ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-18-2024, 07:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 189398

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
12-13-2012, 01:28 AM
ارسال: #321
RE: امروز فهمیدم که....
امروز کارم از فهمیدن گذشت ، به قدرت جذب ایمان اوردم Big Grin

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , Delta.H , maxsoulfly , فرهاد قربانی , M3HDI , jahanagahi , safari-cht , بهداد , mir abbas
12-13-2012, 02:14 AM
ارسال: #322
امروز فهمیدم: که اقای قربانیان خیلی خیلی زحمت میکشه از صبح تا پاسی از شب هم از پشت کامی جون تکان نمیخورد.دست شما درد نکنه شیرمرد.خدا قوت10_004

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: goldmen , 3ObHaN , jahanagahi , Delta.H , حامد , M3HDI , maxsoulfly , P@RSA , safari-cht , بهداد , mir abbas , mohammadshamosi , venus2
12-13-2012, 02:23 AM
ارسال: #323
امروز فهمیدم که همین جوری تا نصفه شب پشت این کامپیوتر بشینم. بزودی در دادگاه خانواده باید حضور بهم برسونم.گفتم به دوستان هم بگم. اگه شما هم با چنین مشکلی خدانکرده رو به رو شدین.نترسین .من وکیل شخصی دارم.دسته جمعی وکالتمونو بهش میدیم. هم کمتر حساب میکنه.هم ما از انجمن نمی افتیم. شب خوش

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: حامد , goldmen , jahanagahi , maxsoulfly , M3HDI , مسعود کوچولو , vahid61 , 3ObHaN , P@RSA , safari-cht , mir abbas , mohammadshamosi , venus2
12-13-2012, 02:32 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-13-2012 02:33 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #324
امروز فهمیدم که همسر عزیزم چقدر با گذشت است و عزیزان انجمن را بمن عزیانت خطاب میکند.
امروز فهمیدم که توانسته ام جدا از مسائل کاری در مسائل خانوادگی هم موفق باشم .
امروز فهمیدم : پس می توانم با افتخار پشت کامی جانم(کامپیوترم Wink) بشینم و بنویسم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , M3HDI , maxsoulfly , amiryazdani138 , حامد , کامیار کاظمی , vahid61 , فرهاد قربانی , P@RSA , safari-cht , yu3f , mir abbas , mohammadshamosi , venus2 , dara
12-13-2012, 02:45 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-13-2012 02:51 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #325
امروز , دقیقا امروز فهمیدم که از این تایپیک می توان درس داد و درس گرفت.
استاد : جهان آگهی شدی 1و75
جهان آگهی : آقا اجازه چرا.....؟
استاد :بشین . ساعت شده 1و45دقیقه .خجالت بکش با این سنت برو بخواب.
جهان آگهی: اجازه آقا؟ امروز فهمیدم که نباید من تا این ساعت بیدار باشم.آقا اجازه ؟ چشم رفتم بخوابم.

تقدیم به همه عزیزان در انجمن . شب خوش با لبخند.WinkWinkWink

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: حامد , goldmen , maxsoulfly , کامیار کاظمی , vahid61 , فرهاد قربانی , P@RSA , M3HDI , safari-cht , mir abbas , Delta.H , mohammadshamosi , venus2 , dara
12-13-2012, 10:49 AM
ارسال: #326
هیچ کس آنقدر فقیر نیست که نتواند لبخندی به کسی ببخشد

و هیچ کس آنقدر ثروتمند نیست که به لبخندی نیاز نداشته باشد.

همیشه آنچیزی اتفاق می افتد که منتظرش هستید……
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , P@RSA , maxsoulfly , M3HDI , jahanagahi , safari-cht , Alireza_Kh , yu3f , mir abbas , Delta.H , mohammadshamosi , venus2 , dara
12-13-2012, 01:50 PM
ارسال: #327
امروز فهمیدم:
یک سوال بوده که هر شب قبل از خواب می بایست از خود می پرسیدم, "آیا امروز را زندگی کرده ای؟"

همچون کوه استوار بمان، ... همچون رعد بتاز، ... هراسی به خود راه مده، ... تا بوده همین بوده ...
 تشکر شده توسط: yu3f , maxsoulfly , jahanagahi , حامد , mir abbas , Delta.H , vahid61 , Peanut , mohammadshamosi , venus2 , goldmen , dara , Mind
12-13-2012, 03:03 PM
ارسال: #328
(12-13-2012 01:50 PM)Alireza_Kh نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم:
یک سوال بوده که هر شب قبل از خواب می بایست از خود می پرسیدم, "آیا امروز را زندگی کرده ای؟"

امروز این قشنگ ترین جمله ای بود که شنیدیم.
ممنون علی جان

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mir abbas , maxsoulfly , Delta.H , jahanagahi , vahid61 , M3HDI , mohammadshamosi , venus2 , Alireza_Kh
12-13-2012, 03:28 PM
ارسال: #329
امروز فهمیدم که جمله از تو حرکت از خدا برکت چقدر واقعیت داره.
امروز میتونستم تا لنگه ظهر بخوابم ولی صبح زود زدم بیرون و کار چندین روز رو یکجا انجام دادم.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: yu3f , maxsoulfly , Delta.H , jahanagahi , vahid61 , Peanut , M3HDI , mohammadshamosi , venus2
12-13-2012, 04:20 PM
ارسال: #330
امروز فهمیدم که: "A day a s___l o n g___a s An age"

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Delta.H , jahanagahi , M3HDI , mohammadshamosi , venus2 , mir abbas
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS