ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایجاد تور گردشگری
زمان کنونی: 04-30-2024, 09:52 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کارگن
آخرین ارسال: کارگن
پاسخ: 5
بازدید: 907

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد تور گردشگری
04-15-2016, 06:25 PM
ارسال: #1
ایجاد تور گردشگری
دوستان من تو ایام عید بیست روزی دبی بودم.
خارج از دبی یه منطقه ای هست که مردم میرن و نفری حدود 150 تا دویست هزار تومن میدن توی تپه های ماسه ای شتر سواری و ماشین سواری میکنن .
حالا جالبه در 90 کیلومتری اصفهان شهری هست بنام ورزنه که دقیقا عین همین تپه ماسه ای را داره و میشه شترسواری و ماشین سواری کرد با نفری بیست و پنج هزار تومن . برای رسیدن به ورزنه باید از اصفهان 90 کیلومتر به سمت شرق رفت جاده در اکثر جاها 4 بانده هست .
الان در اونجا یک سایت واحه دایر شده و یه نفر 5 ملیارد تومن سرمایه گذاری کرده و برای خودش یک جای خوبی درست کرده ولی باید بدونید که اون شخص فقط یک قسمت کوچکی را از دولت گرفته و بقیه تپه ها ازاد است و شترسواری و ماشین سواری با مجوز هم اونجا دایر هست. یک گاوچاه به سبک قدیمی دایر کردن که نزدیکه همون تپه های ماسه ای هست و بوسیله گاو از چاه اب میکشن و ورودیش ده تا بیست هزار تومنه یک اسیاب شتری هم همون نزدیکی ساختن با شتر کار میکنه و یک اسب و گاری به سبک قدیمی هست که با حدود ده هزار تومن میشه سوار شد.در ضمن داحل خود شهر ورزنه هم یک پارک ساحلی خوب کنار زاینده رود هست.
من میتونم خونه و ناهار و شام را نهیه کنم و دوستان هم باید تورهای منسجم را تدارک ببینن . یکی از دوستان من تو ورزنه یه خونه دو واحدی داره می تونیم نور گردشگری بذاریم و از هرجای ایران ملت را ببریم اون تپه ها را ببینن و شب هم تو اون خونه استراحت کنن تازه غذای محلی هم بخورن و کویر گردی هم بکنن با حداقل هزینه
به هرحال من درخدمتم
هرچند من الان تو عمانم ولی دوستم اونجا هست و میتونه کمک کنه
منم باید یه راهی پیدا کنم این خارجیا را یه جوری راضی کنم بیان اصفهان و ایران را بگردن
حالا من یه پیشنهاد خوب برای دوستان داشتم اگر خواستن همه میتونیم تو این کار شریک بشیم.
چطوره دوستان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amir386 , business_nuts
04-16-2016, 10:11 AM
ارسال: #2
RE: ایجاد تور گردشگری
به نظرم جالبه ، دوستانی که میتونن پیگیری کنن چیز خوبی میتونه باشه.

در انجام امور چاپ بر روی لیوان ، بشقاب ، تیشرت ، پازل ، قاب موبایل و ... در خدمتم.
اینستاگرام shikopik_chap
04-16-2016, 05:06 PM
ارسال: #3
(04-16-2016 10:11 AM)amir386 نوشته شده توسط:  به نظرم جالبه ، دوستانی که میتونن پیگیری کنن چیز خوبی میتونه باشه.

ممنون از لطف شما.
عرض کردم من بیست روز دبی بودم و با ماشین خودم همه جای دبی را رفتم خدا می دونه همش مصنوعیه ما تو ایران پتانسیل هایی داریم که اگر کشف بشن هزار برابر این کشورهای کوچیک دوروبر خلیج هست
04-17-2016, 06:33 PM
ارسال: #4
سلام
دوستان کار خیلی سختی نیست
مثلا هرکدوم از شما تو هر محل و منطقه ای که هستید میتونید ده یا بیست نفر را ثبت نام کنید و به عنوان یه اردوی 2 یا سه روزه میتونید بیاید ورزنه منم ناهار و شام و گردش تو تپه های ماسه ای و شترسواری و گاوچاه و اسیاب شتری و بقیه را میبرم نشون میدم و بعد صادقانه خرج و مخارج را حساب میکنیم و بعد سود را منصفانه تقسیم میکنیم
04-30-2016, 06:50 PM
ارسال: #5
اگر واقعا می خواید ببینید ورزنه چه جور جایی هست خاطره این دختر خانم تایلندی را بخونید

https://shabnevis.com/2016/04/26/rape1/
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رهنمایی در مورد ایجاد کسب وکار mehdizero 3 787 12-15-2017 01:03 AM
آخرین ارسال: meysam23
  گردشگری سلامت گردشگری سلامت 0 391 01-18-2017 09:58 PM
آخرین ارسال: گردشگری سلامت
  افزایش گردشگر تور یکروزه گردشگری صنعتی تاریخی MAHDI_MAHAM 3 687 10-08-2015 08:30 PM
آخرین ارسال: Iraj_27
  ایده اساسی برای موضوع گردشگری erfankt19 2 1,176 08-02-2015 02:29 PM
آخرین ارسال: cooch
  گردشگری ------- جذب توریست mohamad javad 15 1,712 05-20-2015 10:35 AM
آخرین ارسال: odise
  ایجاد شرکت خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی yagub62 5 1,516 09-06-2014 12:32 AM
آخرین ارسال: yagub62
Thumbs Up مجتمع گردشگری ستاره سهیل StarSoheil 43 8,988 01-24-2014 12:21 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  راهنمایی برای ایجاد یک کار مناسب با حرفه mm1361613 3 1,469 12-17-2013 01:11 PM
آخرین ارسال: soorna

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS