ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

احداث ویدئو کلوپ
زمان کنونی: 07-06-2024, 09:19 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بهنام ذوالفقارزاده
آخرین ارسال: amiryazdani138
پاسخ: 4
بازدید: 1802

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احداث ویدئو کلوپ
12-29-2011, 03:39 AM
ارسال: #1
احداث ویدئو کلوپ
[سلام دوستان خوب و بزرگوارم؛
بچه ها نظرتون درمورد احداث ویدئو کلوپ چیه؟
لطفاَ دوستانی که اطلاعاتی درمورد حداقل سرمایه مورد نیاز، سود کار، شرایط کار و ... دارند ،بفرمایند.هم برای بنده و هم برای بقیه دوستان مفید خواهد بود انشالله.
[/color]

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , amiryazdani138 , ناصر صادقی
12-29-2011, 10:09 AM
ارسال: #2
RE: احداث ویدئو کلوپ
با درود
طرح خیلی خوبیه فقط شما باید از فکر ویدئو کلوپهای قدیم بیرن بیایی و به فکر به روز کردن اونها باشی با توجه به اینکه الان توی هر سوپر مارکتی فیلمها عرضه میشه و یا وجود شبکه های متعدد م/ا/ه/و/ا/ر/ه .
بعنوان مثال شما میتونی فیلمهای روز آمریکا و اروپا رو تهیه کنی (البته روز) و با زیر نویس فارسی ارائه بدی و یا راهکارهای دیگه.

بدرود

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است .(کوروش بزرگ)
http://iranariaei.blogfa.com/پارسه ایرانیان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , بهنام ذوالفقارزاده , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , ناصر صادقی
12-29-2011, 12:15 PM
ارسال: #3
با گرفتن مجوز و ارائه فیلمهای روز ایران و دنیا , کار خوب و پردرامدی است.باید سعی کنید مشتریان ثابت داشته باشید که اگر لازم شد فیلمهای جدید را برایشان بفرستید.(مشترک همراه با آدرس و تلفن و شماره عضویت)

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , بهنام ذوالفقارزاده , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , ناصر صادقی
08-10-2012, 10:53 PM
ارسال: #4
سلام.
در حال حاضر درآمد ویدئو کلوپ چقدره؟
من فکر می کنم با وجود اینترنت پرسرعت توی منزل ها و م/ا/ه/و/ا/ر/ه ها و هم چنین نداشتن وقت برای تماشای فیلم به دلیل زیاد شدن مشکلات زندگی ها ویدئوکلوپ ها مشتریان خود رو از دست داده باشند ، با این حال باز هم دوستان نظرات و تجربیات خود را بیان کنند تا کسانی که می خواهند این شغل رو راه اندازی کنند با اون بیشتر آشنا شوند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS