ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-18-2024, 11:14 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 189412

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
04-12-2013, 11:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-12-2013 11:17 PM، توسط ali mohammady.)
ارسال: #961
RE: امروز فهمیدم که....
اونقدری هم که فکر میکردم ترس نداره من هم توانایی انجام کارهایی که دوستام انجام میدهند رو دارم
تمرکز کاری ندارم انگاری یه خلاء روحی دارم نمی دونم با چی میشه پرش کرد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mallarme , sir-mahyar , فرهاد قربانی , jahanagahi , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , mir abbas , 0625 , yu3f , Peyman AL
04-13-2013, 12:58 PM
ارسال: #962
با درود.
امروز فهميدم كه دوستان و همكاران و اطرافيان چقدر در تغيير خصوصيات و روحيات ما موثرند.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , 0625 , goldmen , mir abbas , safari-cht , مهدی گل محمدی , jahanagahi , yu3f , ahmad rezaee , مــجــیــנ , سهیلا , mohammadshamosi
04-13-2013, 03:49 PM
ارسال: #963
امروز فهمیدم که:

جاذبه سیب آدم را به زمین زد و جاذبه زمین سیب را.فرقی نمیکند سقوط.سرنوشت دل دادن به جاذبه ای غیر از خداست به جاذبه ای می اندیشم که پروازم میدهد.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mallarme , yu3f , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , safari-cht , mir abbas , مــجــیــנ , jahanagahi , 0625 , mohammadshamosi
04-13-2013, 04:05 PM
ارسال: #964
امروز تازه فهمیدم چقدر مطلب تو این سایت هست و من بی تفاوت از کنارش گذشتم

واسه همین تصمیم گرفتم در روز بیشتر از4 -5 ساعت مطالعه نکنم تا بخاطر خستگی مطالب رو از دست ندم

راستش من دارم کل انجمن رو دوباره مرور میکنم

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
 تشکر شده توسط: 0625 , سیدمهدی هاشمی , mallarme , goldmen , ahmad rezaee , mir abbas , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , jahanagahi , mohammadshamosi
04-13-2013, 04:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-13-2013 04:07 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #965
امروز فهمیدم ک اگر بارها و بارها و بارها هم آن اتفاق بیافتد تصمیم همان خواهد بود.

پ.ن: آن اتفاق یک پروژه ۲ میلیارد تومانی بود (حدود ۲ سال پیش) به علت اینکه روز شهادت حضرت زهرا در جلسه حاضر نشدم و بعد از تماس کارفرما بنده مستقیما بهشون گفتم ک در روز شهادت ائمه فعالیت اقتصادی نداشته و ندارم و نخواهم داشت، و بعد از اینکه وی عنوان کرد ک ماهم بی دین نیستیم اما کار را نباید روی زمین گذاشت و باز هم بنده جواب رد برای جلسه در روز شهادت دادم، پروژه کنسل شد و تمام قرارداد ها فسخ شد و ضرر چندین میلیون تومانی کردیم. (هزینه های میلیونی انجام شده مطابق فاکتور هم پرداخت نگردید)
اما راضی ام از تصمیمم و امروز فهمیدم ک ...

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: 0625 , سیدمهدی هاشمی , mallarme , goldmen , ahmad rezaee , safari-cht , mir abbas , کامیار کاظمی , مــجــیــנ , jahanagahi , حامد , mohammadshamosi
04-14-2013, 08:00 PM
ارسال: #966
امروز فهمیدم برخی وظایف شما را هم قوی میکند هم ضعیف...
قوی از اینکه تجربه خوبی حاصل کردی
ضعیف از این نظر که ممکنه حس کنی نخوای دوباره تجربه کنی....

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: goldmen , یک همراه سبز , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , 0625 , yu3f , P@RSA , mohammadshamosi , سهیلا
04-14-2013, 08:15 PM
ارسال: #967
امروز از فایل صوتی جناب اکبری خیلی چیزها فهمیدم..........

مهمترینش:فرد بدون تخصص مثل دستگیره در میمونه!

جا داره از ایشون و همچنین سایر دوستان مخصوصا مالارمه عزیز تشکر کنم

تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , manali , مهدی گل محمدی , 0625 , yu3f , goldmen , mohammadshamosi
04-14-2013, 11:41 PM
ارسال: #968
امروز فهمیدم همسایمون نه تنها خودش زباله های خوشکش رو بیرون نمی ذاره مال همسایه های دیگه رو هم می ده ماشین حمل زباله ببره13_002 اخه من نمی دونم چه اشکالی داره اینا بازیافت بشن169 کاش هر کس به اندازه ای که فکر خونه تمیزش بود فکر شهر تمیزش هم بود
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , یک همراه سبز , مهدی گل محمدی , 0625 , yu3f , mohammadshamosi
04-15-2013, 09:20 AM
ارسال: #969
خلاقیت بیشتر اکتسابی است تا فطری و می‌توان با آموزشهایی این توانایی را در خود افزایش داد.

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 0625 , yu3f , goldmen , mallarme , سیدمهدی هاشمی , سهیلا , mohammadshamosi , jahanagahi
04-16-2013, 11:20 AM
ارسال: #970
ایده لازم نیست پیچیده باشد و اتفاقا همیشه در کنار ایده های ساده و ابتکاری ،ثروت زیادی نهفته است!

-----------------------

راه پولسازی برای هر شخص بستگی به شخصیت و تواناییهای او و همینطور شرایط محیطی او دارد

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , 0625 , jahanagahi , goldmen , سیدمهدی هاشمی , mallarme
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS