (ن) ندارد . حالا با در نظر گرفتن این مطلب وقتی مدام این طوری با خودتان حرف می زنید چه چیزی را به خودتان القا می کنید ؟
همین الان (نه) و (ن) را ازجمله هایتان بردارید تا متوجه شوید چه چیزی را دارید به خودتان می گویید و چه بلایی به سر خودتان می آورید. اوه . امیدوارم این اتفاق برای من بیفتد ! بله شما دارید این جمله را مدام به خودتان می گویید. ممکن است چنین قصدی نداشته باشید. اما ضمیر ناخودآگاه دقیقا همین جمله را می شنود. اگر به یک بچه دوساله بگویید این کلوچه را نخور آن بچه دوساله چه چیزی را می شنود یعنی ذهن او فقط روی کلمه کلوچه متمرکز است اگر شما به خودتان بگویید: نمی خواهم یک پیراشکی دیگر بخورم چه چیزی را می شنوید ؟ می خواهم یک پیراشکی دیگر بخورم .
تمرکز ذهنتان دقیقا روی موضوع یا چیزی است که دارید به آن فکر می کنید. عاقبت هم پیراشکی دوم را میخورید و این حقیقت را به خودتان اثبات می‌کنید.
دکتر وین دایر .

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: delsaa , iranboy , mfatemi64 , mahdi5e
05-19-2014, 10:51 PM
ارسال: #1004
دو قدم تا خدا بيشتر فاصله نداري ...
يك قدم تا هر چه كه در هستي هست بردار حتي يك برگ و در اين يك قدم عشق بورز ، از غروز دوري كن ، آگاهي داشته باش و قدم بعدي يقين بدان در حضور خداوند خواهي بود ...
امشب به اين دو قدم فكر كن
فكر كن اگر در آغوش خداوند قرار گرفتي آيا چيزي كم خواهي داشت ؟
و فكر كن هر دغدغه اي كه داري هرگز بدون حضور خداوند آرام نخواهد شد ...
يك بوسه به برگ گلدان گوشه ي اتاقت هم اگر ببخشي قدم اول را برداشتي
شبتون آروم
فردا روزتون با شكوه ...
دوستتون دارم

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: iranboy , mfatemi64 , mahdi5e
05-19-2014, 10:51 PM
ارسال: #1005
من نمیخوام این ترم 20 بشم Yosef.gif من نمیخوامم از این کار 5 ملیون گیرم بیاد

چه سخت است خود شکستن

و از خودگذشتن و پریدن

تا رسیدن به معبود ومعشوق.
 تشکر شده توسط: MARYAR , iranboy , mfatemi64 , mahdi5e
05-19-2014, 10:59 PM
ارسال: #1006
توجه توجه توجه..........
دیگر تحقیر (خودم) ممنوع حتی در پنهان...
.جمله «من لیاقتش را ندارم» خیلی ها را در مخمصه می اندازد. این جمله از ارزش تو می کاهد
فکر از تو سرچشمه می گیرد، یعنی زندگی ات ساخته خود توست.
وقتی به خود اعتماد کنی، به خردی که تو را آفریده اعتماد می کنی
همیشه می توانی تصویری جدید بکشی.
درون تو قلمرو آرامش است که همیشه می توانی بر آن حاکم باشی.
جهانی که در آن هستیم. کامل است آرام باش و از همه چیز لذت ببر.
عشق و سازگاری نثار کن، ذهن و جسمت را در آرامش قرار بده و سپس بگذار جهان کار خودش را بکند.
سه چیز روح تو را از پیشروی باز می دارد: منفی گرایی، قضاوت و عدم توازن.
باورهای ما درباره خودمان تنها معیار تعیین موفقیت و خوشحالی ما در زندگی است.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: iranboy , mfatemi64 , delsaa , mahdi5e , سعید م
05-19-2014, 11:00 PM
ارسال: #1007
"دعاي عارفانه " يا " نامه نوشتن به فرشته " چه فوايدي دارد؟
"نامه به فرشته " كه دعايي نهانيست، مي تواند در زندگي خودتان و ديگران معجزه ها و شگفتيهاي عظيمي به وجود آورد.اين شيوه به سرعت به انديشه هايتان نظم الهي مي بخشد و شما را از برخوردهاي غير لازم و نگرانيها نجات مي دهد.در روابطتان با ديگران شگفتي به وجود مي آورد و دشمنان را به دوست تبديل مي كند و شما را به سوي توانگري و ثروت سوق مي دهد.
اگرنمي توانيد با كلام كسي را متقاعد كنيد كه رفتارش را تغيير بدهد، اگر با همسر، دوست، پدر و مادر ، همسايه، رئيس يا هر كسي مشكل داريد، اگر كسي كه به شما مقروض است پولتان را نمي دهد، اگر از رفتارهاي كسي عصبي مي شويد اما نمي توانيد او را كه خطا مي رود، به مسير درست هدايت كنيد وهزاران اگر ديگر، بدانيد كه راه حل مسئله ي شما اينجاست.
استادي داشتم كه مي گفت حرف حق را بايد فقط يك بار به افراد بگوئيد، بعد از آن بايد از طريق نامه دادن به فرشته ي آنها بخواهيد كه به حرفتان گوش بدهند. زيرا با اين شيوه شما با خداي درون فرد مورد نظر ارتباط برقرار مي كنيد.
براي برآورده شدن هر آرزويي مي شود به فرشته هاي خودمان يا ديگران نامه بنويسيم و از اين قدرت جادويي كه خدا براي محافظت ما آفريده، استفاده ببريم. واژه ي فرشته يعني فرستاده ي خدا. هر گاه ديديد از شكستي به شكست ديگري رهسپاريد، يا هر گاه كه وسوسه مي شويد خودتان را به باد انتقاد و ملامت بگيريد، حتما" به فرشته ي خودتان نامه بنويسيد.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mahdi5e
05-20-2014, 05:41 PM
ارسال: #1008
الان خیلی خوشحالم چون میخوام نکتهای مهمی راجب به قانون جذب بهتون بگم که شماهم شاد میشید از اونجای که همه ما یکی هستیم پس شادی شما شادی منه
خوب ببینید: قانون جذب و توانایی به کاربردنش فقط به این بستگی داره که بتوانی"احساس رسیدن به خواسته ات" رو به وجود بیاری،چون قانون خیلی واضح و ساده اینه:انرژی انرژی مشابه را جذب میکند. و این قانون از طریق فیزیک کوانتوم به اثبات رسیده،
احساس از انرژی تشکیل شده پس اگه بتونی احساس خوب رسیدن به خواسته ات رو به وجود بیاری خواسته ات اتفاق افتاده!
خوب واضح ترین سوالی که مطرح میشود اینه:چطور احساس رسیدن به خواستمون رو به وجود بیاریم؟
این را باید یاد گرفت خیلیها در این زمینه بی سوادند،ولی دیگر نگران نباشید!
فقط کارای که بهتون میگم مو به مو انجام بدهید.
خوب اول باید یادبگیرید که این تصویر ذهنی است که احساس را به وجود میارد در واقع برای به و جود اوردن احساسی فقط کافی است یه تصویر ذهنی را در ذهنت ترسیم کنی. خیلی ساده نقاشی کنی!
چطور تصویر را در ذهن خلق کنیم؟
انسانها به طور طبیعی با استفاده از حواس پنجگانه تصویر ذهنی را در ذهن خودشون خلق میکنن، حواس پنجگانه شما شامل:
"شنوایی،بینایی،چشایی،لامسه،مشایی" میشود.
وقتی شما چیزی را گفتید دیدید لمس کردید بو کردید تصویری در ذهنتان ساخته شده است مغز شما به اندازه ای "وضوح" ، "باور" و "تمرکز" شما روی ان تصویر احساس در شما به وجود اورده است احساس از انرژی تشکیل شده و ان انرژی شمارا مجبور کرده به: "انجام دادن کارهایی"،"گفتن","دیدن","چشیدن"," بوکردن " چیزهایی که تصویر ذهنیت را به تصویر زندگیت تبدیل کرده.
خوب خبر خوش این است که شما میتوانید با حس ششم (فکرکردن)
تصویری را در ذهنت خلق کنید، این همان راز بزرگ است، همان کاری است که برجسته ترین افراد تاریخ انجام داده اند و الان شما در حال یادگرفتنش هستی،
شاید بدونید که دزگاه Biofeedback ثابت کرده است که مغز انسان نمیتواند فرق بین تصویری که شما با استفاده از حواس پنجگانه تون ساختید یا با حس ششم(فکرتون) ساخته اید تشخیص بدهد مغز شما در هردو حالت احساس را در شما به وجود میارد و این احساس تصویر ذهنیت را به تصویر زندگیت تبدیل میکند.
خوب پس برای رسیدن به خواسته تون اول باید مشخص کنید چی میخوای ،وقتی بهش فکر میکنید مغز شما به انداره ای "وضوح","باور","تمرکز" شما روی ان تصویر احساس را در شما به وجود میارد پس از حواس پنجگانه تون کمک بگیرید ینی طوری بو کنید بچشید حرف بزنید ببینید رفتار کنید که انگار خواسته تون الان دارید و این میشه رها کردن،
مغز شما احساس را به وجود میارد و احساس تصویر ذهنیت را به تصویر زندگیت تبدیل میکند.
"یادبگیرید" "تمرین کنید" "عادت کنید"
شما الان یاد گرفتید ولی برای اینکه عادت کنید باید تمرین کنید.
برای تمرین کردن میتونید از dartboard استفاده کنید مثل من.
من توی اتاقم روبه روی dartboard ه ام می ایستم و هدفه خودمو مشخص میکنم و تصور میکنم به هدف زدم تا احساس خوبی در قلبتون احساس نکردید dart رو پرتاب نیکنید وقتی پرتاب میکنم اگه احساس خوبی نداشته باشم به هدف نمیزنم ولی اگه احساس خوبی داشته باشم غیر ممکنه به هدف نزنم.
شمام شروع کنید برای شروع نباید عالی باشید اما برای اینکه عالی باشید باید شروع کنید

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mfatemi64 , delsaa , sir-mahyar , mahdi5e
05-21-2014, 12:27 AM
ارسال: #1009
چگونه میتوان ضمیر ناخودآگاه را به مسیر درستی هدایت کرد؟
مهمترین موضوع اینه که ضمیر ناخودآگاه، متناسب با هر سیگنالی که در هر لحظه دریافت می‌کنه، باور و روحیه‌ای میسازه و یا سیستمی را در بدن انسان و یا بیرون از بدن در دنیای خارج کنترل می‌کنه. بنابراین در تمام لحظه‌ها باید مراقب باشیم که ضمیر ناخودآگاه فقط سیگنالهای خوب رو از طریق حواس پنجگانه و فکر ما دریافت ‌کنه. چند نمونه عبارتند از:
استفاده نکردن از کلمه و جمله‌های منفی مثل:
خاک بر سرم، مرده‌شور، من بدشانسم، من بدبختم، خنگم، کی میشه بمیرم راحت بشم، نمیتونم، نمیشه، دنیا چقدر بده، دنیا اومدم که فقط عذاب بکشم، من همیشه مریضم، هیچکی منو دوست نداره، من بدم، ...
اعم از اینکه این حرفها رو به خودمون بزنیم یا به دیگران، هر کدومش یه سیگنال منفی و مخرب به ضمیر ناخودآگاه میده. مثلن وقتی کسی میگه: "من بدشانسم"، ضمیر ناخودآگاهش این سیگنال رو میگیره و به شکل یه باور در نظام باورهای اون نفر درمیاره و ضمن اثر منفی در روحیه و شخصیتش، در دنیای بیرون هم در همین راستا عمل میکنه، یعنی در راستای بدشانسی اون طرف، و دیگه برای خوشبختیش تلاشی نمیکنه، چون خود اون نفر به ضمیر ناخودگآهش باور داده که بدشانسه.
استفاده از کلمه‌ها و جمله‌های مثبت مثل:
زیبا، آرام، آرامش، عشق، دوست داشتن، پیروزی، خوشبختی، شادی، میتونم، توانا هستم، خوبم، سالمم، ...
تا جاییکه میتوانیم در فکر یا گفتار از کلمه‌ها یا جمله‌هایی که این واژه‌ها رو دارن باید استفاده کنیم. اینها سیگنالهای مثبت، سازنده و قدرتمندی به ضمیر ناخودآگاه میفرستن و ضمیر ناخودآگاه عین همون رو در زندگی بوجود میاره. مثلن وقتی میگیم: "من چقدر خوشبختم، چطوری میتونم خوشبخت‌تر بشم؟" اولن، ضمیر ما باور میکنه که ما خوشبختیم و این موضوع رو در نظام باورهای ما قرار میده و بر همین اساس هم شروع به ساختن روحیه و شخصیت خوب برای ما میکنه. دومن: چون پرسیدیم که "چطوری میتونم خوشبخت‌تر بشم؟"، ضمیر ناخودآگاه در "شعور نامحدود جهان" یا "infinite intelligence" شروع به گشتن میکنه تا راه خوشبختر شدن رو پیدا و به ما الهام کنه، یا اونو در مسیر ما قرار بده.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mahdi5e , mfatemi64
05-21-2014, 12:28 AM
ارسال: #1010
ما باید تعدادی جمله زیبا و آرامش‌بخش که بهمون بیشتر اثر دارن بسازیم و در هر فرصتی اونها رو برای خودمون تکرار کنیم. مثل:
خدای مهربون منو دوست داره و در همه امور زندگی به من کمک میکنه.
من همیشه منتظر اتفاقهای خوب تو زندگیم هستم.
همیشه از وجود و چهره من شادی، انرژی و عشق ساطع میشه.
من تا آخر عمر به سلامت زندگی میکنم.
من در کمال آرامش زندگی میکنم و همیشه روحیه‌ای شاد و چهره‌ای خندان دارم.
ممکنه شما جمله‌هایی بگین که اثر قویتری بهتون داشته باشه.
هیچوقت نباید خودمون رو سرزنش کنیم.
البته این مورد با پذیرفتن اشتباه و سعی در اصلاح اون فرق میکنه؛ سرزنش و محکوم کردن مداوم خود به خاطر عمل اشتباهی در گذشته، ضمن اثر منفی در روحیه، به ضمیر ناخودآگاه هم سیگنال بد میفرسته.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , mahdi5e , mfatemi64
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star شانس بهتر است یا انرژی مثبت؟! r2013.samadi 1 530 01-07-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  افکار هدفمند،مثبت اندیشی minoo 0 1,653 01-30-2014 01:57 PM
آخرین ارسال: minoo
  معجزه تفکر مثبت bagheria 2 2,128 11-13-2013 01:38 AM
آخرین ارسال: bagheria
  مثبت انديشي MARYAR 19 4,933 10-22-2013 09:13 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  کنترل ذهن به وسیله متد سیلوا و فواید آن در سلامت،کار و زندگی شخصی sina3965 7 3,701 06-25-2013 10:47 AM
آخرین ارسال: sina3965
  تغییر عادت منفی به مثبت (از امروز مثبت باشیم) صدفی 4 2,245 05-26-2013 02:09 AM
آخرین ارسال: keshavarz
  به نظر من که خوشبختی, نظر خودت چیست؟ lhm-rostami 1 540 05-09-2013 12:24 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  در ستایش باور و پشتکار: ۱۳ آدم مشهوری که از شکست‌ نهراسیدند amirabbas 0 641 04-05-2013 11:08 AM
آخرین ارسال: amirabbas
  زودتر از دیگران عمل کنید ! mehdi098 2 787 10-15-2012 01:52 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راه‌های دریافت انرژی مثبت dara 0 2,104 09-16-2012 11:52 AM
آخرین ارسال: dara
  9 توصیه برای مثبت‌اندیشی در کسب‌وکار صدفی 0 1,344 07-17-2012 01:10 AM
آخرین ارسال: صدفی
  چگونه انرژی مثبت پخش کنیم صدفی 0 1,258 06-09-2012 10:31 AM
  مثبت انديشي چگونه است ؟ صدفی 1 1,518 05-17-2012 10:13 PM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  كودكان از 5 سالگي افكار مثبت را درك مي كنند صدفی 0 1,136 05-06-2012 07:45 PM
  با اين 10 روش خوش و با ديد مثبت زندگي كنيد صدفی 0 1,215 04-06-2012 01:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS