ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پولدار شدن مثل آب خوردن
زمان کنونی: 06-16-2024, 07:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan92
آخرین ارسال: mostafa7063
پاسخ: 5
بازدید: 2065

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پولدار شدن مثل آب خوردن
09-05-2013, 08:32 AM
ارسال: #1
پولدار شدن مثل آب خوردن
با سلام خدمت همه دوستان خوب انجمن من ماهان هستم وبا يه موضوع داغ وبا يه مدرك كه ثابت مي كنه پولدار شدن خيلي راحتتر از اونيه كه فكرشو مي كنيم وارد بحث ميشم از همه دوستان انتظار دارم در اين بحث شركت نمايند ما در بحث ايجاد شغل نكات مهم رو نمي بينيم من به جرات مي تونم به شما بگويم همه ما رموز موفقيت رو مي دونيم ومي دونيم كه با چه راهكاري موفق مي شويم ولي اصلي ترين ركن كه اراده هستش رونداريم به قول يكي از دوستان گلم مي دونيم مريضيم وداروي كه بيماريمون رو خوب مي كنه رو هم ميدونيم واون دارو رو هم در دسترس داريم ولي از دارو استفاده نمي كنيم حالا متونه دليلش ترس از دارو باشه كه اين كار آدمايي كه به همون شغل وكار هميشگي با پول كم قانع اند يا مي تونه ترس از تلخي دارو يا درد دارو باشه كه اونم كار آدماييكه از سختيهاي كار يا مشكلاتي كه درحين موفقيت پيش مياد هراسانند.دوستان من براي موفقيت بايد فكرمون رو درمان كنيم بايدبا خودمون رك باشيم اگه مي بينيم بعد از ساله زندگي كردن پيشرفت خاصي نكرديم بايد دوباره با فكري نو متولدشويم من براي موفقيت سن وسال مد نظرم نيست هر وقت خواستيم از اين پيله كه به دور خودمون تنيديم رهايي يابيم آغازي دوباره داشتيم براي مفق شدن وپيمودن راه موفقيت اواين گام تو محكم واستوار بردار ومطمئن باش بافكر واراده آهنينت موفقيت چند گام جلوتر است
من در اين انجمن عضو شدم چون ميدونستم كه دوستاي زيادي براي كمك به همديگه تلاش مي كنند وهمه در بحث فكري ياور همديگه اند بدون چشم داشتي درسهايي كه ياد مي گيريم
درسهاي تجربه هستش .ما جووناي ايراني منبع انرژي هستيم اگه بخواهيم مي تونيم.در آخر مي خوام يه تجربه عملي وموفق رو براتون به اشتراك بذارم
دقيقا اوايل فروردين امسال با يكي از دوستام ملاقاتي داشتم .دوستم اوضاع مالي به هم ريخته و بدي داشت تو كاسبي شكست خورده بود طوري كه طلاهاي خانمشو هم فروخته بود
اون روز به من گفت به آخر خط رسيدم من خيلي ناراحت شدم ولي اون زمان از نظر مالي پولي نداشتم كه كمكش كنم ناراحت شدم وازپيشش آومدم خونه با خودم گفتم بايد بهش كمك فكري كنم فرداش رفتيم با هم ماهيگيري در راه به دوستم پيشنهاد دادم يخچال وفريزر وقفسه ها ولوازم مغازه رو كلا با قيمت مناسب به يكي بفروشه گفت چرا؟گفتم براي پيروزي بايد از بعضي چيزا بگذري خلاصه با يه بدبختي وسايل مغازشو فروختيم به دوستم گفتم ما تو منطقه اي زندگي مي كنيم كه باغ ميوه ومحصولات كساورزي مثل توت فرنگي زياده ومردم شهرمون براي تهيه جعبه بايد مسافت زيادي رو طي كنند تو برو تو خط فروش سبد ميوه حتما موفق مي شيبا ياري خدا دوستم اولين ماشين سبد ميوه رو مقع برداشت توت فرنگي آورد فروخت سودشم كرد واين كار راتا برج 4 كه ميوه درختي تموم ميشه ادامه داد ودر كنارش ميوه مي خريد وبراي مصرف به تهران عرضه مي كرد چند مدت پيش ازش سوال كردم سود كردي يا ضرر به من گفت 45 ميليون سود كردم تازه 5 ميليون هم قرض دادم كه بايد ازشون بگيرم 45 ميليون سود در 75روز .پس كار نشد نداره بايد براي ايجاد شغل وكسب وكار به نيازهاي مردم هم توجه داشت كشف نشده هاي زيادي هستش كه اراده و فكر باز ماباعث ميشه راه يه شبه ميلياردر شدن ما فراهم بشه.من منتظر يا علي شما هستم يه يا علي
كافيه بايه اراده منسجم ولي هميشگي.تو ميتوني ميليونر بعدي انجمن باشي بلند شو ماكنارتيم.وخداي ياورت .

همیشه چیزی وجود دارد که بخاطرش شکر گذار باشیم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , tondar12 , Saeed.MD , ahmad rezaee , mehrdad062 , amirE5Ey , ali diana , Fela.Want , امیر مرادی فر , jahanagahi , سعید محمدی , rahgozar , سعادت , seraj , arak_2008 , yu3f , سهیل , iran , امیر222 , rufel1 , یک همراه سبز , iren , hamid.h , koruosh , abnilboy , کاردان , arezu
09-05-2013, 11:41 AM
ارسال: #2
RE: پولدار شدن مثل آب خوردن
با نظرت موافقم ماهان جان
ما نباید صرفا دنبال پر در آمد ترین کارها باشیم
ما باید به کاری که عاشقشیم فکر کنیم و محکم و ثابت قدم در اون پا بذاریم
هر حرفه ای زمانی که به درجه ی استادیش برسی در آمدش خوبه
مشکل ما ایرانی ها همینجاست
مثال می زنم خودمو :
دو ماه میرم تعویض روغنی با حقوق مثلا 400 تومن خب با خودم فکر می کنم خب دوستم توی رستوران حقوق بیشتری می گیره منم می رم کارگر رستوران میشم با ماهی 500 تومن ! یه سالی اونجا می مونم و بازم به نتیجه می رسم که این کار با شرایط روحی من سازگار نیست از شغلم استعفا می دم. یه مدت 4 ماهه بیکار میشم دوباره این بار می بینم صنایع MDF در آمد خوبی داره
این قصه سر دازی داره....
حالا جمع ببندید تا همینجا ...
2 ماه
1 سال
4 ماه

یک سال و نیم کار کردم و چیز خاصی یاد نگرفتم
در صورتی که اگه توی همون تعویض روغنی می موندم در آمدم الان بهتر بود و حرفه ای میشدم ولی خب برای من نمی صرفید!
در اینجا به یک نتیجه می رسیم :
هدف گذاری درستی انجام بدیم و راج به چیزی که میخوایم بشینیم و فکر کنیم
از مسیر اصلیمون منحرف نشیم و با شنیدن اینکه فلان شغل در آمدش بیشتره نسبت به کارتون دلسرد نشین و به کاری که انجام می دیم ایمان داشته باشیم
موفقیت برای کسی که ثابت قدم و محکم باشه توی کارش انسان ضعیف در سکوی قهرمانی موفقیت جایی نخواهد داشت مسیر موفقیت سخته و آدمی موفقه که سختیا رو به جونش بخره برای رسیدن به عشقش که همون هدف زندگیشه...

سعی کنیم از عالم رویا بیرون بیایم و دنیای اطراف رو با چشمی باز و حواسی جمع بنگریم
موفقیت یعنی استفاده درست از موقعیت ها
12_002Heart12_002

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سعید محمدی , Saeed.MD , کامیار کاظمی , seraj , mahan92 , alireza091111 , یک همراه سبز , hamid.h , koruosh
09-05-2013, 11:53 AM
ارسال: #3
هر کاری که عاشقانه شروع شود موفقیت را با خود به ارمغان می آورد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Fela.Want , سعید محمدی , مهدی گل محمدی , seraj , mahan92 , یک همراه سبز , hamid.h
09-16-2014, 01:37 AM
ارسال: #4
هم باید عاشقانه باشه هم عاقلانه هم جسورانه و هم با توکل

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: koruosh , pouria_k
11-30-2014, 09:24 PM
ارسال: #5
یه جمله از شکسپیر :
میگه تو اشتباه نکردی فقیر به دنیا اومدی ولی فقیر از دنیا بری این اشتباه توست
نظر من اینه آدم به یه کار که بهش علاقه داره و میتونه در اون موفق بشه بهش فکر کنه
میتونه مشاوره بگیره سبک سنگین کنه ضرر و زیان بدونه و با هدف مشخص قدم برداره و توقع
اینو نداشته باشه یه شبه راه صد ساله بره کم کم موفقیتت روز افزون میشه تا به استقلال مالی
برسی
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: koruosh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهی برای زمین های بی آب کنار زاینده رود 6610 11 3,632 02-18-2019 03:16 PM
آخرین ارسال: saeed_1359
  جمع آوری آب باران برای مصرف کشاورزی و دامداری و .... sadegh_mp2 4 2,149 02-28-2017 03:33 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  یک پیشنهاد در مورد تولید و فروش (مثل در کارحبوبات) شاهکار طبیعت 15 4,618 10-29-2016 11:32 AM
آخرین ارسال: signcompany
  اگر زمین و آب داشته باشیم چی کشت بدیم؟ رزق 6 1,660 11-14-2015 01:24 PM
آخرین ارسال: lvlahyar
  زمین اماده+آب و.. bashla 2 1,292 08-13-2012 10:42 AM
آخرین ارسال: bashla

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS