ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
زمان کنونی: 06-02-2024, 11:49 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Elixir
پاسخ: 100
بازدید: 22607

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
05-21-2012, 11:26 PM
ارسال: #71
RE: وقتی آسیا دربرابر انجمن کم می آورد!!
اولا اگر هر بد و بیراهی که گفته میشه به خود طرف بر میگرده بقول معروف جواب ابلهان خاموشیست دوما بنظر من باید خوشحال باشیم که این انجمن آنقدر داره بزرگ میشه که مانند یک خار به چشم حسودان فرو میره پس هر چی بزرگتر فرو رفتن بیشتر میشه تا کور شوند هر آنکه نتوان دید- پیشرفت روز افزون این انجمن را به تمامی اعضا تبریک میگم

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی گل محمدی
05-21-2012, 11:33 PM
ارسال: #72
متاسفانه آقاي كاظمي از بچه هاي انجمن بسيار غمگين هستند و تصميم دارند فعلا به انجمن بر نگردند.
البته ايشان حق دارند بسيار براي اين بچه ها در اين انجمن زحمت كشيدند از تمام آنچه اندوخته داشتند خرج كردند (چيزي كه هيچ كس حاضر نيست براي خودش خرج كنه) اما چه نتيجه اي داشت؟؟؟؟

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , madar
05-21-2012, 11:39 PM
ارسال: #73
شاید اگر یه قرار با بچه های انجمن بزاره (تهرانیها) حالش بهتر شه حرف بزنه یا گله کنه سبک میشه از طرف من مریم جان این پیشنهادو بهش بده

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , madar
ارسال: #74
خانم معاون یعنی تمام بچه ها فدای یه نفهمی یه نفر باید بشن اینو نفرمایید آقای کاظمی بزرگوارتر از این حرفا هستند

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی گل محمدی
ارسال: #75
مریم خانم ، آقای کاظمی چه ناراحتی از بقیه بچه ها دارند؟
بگید تا سعی در برطرف کردنش داشته باشیم

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: mteam , مهدی گل محمدی
05-21-2012, 11:49 PM
ارسال: #76
واقعا که.بخدا زور داره که آدم بیاد تمام وقت خودشو و خونوادشو اختصاص بده به گروهی. واز بین اون گروه یکی پا شه و اینجوری بخواد طرفو خرد کنه.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: mteam , mohammadshamosi , مصطفي , مهدی گل محمدی
05-22-2012, 12:33 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-22-2012 12:34 AM، توسط Alireza_Kh.)
ارسال: #77
دوستان من درک می کنم آقای کاظمی الان چه حالی داره. این که در حال حاضر تصمیم گرفتن چند روزی به انجمن هم سر نزنن حق دارن. ایشون با هدفی متعالی این انجمن رو ایجاد کردن و یک سال و نیم سر پا نگهداشتن. به هیچ وجه هم انتظار نداشتن یه کسی این طوری جواب این همه دلسوزی رو بدهد.... اینک هم چند روزی ایشون زمان احتیاج دارند.
----------------
اما آقای کاظمی من نمی دونم ایشون چه کسی هستن ولی این رو هم در نظر بگیرید که شاید با برنامه ریزی بوده ... البته خود شما بهتر میتونید با توجه به سوابق ایشون قضاوت کنید. از این ها گذشته ممکن است در بین تعداد زیاد کاربران سایت یه کسی هم پیدا شود که از درک این هدف والای شما عاجز باشد.... شما با بزرگواری خودتان این کار زشت رو به حساب مغز و شخصیت کوچکش بگذارید.
به هر روی من به عنوان کوچک عضوی از این خانواده باز هم از زحمات بی دریغ و بی توقع شما نهایت سپاسگذاری را دارم.

همچون کوه استوار بمان، ... همچون رعد بتاز، ... هراسی به خود راه مده، ... تا بوده همین بوده ...
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , MARYAR , مهدی گل محمدی , madar
05-22-2012, 09:01 AM
ارسال: #78
شکی نیست که بعضی برخوردها و رفتارها ناراحت کننده و ناخوشایند هست ، اما نباید انتظار هم داشت که همه درست فکر کنند و مثبت اندیش و خیرخواه باشند ، اگر این گونه بود که جهان گلستانی بود برای خودش . اما این رو بدونیم که به قول معروف هر کسی هم نون نیت خودش رو می خوره و شاید باعث آزار دیگری بشه اما در نهایت خودش هم بی نصیب نمی مونه . و برعکس هم اگر به دیگری خیر برسانی خیر به سوی تو میاد . پس تا می تونیم باید در راهی که بهش ایمان داریم ثابت قدم باشیم و با ناملایمات برخورد مناسبی داشته باشیم که اگر سنگ و صخره در سر راه آب نبود رودخانه صدای زیبایی نداشت .
این جهان کوه است و فعل ما ندا
سوی ما آید نداها را صدا

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi
05-22-2012, 10:07 AM
ارسال: #79
با سلام
ببيند دوستان
در چند پيام قبلي گفتم از اين دسته افراد زياد هستند و اين موضوع نه براي اولين بار هست كه رخ داده است و نه اخرين بار.حتي مثالم زدم كه من نوعي هم فردا روز اگر به اهدافم يا به هردليلي ديگري از انجمن سودي نبرم يا دلايل ديگر امكان اينكه نامردي كنم هست
موضوعي كه مهم هست من و شما عزيزان هستم كه بايد به راهمون با تلاشو كوشش بيشتر ادامه بديم.
جناب كاظمي چند روزي نميان عيبي ندارد.به جاي اينكه ناراحت باشيم و بشينم افسوس بخوريم چرا اينطوري شد بايد كاري كنيم كه ايشان وقتي برگشتند از نبودشان در انجمن حسرت بخورند نه اينكه وقتي هم اومدن وضع همچنان مثل قبل باشد.
در انجمن نزديك به 5800 نفر عضو داريم كه هر روز 80 نفر انلاين و اعضاي فعال هستند از اين تعداد 30 نفر به كنار(به هردليلي مشكلات و موارد ديگر) 50 نفر ديگر كه ميتواند در كارها مشاركت كنند.
هر نفر در روز 5 تا تاپيك و پست ارسالي مفيد ارسال كند ميشود 250 تا پست در روز
ايا همچين كاري را ميكنيم؟؟؟؟
به جز دو سه نفر از اعضا ديگران فقط تماشگر هستيم.
سوال و بحث گفتگو مطرح ميشود از ان 5750 نفر انتظاري نيست از همين 50 نفر انتظار هست كه در مباحث شركت كنند.
جوابي نداريد عيبي ندارد بنويسيد جوابي ندارم(بنده بعدن وقت ميگذارم و حذف ميكنم)اما حضور داشته باشيد در دقايق اول شايد چيزي به ذهن شما نرسد اما كم كم ذهن فعال ميشود.
ولي شاهد اينكار نيستيم.
در تاپيك كمك اعضا به همايش ايرانيان برويد ببيند بنده درخواست همكاري كردم 50 نفر بوديم هركدام در يك سايت تاپيك ايجاد ميكرديم 50 تا تاپيك ميشد.برويد ببنيد چندنفر همكاري كردند.
به نظر شما عزيزان ايجاد كردن 1 تاپيك چقدر وقت ميبرد.
همايش برگذار شد تعداد بسياري گفتند راه مان دور هست.يكي فرمود دانشگاه دارم.ديگري مشكل دارم .يكي امتحان داشت وووو.
ولي حالا خودمان باشيم مجلس عروسي باشد يا جشني با سرعت نور سيل زلرله هم كه باشد به مجلس ميريم.
اون فرد مورد نظر كه هرچي گفته يك درد هست كه فراموش ميشود اما ماها چي هستيم به نظر شما؟؟؟
يكي دونفر از اعضا گفتند انجمن به حالت ركود دراومده ديگر با مطالب موفقيت يا موج منفي مياد وو غيره.خوب از يك طرف موج منفي مياد شما 49 نفر موج مثبت بدهيد.
در مورد صندوق انجمن همش ميگويد چرا ايجاد نشد خوب اگر فرد فعالي هستيد اعلام كنيد بنده خودم از اختيارات رو از اون سه عزيز ميگيرم و در اختيار شما قرار ميدهم(فكر نميكنم انها هم دوست داشته باشند صندوق درحالت تعليق باشد)
درهمين تاپيك چندين عضو قبلي گفتند درخدمتيم براي كمك خوب عزيزانم كمك كنيد.
درمورد ماهنامه چقدر پست هاي مختلف ايجاد شده جهت همكاري و ارائه مطالب.
مقاله نوشتند هم كاري دارد؟؟؟ شماها كه همه داراي تجربه هاي فراواني در زمينه هاي مختلف هستيد.مطالب رو بنويسيد عوامل ماهنامه با تغييرات و ويرايش قرار خواهند داد.
موضوع همكاري هست.يك نفري امروز يك مقاله در سطح بچه هاي دبستان مينويسد اما به مرور زمان سطح خودش رو ميكشد بالا.ولي من نوعي چي.همينطور هيچ كار نيمكنم وقتي هم ماهنامه رو دانلود كردم ميگم مطالبش رو نگاه يا مقاله هارو.
بيايد كاري كنيم كه فعالتر باشيم و بدون اقاي كاظمي هم انجمن پيشرفت داشته باشد نه پسرفت.
يك روز گذشت امرزو هم ميگذرد...

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: میلاد , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی
05-22-2012, 12:34 PM
ارسال: #80
اقا سجاد واقعا فرمایشات شما متین.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یک پیشنهاد برای ارتقای کیفیت انجمن odise 4 2,383 08-16-2013 12:42 PM
آخرین ارسال: odise
  معرفی انجمن در سایت ها و فروم های دیگر karafarin 5 2,057 02-01-2013 12:27 PM
آخرین ارسال: karafarin
  انجمن ما در روزنامه آسیا کامیار کاظمی 24 10,301 10-08-2012 01:12 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  انجمن در ماهنامه خلاقیت کامیار کاظمی 30 10,222 12-27-2011 12:57 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  خبر یکسالگی انجمن در خبرگزاری ریال نیوز + ایران وب نیوز کامیار کاظمی 27 7,499 11-24-2011 02:03 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS