ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

من ثروتمندترم یا بیل گیتس!!!!؟؟
زمان کنونی: 06-17-2024, 11:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: محسن دوستوندی
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
پاسخ: 4
بازدید: 1221

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-10-2013, 09:08 PM
ارسال: #1
1- بيل گيتس در هر ثانيه 250 دلار آمريكا درامد داره، يعني 20 ميليون دلار در روز و 8/7 ميليارد دلار در سال!2 - اگر 1000 دلار از دست وي بر زمين بيوفته به خودش اين دردسر رو نميده كه برش داره، چون در 4 ثانيه اي كه برداشتنش طول ميكشه، اين پول عايدش شده!3 - آمريكا در حدود 62/5 هزار ميليارد دلار بدهي داره و بيل گيتس به تنهايي ميتونه ظرف 10 سال تمام بدهي آمريكا را بازپرداخت كنه!4 - او ميتونه نفري 15 دلار به همه جمعيت جهان بده و باز هم 5 ميليون دلار در جيبش باقي خواهد ماند!5 - اگر مايكل جردن يعني گرانترين ورزشكار آمريكايي هيچ غذا و آبي نخوره و همه 30 ميليون دلار درامد سالانه اش رو پس انداز كنه، 227 سال طول خواهد كشيد تا به ثروتمندي بيل گيتس بشه!6 - اگر بيل گيتس رو به صورت يك كشور تصور كنيم، 37 مين كشور ثروتمند جهان ميشه! يا بهتنهايي درامدي برابر سيزدهمين كمپاني عظيم آمريكايي خواهد داشت، حتي بيشتر از آي بي ام!7 - اگر همه ثروت بيل گيتس رو تبديل به يك دلاري كنيم ، ميشه جاده اي از ماه تا زمين باهاش كشيد كه 14 بار رفته و برگشته! ولي ساخت اين جاده، 1400 سال طول خواهد كشيد و 713 بوئينگ 747 بايد براي جابجايي اين پول ها پرواز كنند.8 - بيل گيتش امسال 40 ساله ميشه. اگر فرض رو بر اين بگيريم كه هنوز 35 سال ديگه هم زنده خواهد بود، ميتونه روزي 78/6 ميليون دلار خرج كنه قبل از اينكه به بهشت بره!9 - اما!!! اگر كاربران ويندوزهاي مايكروسافت بتونن بابت هرباري كه كامپيوترشون هنگ ميكنه، يك دلار ازبيل گيتس خسارت بگيرن، وي تنها در 3 سال ورشكست خواهد شد!!ثروتمندتر از بيل گيتساز بیل گیتس پرسیدند: از تو ثروتمند تر هم هست؟گفت: بله فقط یک نفر.- چه كسي؟- سالها پیش زمانی که از اداره اخراج شدم و به تازگی اندیشه های خود و در حقیقت به طراحی مایکروسافت مي انديشيدم، روزي در فرودگاهی در نیویورک بودم که قبل از پرواز چشمم به نشریه ها و روزنامه ها افتاد. از تیتر یک روزنامه خیلی خوشم اومد، دست کردم توی جیبم که روزنامه رو بخرم دیدم که پول خرد ندارم. خواستم منصرف بشم که دیدم یک پسر بچه سیاه پوست روزنامه فروش وقتی این نگاه پر توجه مرا دید گفت این روزنامه مال خودت؛ بخشیدمش؛ بردار برای خودت.گفتم: آخه من پول خرد ندارم! گفت: برای خودت! بخشیدمش! سه ماه بعد بر حسب تصادف توی همان فرودگاه و همان سالن پرواز داشتم. دوباره چشمم به یك مجله خورد دست کردم تو جیبم باز دیدم پول خورد ندارم باز همان بچه بهم گفت این مجله رو بردار براي خودت.گفتم: پسرجون چند وقت پیش من اومدم یه روزنامه بهم بخشیدی تو هر کسی میاد اینجا دچار این مسئله میشه، بهش می بخشی؟! پسره گفت: آره من دلم میخواد ببخشم؛ از سود خودم می بخشم. به قدری این جمله پسر و این نگاهپسر تو ذهن من موند که با خودمفکر کردم خدایا این بر مبنای چه احساسی این را می گويد.بعد از 19 سال زمانی که به اوج قدرت رسیدم تصمیم گرفتم این فردرو پیدا کنم تا جبران گذشته رو بکنم. گروهي را تشکیل دادم و گفتم بروند و ببینند در فلان فرودگاه کی روزنامه میفروخته. یک ماه و نیم تحقيق کردند متوجه شدند یک فرد سیاه پوست مسلمان بوده که الان دربان یک سالن تئاتره. خلاصه دعوتش کردند اداره؛ از او پرسیدم: منو میشناسی؟گفت: بله! جناب عالی آقای بیل گیتس معروفيد که دنیا میشناسدتون. گفتم: سال ها قبل زمانی که تو پسر بچه بودی و روزنامه می فروختی دو بار چون پول خرد نداشتم به من روزنامه مجانی دادی،چرا این کار را کردی؟ گفت: طبیعی است، چون این حس و حال خودم بود.گفتم: حالا می دونی چه کارت دارم؟ می خواهم اون محبتی که به من کردی را جبران کنم. جوان پرسید: چطوري؟- هر چیزی که بخواهی بهت می دهم. )خود بیل گیتس می گويد این جوان وقتی صحبت می کرد مرتب می خندید( جوان سیاه پوست گفت: هر چی بخوام بهم میدی؟ - هرچی که بخواهي! - واقعاً هر چی بخوام؟ بیلگیتس گفت: آره هر چی بخواهی بهت میدم، من به 50 کشور آفریقایی وام داده ام، به اندازه تمامآن ها به تو می بخشم.جوان گفت: آقای بیل گیتس نمیتونیجبران کنی! گفتم: یعنی چی؟ نمی توانم یا نمی خواهم؟ گفت: مي خواهي اما نمی تونی جبران کنی. پرسیدم: چرا نمی توانم جبران کنم؟جوان سیاه پوست گفت: فرق من با تو در اینه که من در اوج نداشتنمبه تو بخشیدم ولی تو در اوج داشتنت می خواهی به من ببخشی و این چیزی رو جبران نمی کنه. اصلا جبران نمی کنه. با این کار نمی تونی آروم بشی. تازه لطف شما از سر ما زیاد هم هست! بیل گیتس می گويد: همواره احساس می کنم ثروتمندتر از من کسی نیست جز این جوان 32 ساله مسلمان سیاه پوست

پرواز كن آنگونه كه می خواهی
وگرنه پروازت می دهند آنگونه كه می خواهند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: blacknight19 , مهدی گل محمدی , Elixir , soshiant , sir-mahyar , سعید محمدی , goldmen , حمید رضا غ , بابایی , alma , مهدی 1
12-11-2013, 10:42 AM
ارسال: #2
RE: من ثروتمندترم یا بیل گیتس!!!!؟؟
ولي خداوكيلي چقدر دل گنده اي داشته اون جوون سياهپوست مسلمون.
من خودم اگه بودم كار و پول و همه چي ازش درخواست مي كردمSmile

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Elixir , blacknight19 , alma , محسن دوستوندی
12-11-2013, 01:14 PM
ارسال: #3
اینجای قصه خیلی عمق فاجعه رو نشون داده بود.
*اگر 1000 دلار از دست وي بر زمين بيوفته به خودش اين دردسر رو نميده كه برش داره، چون در 4 ثانيه اي كه برداشتنش طول ميكشه، اين پول عايدش شده.

*، ميتونه روزي 78/6 ميليون دلار خرج كنه

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی محمد آبادی , بابایی , blacknight19 , alma , محسن دوستوندی
12-11-2013, 04:18 PM
ارسال: #4
فاجعه نيست كه!

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alma , محسن دوستوندی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه بیل گیتس در دفترش کار می‌کند؟ ( از زبان خود بیل گیتس ) دهدار 1 1,252 07-29-2014 11:45 PM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو
  برنده آلمان است یا آرژانتین؛ شاید هم یک مَرد فقیر ملیاردرسی ساله 1 742 07-29-2014 11:40 PM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو
Lightbulb میلیاردر خارجی : بن فدر من mohammad62 0 966 10-17-2012 05:35 PM
آخرین ارسال: mohammad62
  بیل گیتس sherafati 1 892 08-06-2012 01:59 AM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
  درآمد لحظه ای بیل گیتس mehdi098 0 939 09-21-2011 06:18 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  مصاحبه‌ای خواندنی با بیل گیتس کامیار کاظمی 2 1,859 06-14-2011 10:22 PM
آخرین ارسال: mas
  بیل گیتس هندی کیست؟ کامیار کاظمی 0 1,037 05-07-2011 09:54 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  از بیل گیتس پرسیدن از تو ثروتمندتر هم هست؟ کامیار کاظمی 2 1,377 04-16-2011 09:21 PM
آخرین ارسال: rmros
  بیل گیتس چگونه میلیاردر شد؟ کامیار کاظمی 1 1,439 03-29-2011 05:40 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS