ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-17-2024, 03:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 189298

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
01-28-2013, 10:57 PM
ارسال: #671
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم تمام اون شبهای که به اسمون نگاه کردم و دنبال ستاره ی خودم میگشتم بیخودی نبوده
رویاهام ، هدفهام همگی انگار به اندازه ی دست دراز کردن و گرفتن ستاره هست!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mallarme , Delta.H , mir abbas , ahmad rezaee , من میلیاردرم , حامد , jahanagahi , صابری , maxsoulfly , mahdi77
01-28-2013, 11:32 PM
ارسال: #672
امروز فهميدم در راه موفقيت خيلي ها از ارزوي موفقيتم را دارند و خيلي ها طاقت ديدن انرا ندارند.

خوشا به حال انها كه دلشان پاك است.

در هر صورت خوب هست كه هر دوگروه وجود دارند هركدام انرژي خاصي خودش را دارد كه به نوعي باعث موفقيتم خواهند شد.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mallarme , safari-cht , mir abbas , ahmad rezaee , venus2 , من میلیاردرم , صابری , maxsoulfly
01-29-2013, 03:48 AM
ارسال: #673
متاسفانه امروز فهميدم يكي از محصولاتي كه چند ماه روي ان كار ميكردم نيست. بطور حتم به صورت اشتباهي حذف شده است.
خيلي ناراحتم

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mir abbas , من میلیاردرم , jahanagahi , صابری , maxsoulfly , safari-cht
01-29-2013, 12:27 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-29-2013 12:28 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #674
وقتی این تاپیک رو در هرجایی که بودم بنا نهادم، یک هدف داشتم.
دریافت های مثبت روزانه را به اشتراک گذاریم و دیگران را تشویق کنیم تا ابعاد مثبت، حتی از اتفاقهای به ظاهر ناخوشایند را در قالب یک جمله موثر و مثبت بیان کنند.....
===============
پس دوباره اولین جمله ای که در این تاپیک قرار دادم را عنوان میکنم
اگر دوست دارید، تغییر را در اطراف و در دیگران ببینید، ابتدا این تغییر را در خود ایجاد کنید......

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , Delta.H , ahmad rezaee , goldmen , P@RSA , sir-mahyar , mir abbas , صابری , maxsoulfly , safari-cht , فرهاد قربانی , venus2
01-29-2013, 02:32 PM
ارسال: #675
امروز فهمیدم که یک آرشیو از تصاویر پست های حذف شده در انجمن دارم.
برخی ارسال های اعضای انجمن را دوست دارم و اما متاسفانه موضوعات و بحث ها خلاف قوانین هستند، سعی میکنم قبل از حذف شدن توسط ناظمین، حداقل یک عکس بگیرم. Big Grin

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , من میلیاردرم , sir-mahyar , فرهاد قربانی , Delta.H , حامد , 3ObHaN , ahmad rezaee , goldmen , mir abbas , صابری , maxsoulfly , safari-cht
01-29-2013, 04:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-29-2013 05:49 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #676
امروز نفهمیدم که چرا من حتی روز تعطیل هم از کار کردن دست نمیکشم....واقعا دلیلشو نمیدونم.

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , mallarme , P@RSA , sir-mahyar , mir abbas , jahanagahi , صابری , maxsoulfly , safari-cht
01-29-2013, 04:28 PM
ارسال: #677
امروز فهمیدم که میان شادی دل یک کودک و یک آدم بزرگ فقط یک دیوار ذهنی فاصله است و با برداشتن این دیوار... آدم بزرگ ها هم به سادگی و با آمدن عید... با بارش باران... یا داشتن یک کفش نو، میتوانند یک دنیا خوشحال شوند...

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , من میلیاردرم , حامد , shahram......32 , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , mallarme , P@RSA , sir-mahyar , mir abbas , صابری , maxsoulfly , safari-cht , venus2
01-29-2013, 04:57 PM
ارسال: #678
امروز فهمیدم که:زندگی همان عبور از پرتگاهست!!!

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: حامد , shahram......32 , ahmad rezaee , من میلیاردرم , Delta.H , کامیار کاظمی , mallarme , sir-mahyar , mohammadshamosi , M3HDI , mir abbas , jahanagahi , صابری , maxsoulfly , safari-cht , venus2
01-29-2013, 05:27 PM
ارسال: #679
امروز فهمیدم که :

<< هر رویدادی که رخ می دهد برای این است که به ما چیزی یاد دهد >>
 تشکر شده توسط: jahanagahi , من میلیاردرم , Delta.H , goldmen , mallarme , ahmad rezaee , sir-mahyar , حامد , M3HDI , mir abbas , صابری , سهیلا , maxsoulfly , safari-cht , کامیار کاظمی , Fateme-S
01-29-2013, 11:16 PM
ارسال: #680
امروز فهمیدم که چقدر خانواده و دوستانم مرا دوست دارند و حرف من برایشان ارزش بی شماری دارد.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: بهداد , goldmen , sir-mahyar , mohammadshamosi , فرهاد قربانی , M3HDI , mir abbas , jahanagahi , ahmad rezaee , صابری , maxsoulfly , safari-cht , کامیار کاظمی , Delta.H , vahid61
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS