ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تولید تخم مرغ
زمان کنونی: 06-02-2024, 08:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sshamedk
آخرین ارسال: bibak@zah
پاسخ: 18
بازدید: 3803

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید تخم مرغ
02-17-2014, 04:45 AM
ارسال: #11
RE: تولید تخم مرغ
براي تخم گذار تا پايان ١٤ ماهگي تقريباً ٤١٠٠٠٠ كيلو دون مصرف ميشه ، تقريباً روزانه ٩٠٪ توليد داريد . بعد از پايان دوره هم به كشتار ميرسن ، قيمتش الان فكر كنم دونه اي ٣٥٠٠ تومن باشه . همه ي قيمت ها و امار توليدات تقريبي هستن ، چون هم قيمتها هر روز تغيير ميكنه ، هم با موجود زنده سره كار داريد هر عاملي ميتونه روي توليدش تاثيير بذاره . البته توليد كود هم داريد ، يك سوم دان مصرفي تبديل به كود ميشه ، كه اونم كيلويي ١٤٠ تومن ، تخم مرغ شكسته هم الان تقريباً كيلويي ٢٥٠٠ ، ( بازم ميگم همه ي قيمتها متغيره ولي قيمت فروش تخم مرغ رو من ميانگين ١ سال حساب كردم ٣٥٠٠ شد)

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sshamedk , esmailpour , mohammadlover
12-29-2014, 12:06 AM
ارسال: #12
(02-15-2014 02:00 AM)rasoul.es1989 نوشته شده توسط:  
(02-15-2014 12:59 AM)sshamedk نوشته شده توسط:  درود دوستان.
من میخوام یه کارگاه تولید تخم مرغ راه اندازی کنم که حدودا روزی 150-200 تا تخم مرغ تولید کنه. (ترجیحا به صورت سنتی)
چندتا سوال دارم.
خب چقد سرمایه لازمه؟ چقدر فضا لازمه؟ چقدر مرغ لازمه؟ خرج دون روزانه مرغها چقده؟ مرغش کجا گیر میاد؟ با چه قیمتی؟ مزایا و معایبش کلا.
کسی میتونه راهنمایی کنه.
ممنون

من خودم دنبال اين كار هستم با خيليا مشورت كردم البته به صورت صنعتي ولي به دليل سرمايه گذاري بالا براي اين طرح دارم تحقيقاتم رو كامل ميكنم ، اگه قطعي شد كه گزارش ميدم .
واسه اين تعداد بايد بومي پروش بديد ولي خب بومي به اندازه تجاري بازدهي نداره ، سنتي رو توصيه نميكنم ولي شركتي بود كه قفس اتومات براي مرغ بومي در سايز كوچيك و خونگي طراحي ميكرد ،بهتره فكر قفس باشي ، در اين تعداد هزينه بالايي نداره ، فضاي زيادي واسه قفس نياز نداري ، اگر مرغ تجاري باشه ٢٥٠ تا ٣٠٠ عدد كافيه ( بومي رو نميدونم ) هر مرغ ميانگين روزي ٩٥ گرم دون ميخوره بسته به سن متغيره كه واسه توليد در تعداد بالا كيلويي ١١٠٠ تومن دون ميشه ،( با قيمت امروز ) ولي تعداد كم ١٤٠٠ تا ١٥٠٠ تومن ، بومي نميدونم كجا ميفروشن توي نت سرچ كن پيدا ميكني ، تجاري اين تعداد نميفروشن ، اگه بفروشن هر پولت ٩٠ روزه فكر كنم ١١٠٠٠ تومن
12-29-2014, 12:10 AM
ارسال: #13
با سلام به همه
من تازه عضو این سایت شده ام.میخاهم وام بگیرم و مدتی هست که بفکر تولید تخم مرغ به روش بومی افتاده ام.چون مبلغ وام حدود 10 تا 12 میلیون تومان بیشتر نیست.میخاستم از کسی که اطلاعات خوبی در این مورد میتونه بهم بده درخواست کمک کنم.نمیدونم اصلا با این مبلغ میشه یا نه.
ممنون میشم اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه.اینم ایدی یاهوم.بازم تشکر
karnaval_61
12-29-2014, 12:15 AM
ارسال: #14
بچه ها مرغ خیلی مکافات داره ها
مایکی از فامیل های دورمون این کار و داره اگه یه مریضی بیفته توی مرغا بیچاره میشیدا

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
12-29-2014, 02:02 PM
ارسال: #15
(12-29-2014 12:15 AM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  بچه ها مرغ خیلی مکافات داره ها
مایکی از فامیل های دورمون این کار و داره اگه یه مریضی بیفته توی مرغا بیچاره میشیدا

درود
من خودم 20 تا مرغ دارم به صورت سنتی در حد مایحتاج خانواده تولید تخم مرغ دارم
خوبه بد نیست هیچ کاری بدون سختی نیست موجود زنده دردسرهای خودشو داره با یک مدیریت ساده میتونی انجامش بدی و در کل با رعایت بهداشت جایگاه مرگ و میر کم تر میشه و قابل کنترل و پیشگیری هست خودم از داروخانه دامپزشکی دارو تهیه میکنم البته با مشاوره خوده
طرف به جوجه هام و مرغ هام دارو تجویز میکنه که با رعایت اصول بهشون میدم
آب تمیز دون تمیز و ضایعات که عاری از کپک باشه تو برنامه باشه سبزی که خودم کاشتم بهشون میدم
درخصوص بیماری بسیاری از جوجه هام مریض شدن و هستن با نسخه پزشک
الان سر حال هستن مشکلی ندارن حتما باید با این موجودات کار کنین تا بفهمین
چه عملکردی دارند کار اصلا سختی نیست فقط بحث مدیریت خوب و هزینه هاست
که حتما مد نظر داشته باشین
12-29-2014, 02:11 PM
ارسال: #16
(12-29-2014 02:02 PM)mostafa7063 نوشته شده توسط:  
(12-29-2014 12:15 AM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  بچه ها مرغ خیلی مکافات داره ها

درود
من خودم 20 تا مرغ دارم به صورت سنتی در حد مایحتاج خانواده تولید تخم مرغ دارم
خوبه بد نیست هیچ کاری بدون سختی نیست موجود زنده دردسرهای خودشو داره با یک مدیریت ساده میتونی انجامش بدی و در کل با رعایت بهداشت جایگاه مرگ و میر کم تر میشه و قابل کنترل و پیشگیری هست خودم از داروخانه دامپزشکی دارو تهیه میکنم البته با مشاوره خوده
طرف به جوجه هام و مرغ هام دارو تجویز میکنه که با رعایت اصول بهشون میدم
آب تمیز دون تمیز و ضایعات که عاری از کپک باشه تو برنامه باشه سبزی که خودم کاشتم بهشون میدم
درخصوص بیماری بسیاری از جوجه هام مریض شدن و هستن با نسخه پزشک
الان سر حال هستن مشکلی ندارن حتما باید با این موجودات کار کنین تا بفهمین
چه عملکردی دارند کار اصلا سختی نیست فقط بحث مدیریت خوب و هزینه هاست
که حتما مد نظر داشته باشین
بله در حد بیست تا وسی تا زیاد مشکلی نداره ولی این فامیل ما شش هفت تا سالن پرورش مرغ داره که یه سال یکی از سالن هاش مرغاش یه نوع بیماری گرفتن در جا همه شون مردن بدبخت کلی ضرر کرد خیلی پشتکار داشت که تونست دوباره رو پاش بلند شه

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
12-29-2014, 03:12 PM
ارسال: #17
سو مدیریت با حجم کاری بالا مسلم هست که اتفاقات پیش بینی نشده رخ میده خوب و بد داره مرغداری اما
یه شغل دیگه هزینه درمانی بالایی می طلبه اشتباهات غیر قابل جبران هست
البته بیمه باشه تا حدودی خسارت قابل جبران هست
01-14-2015, 12:30 PM
ارسال: #18
از نظر تلفات که دیگه این ارقام‌خوبه مثلا اگه گاز نشت کنه همه‌میمیرن یا دما بالا پایین بشه بیماری انفلانزا میگیرن یا....ولی خداروشکر من شنیدم درامدش خوبه اگه رفتین توی این کار باید خیلی پشت کار داشتعدباشی کم‌نیاری خیلیا با یهدبار زمین خوردن دیگه بلند نشدن..شمام زمین خوردی بلند شو هیچوقت بیخیال نشو خدانکنع البتع اتفاق بیفته ...

اگه خدا بخواد منم اول به صورت سنتی میخوام یه تعداد واسع تخم گذار نگه دارم درامدش خوب بود کم کم صنعتی میکنم طرح رو...راستی اگ مزرعه دارین میتونید شتر مرغ ام‌نگه داربن من راجب شتر مرغ خیلی تخقیق کردم خوبه مریض هاشم خیلی کمتره نسبت به مرغ هیچ‌جای دور ریختنیم نداره...بازم هرجور خودتون صلاح میدونید..

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی وما رستگار
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پرورش مرغ گوشتی و تخم گذار mohammad.b 9 18,843 01-11-2018 12:37 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  همه چيز در مورد شتر مرغ اقاي ايـــده 6 2,718 11-10-2017 09:09 PM
آخرین ارسال: Samsool
  تولید کمپوست fatiima 2 834 02-16-2014 09:29 PM
آخرین ارسال: انضباط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS