ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راههای گرفتن روغن گیاهان
زمان کنونی: 06-02-2024, 04:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mir abbas
آخرین ارسال: mostafadam
پاسخ: 30
بازدید: 5874

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 2.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راههای گرفتن روغن گیاهان
08-01-2013, 03:02 PM
ارسال: #21
RE: راههای گرفتن روغن گیاهان
(08-01-2013 12:40 AM)sedaybaran نوشته شده توسط:  
(07-31-2013 11:46 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  
(07-31-2013 05:59 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  ايا بصورت فله اي ميشه اين روغن هارو فروخت؟ اكثرا كجاها خريدار اين روغن ها هستن؟ مثلا الان فكر كنم روغن خالص كنجد چيزي حدود 20 هزار تومان باشه فكر نكنم عموم مردم حاضر به خريدش باشند
روغنها رو میشه بصورت فله به عطاریها فروخت .
اتفاقا روغن کنجد مشتری خوبی داره چون حرارت بیشتری رو نسبت به دیگر روغنها میتونه تحمل بکنه و برای سرخ کردن در پخت و پز استفاده میشود و قیمتش هم بالای 20 هزار تومانه.
خریدار روغنهای سنتی میشود پیدا کرد .
هدفم از ایجاد این تاپیک یافتن راهی برای گرفتن روغن گیاهان میباشد که سوداوری فوق العاده ای دارد.
متشکرم

منظورتون از گياهان چه نوع گياهي هست اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم ايا اونا بازار فروش دارند؟ كنجد توي منطقه ما بالاي 10 هزار تومان هست اگه حساب كنيم 50 درصدش روغن ميشه 20 هزار كنجد و خرج ديگه 2هزار تومان ميشه 22 هزار تومان و هزار تومان سود ميشه 23 هزار الان توي بازار 20 تومان هست خيلي دلم ميخواد اينكار بكنم اما هر چقدر دنبال دانه كه ارزون باشه و كيفيتش خوب بشه و سودشم خوب باشه پيدا نكردم

كنجد مخصوص روغن گيري معمولا از پاكستان و افغانستان وارد ميشه. اگر از دستگاه مناسب ( پرس با ماردون گرم) استفاده بشه ميزان روغن باقيمانده در تفاله حدود 8 تا 10 درصد خواهد بود ضمن اينكه تفاله كنجد را براي حلوا ارده از شما ميخرن.

لا حَولَ ولا قُوّةَ إلاّ باللّه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sedaybaran , mir abbas , مهدی 1
08-01-2013, 07:17 PM
ارسال: #22
دوستان یزدی ، یا دوستانی که یزد تشریف می برن
توی یزد یک فالوده بستنی فروشی خیلی معروف هست به نام شیرحسین ، از هر کی بپرسید بهتون آدرسش را می ده
این بنده خدا چند تا دستگاه روغن گیری گزاشته گوشه مغازه و همونجا داغ داغ روغن کنجد می گیره ، یک دستگاه دیگه هم داره ارده می گیره

ارده را از کنجد پوست کنده می گیرن ، روغن را از کنجد معمولی

دوست بالایی که می گه تفاله را برای حلوا ارده می گیرن ، اون تفاله ای که از دستگاه روغن گیری خارج می شه ، سیاه ، سرشار از پوست کنجد و سفت مثل سنگ هست ، چطوری از اون حلوا ارده درست می کنند !!!
اینطور که من می دونم حلوا ارده از کنجد پوست کنده به طور کامل درست می شه + مقداری شکر

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , mir abbas , soltan_sal
08-02-2013, 12:26 AM
ارسال: #23
دستگاه تولید ارده به چه شکله ؟
سازنده سراغ ندارین ؟
08-02-2013, 01:21 AM
ارسال: #24
(08-01-2013 12:40 AM)sedaybaran نوشته شده توسط:  
(07-31-2013 11:46 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  
(07-31-2013 05:59 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  ايا بصورت فله اي ميشه اين روغن هارو فروخت؟ اكثرا كجاها خريدار اين روغن ها هستن؟ مثلا الان فكر كنم روغن خالص كنجد چيزي حدود 20 هزار تومان باشه فكر نكنم عموم مردم حاضر به خريدش باشند
روغنها رو میشه بصورت فله به عطاریها فروخت .
اتفاقا روغن کنجد مشتری خوبی داره چون حرارت بیشتری رو نسبت به دیگر روغنها میتونه تحمل بکنه و برای سرخ کردن در پخت و پز استفاده میشود و قیمتش هم بالای 20 هزار تومانه.
خریدار روغنهای سنتی میشود پیدا کرد .
هدفم از ایجاد این تاپیک یافتن راهی برای گرفتن روغن گیاهان میباشد که سوداوری فوق العاده ای دارد.
متشکرم

منظورتون از گياهان چه نوع گياهي هست اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم ايا اونا بازار فروش دارند؟ كنجد توي منطقه ما بالاي 10 هزار تومان هست اگه حساب كنيم 50 درصدش روغن ميشه 20 هزار كنجد و خرج ديگه 2هزار تومان ميشه 22 هزار تومان و هزار تومان سود ميشه 23 هزار الان توي بازار 20 تومان هست خيلي دلم ميخواد اينكار بكنم اما هر چقدر دنبال دانه كه ارزون باشه و كيفيتش خوب بشه و سودشم خوب باشه پيدا نكردم
منظورم از روغن گیری، گیاهان سنتی هست مثل اویشن ،بومادران،اویشن و.... هست که در طب سنتی مصارف فراوانی دارد و از قیمت بسیار بالایی برخوردار میباشد.
بازار فروش این روغنها اگر خالص باشد بسیار خوب هست.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: sedaybaran , jahanagahi
08-02-2013, 03:08 AM
ارسال: #25
سلام
ممنون از راهنماييتون
اويشن و بومادران و تعداد ديگه داروهاي گياهي ميتونم ازشون روغن بگيرم من بصورت سنتي بلد هستم و براي مصرف خودمون اينكار ميكنم علاوه بر اون عرق گلاب و بادرنجوبه و... هر سال خودمون عرقشون ميگيريم همشون بصورت سنتي هست متاسفانه تا حالا نتونستم مشتري خوب پيدا كنم براي همين بصورت صنعتي انجامشون نميدم. اگه ناراحت نشي ولطف كني ميتوني بفرمايي منظورت كجاها براي فروش هست چون من خيلي جاها رفتم اما بصورت فله اي يا نميخرند يا مفت ميخواند ازت بگيرند.

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: mir abbas
08-02-2013, 12:21 PM
ارسال: #26
(08-02-2013 03:08 AM)sedaybaran نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از راهنماييتون
اويشن و بومادران و تعداد ديگه داروهاي گياهي ميتونم ازشون روغن بگيرم من بصورت سنتي بلد هستم و براي مصرف خودمون اينكار ميكنم علاوه بر اون عرق گلاب و بادرنجوبه و... هر سال خودمون عرقشون ميگيريم همشون بصورت سنتي هست متاسفانه تا حالا نتونستم مشتري خوب پيدا كنم براي همين بصورت صنعتي انجامشون نميدم. اگه ناراحت نشي ولطف كني ميتوني بفرمايي منظورت كجاها براي فروش هست چون من خيلي جاها رفتم اما بصورت فله اي يا نميخرند يا مفت ميخواند ازت بگيرند.
متشکرم از شما
اگر شما بصورت خالص میتونید روغن گیاهان رو بگیرید و مکمل دیگری برای گرفتن روغن اضافه نمیکنید من میتونم روی فروش این محصول کمکتون کنم.
منتظر پاسختون هستم.

تشکر شده توسط: sedaybaran , jahanagahi , مهدی گل محمدی
08-02-2013, 01:56 PM
ارسال: #27
منظورتون از مكمل چيه؟
مثلا وقتي روغن گرفتم روغن ديگه اضافه كنم منظورتون اينطوري هست نه روغن ديگه اضافه نميكنم
اما براي روغنشون دربيارم مثلا براي بومادران روغن زيتون استفاده ميكنم تا روغنشو بگيرم چون به تنهايي روغنش درنمياد يا اينكه راه ديگه باشه كه من نميدونم اما من اكثرا توي عطاري ها ديدم كه اونا هم از يك روغن ديگه استفاده ميكنند. اگه شما راه ديگه بلد باشيد ممنون ميشم بهم بگيد.
شما دنبال چه گياهي هستيد لطف كنيد اسمشون و اگه بشه چه مقدار و حدودا چقدر ميخريد بفرماييد تا منم حساب كنم اگه بتونم حتما تهيه ميكنم چون گياه ها گرون شدن نميتونم از همشون الان تهيه كنم اما شما بفرماييد اگه بصرفه بود ميرم تهيه ميكنم .

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas
08-03-2013, 11:12 PM
ارسال: #28
(08-02-2013 01:56 PM)sedaybaran نوشته شده توسط:  منظورتون از مكمل چيه؟
مثلا وقتي روغن گرفتم روغن ديگه اضافه كنم منظورتون اينطوري هست نه روغن ديگه اضافه نميكنم
اما براي روغنشون دربيارم مثلا براي بومادران روغن زيتون استفاده ميكنم تا روغنشو بگيرم چون به تنهايي روغنش درنمياد يا اينكه راه ديگه باشه كه من نميدونم اما من اكثرا توي عطاري ها ديدم كه اونا هم از يك روغن ديگه استفاده ميكنند. اگه شما راه ديگه بلد باشيد ممنون ميشم بهم بگيد.
شما دنبال چه گياهي هستيد لطف كنيد اسمشون و اگه بشه چه مقدار و حدودا چقدر ميخريد بفرماييد تا منم حساب كنم اگه بتونم حتما تهيه ميكنم چون گياه ها گرون شدن نميتونم از همشون الان تهيه كنم اما شما بفرماييد اگه بصرفه بود ميرم تهيه ميكنم .
یکی از دوستان روغن خالص گیاهان دارویی رو میخواد قیمت هم تعیین نکرده (مهم نیست براش)فقط براش مهمه که خالص باشه نه با اضافه کردن روغن دیگری .
اگر بتونید تهیه کنید حتما اطلاع بدین.

تشکر شده توسط: jahanagahi
08-09-2013, 12:56 PM
ارسال: #29
(07-14-2013 01:08 PM)mir abbas نوشته شده توسط:  شیوه مرسوم برای روغن گیری از گیاهان بدینصورت هست که حتما یک روغن مکمل مثلا روغن زیتون یا کنجد را به ابی که گیاه در ان غوطه ور و در حال جوشیدن هست اضافه میکنند و در انتهای جوشیدن مقداری روغن بجا میماند که خالص نیست و ناخالصی دارد .
حالا ما اگر بخواهیم بدون اضافه کردن روغن مکمل روغن گیاهانی مثل اویشن و گلپر ،بومادران و....را بگیریم باید چکار کنیم؟
دوستانی که اطلاعاتی در مورد روغن گیری از گیاهان دارند لطف کنید و راهنمایی بفرمایید.
متشکرم

با سلام / من فکر میکنم اگر شما به قانون در طب بوعلی سینا بخش روغن گیری مراجعه کنید اطلاعات مفیدی بدست بیارید
 تشکر شده توسط: mir abbas , sedaybaran
10-22-2018, 05:43 PM
ارسال: #30
والا ماکه آخرش نفهمیدم به اینا که خودشون روغن میگیرن باید اعتماد کنیم یا نه

بهترین روغن های گیاهی که میتونید واسه آشپزی استفاده کنید
http://padinaoil.com/vegetable-oil-suitable-cooking/
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راههای بالا بردن فروش فروشگاه کامپیوتر چیست ؟ لطفا راهنمایی کنند اساتید کاظم کاظمی 21 5,730 09-20-2017 03:05 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راههای درآمد جدید myroseflower 15 6,288 05-04-2014 12:43 AM
آخرین ارسال: samsam11
  راههای موثر و کم هزینه تبلیغات برای "تدریس خصوصی" کدامند؟؟ vdarzi 5 4,648 12-19-2013 01:17 AM
آخرین ارسال: انضباط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS