ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی فروشگاه اینترنتی
زمان کنونی: 06-23-2024, 06:27 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: green1375
آخرین ارسال: reza.rs
پاسخ: 38
بازدید: 6621

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی فروشگاه اینترنتی
07-21-2015, 03:22 PM
ارسال: #21
RE: راه اندازی فروشگاه اینترنتی
از راهنمایی های که کردید ممنونم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-21-2015, 03:42 PM
ارسال: #22
(07-21-2015 01:36 PM)hesaab نوشته شده توسط:  سلام دوست خوبم

به نظر من قبل از سایت و اینا باید حضور فیزیکی تو بازار داشته باشی یا حداقل یه دفتر کار رسمی در تهران.

کالاهاتو میتونی همون بانه نگه داری ولی دفترت باید تهران باشه.

برا سایت هم میتونی با یه مهندس در این زمینه قرارداد ببندی و سایت و بدی دستش و از فروش کالا بهش درصد بدی.

درود

مهندس در این زمینه اگه میشناسی معرفی کنی
07-21-2015, 08:49 PM
ارسال: #23
پشتیبانی آنلاین یا چت یا تیکت که گفتی به شدت اعتمادزاست. طرف قبل خرید سوال میکنه و سریع جواب میگیره این یعنی سایت فعاله معتبره و دم و دستک و نیرو داره. نشون میده پشتیبانی سریع و قابل اعتمادی بعد از خرید هم احتمالا وجود داره.
اگر بتونی چند عکس از نیروها با لباس فرم داشته باشی این هم خوبه.
بعد شما باید خودت اطلاعاتت از سایت و سئو بالا باشه حالا کنارش می تونی از به قول شما مهندس استفاده کنی. اگر چیزی ندونی احتمال اینکه سرت کلاه بدی بره خیلیه. آدم معتبر که الان 2 سال هست که من به شخصه می بینم تو زمینه سئو فعاله و به نظرم قابل اعتماد هست رضا شیرازی هست. که سرچ کنی آموزش سئو سایتش بالا میاد یک سایت هم داره طراحی 24 ادعا می کنه سئوی تضمینی برای صفحه اول میده. ولی به نظرم خودت باید بلد باشی. کدنویسی نمی خواد اسکریپت آماده هست. فقط لازمه سئو بلد باشی حالا تا حدودی. بعد در مرحله بعد یک مهندس یا همون سئوکار قابل اعتماد پیدا کردی حداقل می دونی داره چی کار میکنه.
همیار وردپرس هم سایت با سابقه ای هست. همه اینها کلاس ها و ویدئوهای آموزشی هم دارن که از شما سریع تر متخصص سایت می سازه.
07-22-2015, 12:44 AM
ارسال: #24
اینی که میگم فقط نظر شخصی منه و چیزی که در بازار لمس کردم!

خیلیا میگن برا تولید محصولی اول برو بازاریابی کن اگه تونستی بفروشی بعد تولیدی بزن!

مثل این میمونه برو تست فوتبال بده اگه تو یه تیمی موفق شدی و قرارداد بستی بعد بشین فوتبال ببین اگه هم فوتبالت خوب نبود پس دیگه نگاه نکن!

لازم نیست همه چیزو بلد باشی! ( هر چی بیشتر بدونی خوبه ولی همیشه لازم نیست )

دوست عزیز شرکت های زیادی در این زمینه فعالت میکنن که میتونی باهاشون قرارداد ببندی و مبلغی و به مدت مثلا 6 ماه ماهیانه بهشون پرداخت میکنی اونا همه چیز سایت و در اختیار میگیرن از طراحی تا سئو و پشتیبانی و فروش!

اونا هم متعهد میشن در عرض 6 ماه بازدید سایتت به این میزان میرسه ( با ای پی های ایرانی )

بعد میتونی برا ادامه درصدی و برا این گروه در نظر بگیری از هر فروش آنلاین!

کلی هم ایده دارن که بهت میدن!

موفق باشی!

بازم میگم این نظر شخصی منه و هیچ دلیلی نداره که 100% درست باشه!

----------------------------------------------

دوستش دارم...
بزرگیش را...
سکوتش را...
عظمتش را...
اُبهتش را...
تنهاییش را...
حکمتش را...
صبرش را...
و بودنش عادتیست مثل نفس کشیدن !
خدا را میگویم...

poshak_rim@ کانال تلگرام
-----------------------------------------------
zajr تغییر نام کاربری به hesaab
07-22-2015, 12:55 AM
ارسال: #25
درود
به نظر شما از قالب اماده وردپرس استفاده کنم یا قالب اختصاصی سفارش بدم برای شروع کار
چون خودم تا حدی با قالب های وردپرس کار کردم.
07-22-2015, 11:18 AM
ارسال: #26
اینکه بعضی ها معتقدن که باید کار رو به طراح و سئوکار سپرد نمی دونم چه طوری به این نتیجه می رسن.
در زمینه طراحی که اصلا نیاز به بلد بودن کدنویسی نیست. وردپرس و بسیاری اسکریپت های حرفه ای دیگه هستن که نیاز یک سایت رو تا حد زیادی برطرف می کنن. آموزش کار با اون هم البته کار سختی نیست هم به صورت مقاله و هم به صورت محصولات آموزشی تا دلت بخواد هست. هر قالبی بخوای براشون موجوده و کلی افزونه قدرتمند حتی برای همین سئو هم افزونه وجود داره.
طراح چی کار میکنه مگه؟ همین سیستم ها رو برا آدم پیاده میکنه تنظیماتشو انجام میده کلی هم بابتش پول می گیره. در حالی که اموزش کار با همین وردپرس با قیمت حول و حوش 100 هزار تومن وجود داره.
بعد نوبت سئو می رسه. سئو علمیه که یک اشتباه کوچیک می تونه ضربه بدی به سایت بزنه. اگر خدای نکرده سئوکار از روش کلاه سیاه استفاده کنه برای اینکه سایت موقتا بالا بیاد و پولی بگیره این درآینده باعث جریمه گوگل میشه و سایت رو می فرسته تو رتبه های زیر.
همین سئو هم آموزشش هم به صورت مقالات متعدد و هم به صورت محصولات آموزشی هست با همون رنج 100 تومن. زمان زیادی هم نمی کشه مرور این مقالات و یا دیدن آموزش ها. بعدش دیگه تو عمل باید دستت با سئو گرم شه.
برای هر کاری می گن برو 6 ماه حداقل شاگردی کن. حالا یک یادگرفتن کار با ورد پرس و سئو که اگر محصول آمادشو هم آدم بخره که فکر نکنم به 1 ماه هم بکشه.
تازه کارو به شرکتا بدی. هر تغییر کوچیک بخوای تو سایتت بدی باید پول پیاده شی. سر هرچیز اضافه هی پول می خوان. سئو هم یک کار دائمه یعنی باید هر ماه پولی بابتش پرداخت کنی . این نیست که سایت سئو یکبار نیاز داشته باشه. مستمر باید روش کار شه.
حالا این وسط این شرکت به هر دلیلی دیگه نتونه بهت خدمات بده چه بلایی سر سایتت میاد تا یک شرکت درست درمون دیگه پیدا کنی. سئو ردیف هم من فکر کنم 4-5 ملیون هزینشه.
قالب وردپرس هم من فکر می کنم اصلا از قالب رایگان استفاده نکن. چون بعضا یک کدهایی توش می ذارن که برا سایتت ممکنه ضرر داشته باشه. باگ داره آپدیت کمتر میشه یا نمی شه. الان بهترین قالب پولی زیر 100 تومن و بعضا حول و حوش 50 تومنه. مدام هم براش آپدیت میاد. تو سایت themeforest.net/ که یک سایت خیلی مطرح فروش قالب وردپرس هست می تونی بری ببینی کدوم قالب پرفروش بوده یا رنک بهتری گرفته یا مثلا تو یک سال گذشته فروش خوبی داشته. تحقیقتو بکن بعد اسمشونو بردار. بیا این سایت های فروش قالب ایرانی معمولا قالب های معروف ترجمه شدن ببین امکانات هر کدوم چه طوریاست و بعد از یک فروشنده معتبر خریدش کن.
ببین الان سایت مثلا آترین وب در زمینه آموزش کار اینترنتی کار میکنه. سایتش رتبه 1 داره با این کلمه کلیدی. میگه من همین روش ها که خودم اومدم رتبه 1 رو بهتون آموزش میدم. البته نمی گم از ایشون چیزی بخری. نه یعنی می گم با همین محصولات کارو یاد می گیری. برای آموزش وردپرس خواستی محصولی بگیری من به نظرم سایت همیار وردپرس خوبه و برای سئو هم فکر می کنم سایت رضا شیرازی که تحصیلاتش هوش مصنوعی هست و 4 dvd آموزشی تهیه کرده اینا سابقشون بیشتره و حرفه ای تر هستن.
خودش سایتشو طراحی و سئو کرده. همین متخصص های سئو کیا هستن؟ مثل من و شما. رفتن مرتب مقاله خوندن . فیلم دیدن یا احیانا تو دوره ها شرکت کردن یا محصولات آموزشی تهیه کردن و بعدش تمرین کردن حالا شدن متخصص سئو.
من که فکر می کنم طراحی با وردپرس و یادگرفتن سئو از پاس کردن درس ریاضی 1 پیش دانشگاهی آسون تره.
در زمینه بازاریابی و تبلیغ اینترنتی هم کلی سایت هست که مقالات بعضا توپی ارائه کردن.
 تشکر شده توسط: green1369
07-22-2015, 04:49 PM
ارسال: #27
(07-22-2015 11:18 AM)reza.rs نوشته شده توسط:  اینکه بعضی ها معتقدن که باید کار رو به طراح و سئوکار سپرد نمی دونم چه طوری به این نتیجه می رسن.
در زمینه طراحی که اصلا نیاز به بلد بودن کدنویسی نیست. وردپرس و بسیاری اسکریپت های حرفه ای دیگه هستن که نیاز یک سایت رو تا حد زیادی برطرف می کنن. آموزش کار با اون هم البته کار سختی نیست هم به صورت مقاله و هم به صورت محصولات آموزشی تا دلت بخواد هست. هر قالبی بخوای براشون موجوده و کلی افزونه قدرتمند حتی برای همین سئو هم افزونه وجود داره.
طراح چی کار میکنه مگه؟ همین سیستم ها رو برا آدم پیاده میکنه تنظیماتشو انجام میده کلی هم بابتش پول می گیره. در حالی که اموزش کار با همین وردپرس با قیمت حول و حوش 100 هزار تومن وجود داره.
بعد نوبت سئو می رسه. سئو علمیه که یک اشتباه کوچیک می تونه ضربه بدی به سایت بزنه. اگر خدای نکرده سئوکار از روش کلاه سیاه استفاده کنه برای اینکه سایت موقتا بالا بیاد و پولی بگیره این درآینده باعث جریمه گوگل میشه و سایت رو می فرسته تو رتبه های زیر.
همین سئو هم آموزشش هم به صورت مقالات متعدد و هم به صورت محصولات آموزشی هست با همون رنج 100 تومن. زمان زیادی هم نمی کشه مرور این مقالات و یا دیدن آموزش ها. بعدش دیگه تو عمل باید دستت با سئو گرم شه.
برای هر کاری می گن برو 6 ماه حداقل شاگردی کن. حالا یک یادگرفتن کار با ورد پرس و سئو که اگر محصول آمادشو هم آدم بخره که فکر نکنم به 1 ماه هم بکشه.
تازه کارو به شرکتا بدی. هر تغییر کوچیک بخوای تو سایتت بدی باید پول پیاده شی. سر هرچیز اضافه هی پول می خوان. سئو هم یک کار دائمه یعنی باید هر ماه پولی بابتش پرداخت کنی . این نیست که سایت سئو یکبار نیاز داشته باشه. مستمر باید روش کار شه.
حالا این وسط این شرکت به هر دلیلی دیگه نتونه بهت خدمات بده چه بلایی سر سایتت میاد تا یک شرکت درست درمون دیگه پیدا کنی. سئو ردیف هم من فکر کنم 4-5 ملیون هزینشه.
قالب وردپرس هم من فکر می کنم اصلا از قالب رایگان استفاده نکن. چون بعضا یک کدهایی توش می ذارن که برا سایتت ممکنه ضرر داشته باشه. باگ داره آپدیت کمتر میشه یا نمی شه. الان بهترین قالب پولی زیر 100 تومن و بعضا حول و حوش 50 تومنه. مدام هم براش آپدیت میاد. تو سایت themeforest.net/ که یک سایت خیلی مطرح فروش قالب وردپرس هست می تونی بری ببینی کدوم قالب پرفروش بوده یا رنک بهتری گرفته یا مثلا تو یک سال گذشته فروش خوبی داشته. تحقیقتو بکن بعد اسمشونو بردار. بیا این سایت های فروش قالب ایرانی معمولا قالب های معروف ترجمه شدن ببین امکانات هر کدوم چه طوریاست و بعد از یک فروشنده معتبر خریدش کن.
ببین الان سایت مثلا آترین وب در زمینه آموزش کار اینترنتی کار میکنه. سایتش رتبه 1 داره با این کلمه کلیدی. میگه من همین روش ها که خودم اومدم رتبه 1 رو بهتون آموزش میدم. البته نمی گم از ایشون چیزی بخری. نه یعنی می گم با همین محصولات کارو یاد می گیری. برای آموزش وردپرس خواستی محصولی بگیری من به نظرم سایت همیار وردپرس خوبه و برای سئو هم فکر می کنم سایت رضا شیرازی که تحصیلاتش هوش مصنوعی هست و 4 dvd آموزشی تهیه کرده اینا سابقشون بیشتره و حرفه ای تر هستن.
خودش سایتشو طراحی و سئو کرده. همین متخصص های سئو کیا هستن؟ مثل من و شما. رفتن مرتب مقاله خوندن . فیلم دیدن یا احیانا تو دوره ها شرکت کردن یا محصولات آموزشی تهیه کردن و بعدش تمرین کردن حالا شدن متخصص سئو.
من که فکر می کنم طراحی با وردپرس و یادگرفتن سئو از پاس کردن درس ریاضی 1 پیش دانشگاهی آسون تره.
در زمینه بازاریابی و تبلیغ اینترنتی هم کلی سایت هست که مقالات بعضا توپی ارائه کردن.

درود
من خودم یک ماه با وردپرس کار میکنم بنظر من هم یادگیریش خیلی اسونه قالب اماده هم دارم دارم با هاش کار میکنم بنظرم قالب اماده برای فروشگاه حرفه زیاد بدرد نمی خوره میخوام از اول کار حرفه شروع کنم چون همه محصولات در دسترس م هست هر چی بگی میتونم بزارم برای فروش از نظر تبلیغاتی هم به قول شما کلی سایت موجوده در ایران تنها مشکلی که الان دارم قالب اختصاصی که با کی کار کنم برای طراحی فروشگاه
07-23-2015, 10:47 AM
ارسال: #28
پوسنه انتخابی شما باید حجم سبکی داشته باشه ...اون پوسته شما نظرم زیبایی داشت ولی با اینترنت های ضعیف ایران بنظرم پوسته کم حجم و با نمایش کالاهای بیشتر ...جالب تره

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
07-23-2015, 11:51 PM
ارسال: #29
(07-21-2015 12:05 PM)green1369 نوشته شده توسط:  
(07-21-2015 01:55 AM)yoyo نوشته شده توسط:  سلام

دوست عزیز شما اول برید کمی با مدیریت وب سایت و سایت داری و ... آشنا بشید بعد کم کم برید جلو

راه اندازی فروشگاه اینترنتی که خب کار زیادی نداره ولی مهمتر از همه اینا پشتیبانی هست که باید فوق العاده باشید برای مشتریاتون

دیجیکالا گرونتر از همه جاست ولی پشتیبانی خوبی دارن

الان بامیلو و موزاندو هستند ولی چون پشتیبانی خوبی ندارند همه جا ازشون بد میگن

خود سایت راه اندازیش راحته ولی باید بعد از اون ببینید میتونید یا نه

درود
اگه پشتیبانی 24 ساعته داشته باشم به نظر شما موفقیت چند درصده
اگه 5 یا 10 نفر برا پشتیبانی انلاین و تلفن بزارم خوبه اول کار
به نظر شما پوسته مثل فروشگاه http://www.aliexpress.com/ بدرد میخوره

سلام

ببین شما اگر یک فروشگاه با پشتیبانی حتی 24 ساعته هم داشته باشید اما مشکل فنی در سایت باشه به هیچ دردی نمیخوره

در تکمیل گفته های آقای ایده شما باید همه قسمت های سایتتون کامل و بدون نقص باشه تا بتونید موفق بشید

خود سایت از همه لحاظ کامل باشه + پشتیبانی + جنساتون هم کیفیت قابل قبول داشته باشه + هر از چند گاهی هدیه و تخفیف و ...

ب
07-24-2015, 11:10 AM
ارسال: #30
(07-23-2015 11:51 PM)yoyo نوشته شده توسط:  
(07-21-2015 12:05 PM)green1369 نوشته شده توسط:  
(07-21-2015 01:55 AM)yoyo نوشته شده توسط:  سلام

دوست عزیز شما اول برید کمی با مدیریت وب سایت و سایت داری و ... آشنا بشید بعد کم کم برید جلو

راه اندازی فروشگاه اینترنتی که خب کار زیادی نداره ولی مهمتر از همه اینا پشتیبانی هست که باید فوق العاده باشید برای مشتریاتون

دیجیکالا گرونتر از همه جاست ولی پشتیبانی خوبی دارن

الان بامیلو و موزاندو هستند ولی چون پشتیبانی خوبی ندارند همه جا ازشون بد میگن

خود سایت راه اندازیش راحته ولی باید بعد از اون ببینید میتونید یا نه

درود
اگه پشتیبانی 24 ساعته داشته باشم به نظر شما موفقیت چند درصده
اگه 5 یا 10 نفر برا پشتیبانی انلاین و تلفن بزارم خوبه اول کار
به نظر شما پوسته مثل فروشگاه http://www.aliexpress.com/ بدرد میخوره

سلام

ببین شما اگر یک فروشگاه با پشتیبانی حتی 24 ساعته هم داشته باشید اما مشکل فنی در سایت باشه به هیچ دردی نمیخوره

در تکمیل گفته های آقای ایده شما باید همه قسمت های سایتتون کامل و بدون نقص باشه تا بتونید موفق بشید

خود سایت از همه لحاظ کامل باشه + پشتیبانی + جنساتون هم کیفیت قابل قبول داشته باشه + هر از چند گاهی هدیه و تخفیف و ...
درود
تفاوت فروشگاه که من میخوام راه اندازی کنم با بقیه فروشگاه ها قیمت پایین کیفیت هدایا متنوع ارسال رایگان ولی تو قیمت بیشتر میتونم مانور بدم نسبت به بقیه
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیازمند مشاوره در زمینه تاسیس فروشگاه اینترنتی اسباب بازی ************ iranvps 1 471 04-06-2018 07:53 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,576 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  پردرآمدترین کسب و کارهای اینترنتی با کمترین سرمایه fekreabi 0 899 06-20-2017 05:21 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,402 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
  7 گام ضروری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی javiid 0 1,011 03-03-2017 01:59 AM
آخرین ارسال: javiid
  فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار khademian 3 1,318 02-15-2017 12:31 AM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  ایجاد کسب و کار اینترنتی hadis.d 2 953 02-14-2017 11:34 PM
آخرین ارسال: Divaru telegram@
  فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید miss.nazari 11 5,761 11-23-2016 12:12 PM
آخرین ارسال: pejman36048
  راه اندازی سایت تفریحی خبری wolf red 7 2,303 10-10-2016 05:20 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,635 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  چه راه های درآمدی برای سایت های آموزش برنامه نویس وجود دارد؟ weblox 2 1,264 09-03-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: weblox
  سیدی های اموزش کسب درامد اینترنتی نخرید amirnpe 2 1,226 06-20-2016 05:01 AM
آخرین ارسال: yousef0098
  راه آوردن مشتریان به کانال تلگرام tpshd 6 796 05-28-2016 04:53 PM
آخرین ارسال: aligoli
  قروشگاه اینترنتی جواهرات aff70 0 573 02-19-2016 04:18 PM
آخرین ارسال: aff70
  کدام سرویس خرید و فروش اینترنتی برای فروشگاه اینترنتی؟ hadi62 0 801 12-19-2015 12:47 PM
آخرین ارسال: hadi62
  سر دوراهی تغییر کار یا ادامه راه ... Divar 8 737 12-02-2015 12:57 PM
آخرین ارسال: Divar
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی saeiiiid 6 1,497 11-24-2015 10:44 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  جذب مشتری برای یک فروشگاه اینترنتی ابزار آلات vafaheidari 3 983 11-20-2015 09:06 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  فروش فایل اینترنتی green1375 10 2,407 10-03-2015 01:41 AM
آخرین ارسال: farzad879
Heart راه اندازی کسب و کار اینترنتی ricardo 0 1,037 08-29-2015 02:29 AM
آخرین ارسال: ricardo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS