ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سریال بسیار آموزنده و الهام بخش فرار از زندان یا پریزن بریک
زمان کنونی: 06-15-2024, 12:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi62
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
پاسخ: 3
بازدید: 878

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-02-2012, 12:15 AM
ارسال: #1
نمی دونم این سریال رو دیدین یانه. ولی اگه ندیدید برید حتما ببینید ترجیحا نسخه ارجینال زیرنویس شده اش. خیلی خیلی زیبا و البته پر از نکته هست.
من 3 سال پیش تقریبا این سریال رو دیدم و روی من خیلی تاثیر گذاشت. سرتاسر فیلم پر از نکته های آموزنده و الهام بخش بود. بعد از چند قسمت تصمیم گرفتم وقتی دارم سریال رو می بینم خلاصه برداری هم از نکات آموزندش بکنم.
سریال در مورد دو برادره. یک برادر به جرم قتل در زندانه و قراره اعدام بشه. برادر دیگر که بسیار باهوشه و دائم از ذهنش استفاده می کنه هدف خودش رو آزاد کردن برادرش قرار داده. اون یک نقشه کاملا حساب شده می ریزه برای هدفش. در مسیر اجرای اون بارها با شکست مواجه می شه یا در شرایط جدیدی قرار می گیره ولی با اعتماد به نفس و عدم مایوس شدن دوباره نقشه می ریزه و دوباره به سمت هدفش حرکت می کنه.
از نکات آموزنده ای که در این سریال می بینید:
- داشتن هدف و برنامه ریزی دقیق برای رسیدن به اون
- اگر نقشه با شکست مواجه شد نقشه جدید و برنامه جدید
- عدم مایوس شدن و استیلای احساسات بر عقلانیت
- اطمینان به پیروزی در بدترین شرایط
- استفاده از ذهن و تفکر در هر موردی و قبل از انجام کاری
- شخصیت فیلم همه رو در جهت رسیدن به اهدافش در خدمت خود می گیره. او کاری می کنه که همه بیان تو تیمش. در واقع استفاده از بقیه در جهت رسیدن به هدف. همه در جهت هدف من. وقتی می خواد از زندان فرار کنه بقیه زندانی ها رو که به دردش می خورن ترغیب به فرار و اجرای نقشه می کنه.
- منتظر اتفاقات ننشستن و خود اتفاقات رو ایجاد کردن. اگه قرار باشه همه منتظر باشن ما به هیچ جایی نمی رسیم. اگر قراره معجزه بشه ما اونو ایجاد می کنیم.
- تمرکز و تفکر. باید زمان هایی بشینیم یه گوشه در مورد خیلی چیزها فکر کنیم.
- و بسیاری نکات دیگه که باید خودتون ببینید.

بهتون پیشنهاد می کنم روزی یک قسمت این سریال رو ببینید البته نسخه اصلیش رو و از نکات مثبتش که براتون الهام بخش بوده خلاصه برداری کنید. مسلما اگر قصد ایجاد کسب و کاری رو دارید اگر همراه با شروع کسب و کار این سریال رو روزی یک قسمت ببینید خیلی تاثیرگذار خواهد بود.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , سعید.کرمی , safari-cht , کامیار کاظمی
08-02-2012, 02:48 AM
ارسال: #2
RE: سریال بسیار آموزنده و الهام بخش فرار از زندان یا پریزن بریک
من دیدم وافعا همین جوری که شما فرمودید پر از خلاقیت و ابتکارات جالبه به خصوص از اونجائی که برادره سعی کرد به هر طریقی وارد زندان بشه و جهت آزادی برادرش دست به عمل بشه چیزی که برای من جالب بود این بود که برادره کل نقشه زندانو به صورت خالکوبی روی بدنش در آورده بود و قبل از هر اقدامی تو زندان به نقشه مراجعه میکرد.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سعید.کرمی , mehdi62
08-02-2012, 09:29 AM
ارسال: #3
RE: سریال بسیار آموزنده و الهام بخش فرار از زندان یا پریزن بریک
با سلام.سریال خیلی خوبیه، پیشنهاد می کنم دوستان ببینند.مرسی

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سعید.کرمی , mehdi62
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از سایت نیازمندی ها hamed102 2 669 11-28-2015 02:14 PM
آخرین ارسال: yaser1
  توصیه های نادرستی که از دیگران میشنوید..! mallarme 1 774 04-17-2013 02:28 PM
آخرین ارسال: mallarme
  از فضای مجازی چه خبر ؟ 3ObHaN 40 7,489 12-19-2012 02:25 AM
آخرین ارسال: 3ObHaN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS