ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ساندویچی
زمان کنونی: 07-03-2024, 09:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: gholam23
آخرین ارسال: Presto
پاسخ: 7
بازدید: 1407

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساندویچی
01-11-2014, 12:28 PM
ارسال: #1
ساندویچی
دوستان من تویک پست گفتم میخوام برم توکارسوسیس وکالباس وپنیرپیتزاوخیارشوروازاین چیزاکه دوستان عزیزراهنمایی کردن اماالان میخوام دوتاکاردیگه هم پیشنهادبدم تابیشترراهنمایی کنن جدای ازمحلی که برای کاردرنظرمیگیرم میخوام خوداصل کارومیزان درآمدشون رونسبت به هم بدونم.
1-ساندویچی:میخوام این منوی اصلی باشه البته بابهترین کیفیت:انواع ساندویچهای معمولی گرم وسردکه همه جاهست-پیتزاساندویچ(موادپیتزارومیریزیم تونون ساندویچی گردمیزاریم توفرو....)-اسنک-سیب زمینی سرخ کرده-چیپس پنیر
2-آژانس تاکسی تلفنی ووانت بارتلفنی
ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12 , blacknight19 , سیدمهدی هاشمی
01-12-2014, 07:47 AM
ارسال: #2
RE: ساندویچی
اساتیدمحترم کسی نیست راهنمایی کنه
01-12-2014, 11:23 AM
ارسال: #3
ميزان كار ودرامد ساندويچي ارتباط مستقيم با جا ومكان وكيفيت دارد
اين كار بين 40 تا60 درصد سود درهر ساندويچ دارد ولي حرف اصلي براي ماندن مشتري كيفيت خوب، جاي تميز، نيرو وپرسنل ورزيده بخصوص طبح پيتزا يك هنر خاصي هم ميخواهد وبه اين راحتي نيست

آژانس:
يك كار شبانه روزي هست وبستگي به صبر وپشتكار ميتواني مشتري هاي دائم داشته باشي
عرف 15 درصد از هركرايه كميسيون مدير آژانس هست
براي اين كار بايد نيروهاي متخصص
چشم پاك وامين
ادرس بلد
خوش اخلاق وخوش برخورد
خوش قول وبراي بيشتر ساعات شبانه روز نيرو داشته باشي
در امدش خوبه اگر خوب فعاليت كني

وانت بار تلفني
اين تو همه شهرها جا نيافته
تو شهر هاي بزرگ اكثرا شركت ها، كارخانه ها يا مجتمع ها يا هرجاي كه نياز به بار با وانت باشد يك تعداد وانت مشخص از قبل سراغ دارند براي معرفي به مشتري در شهر هاي كوچك هم بيشتر در يك منطقه از شهر تجمع مي كنند ولي ميتواني با يكم صبر وخلاقيت فعاليت خوبي شروع كني

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: iren , مهدی 1 , tondar12 , Ali 59 , حمید رضا غ , seraj , gholam23
01-12-2014, 05:19 PM
ارسال: #4
ضمن تایید صحبت های جناب آقای گلدمن گرامی
تمام این انتخاب ها بستگی به شرایط و موقعیت شخص شما داره ، شاید برای من نوعی وانت تلفنی مناسب باشه ، برای شما تاکسی تلفنی
بهتره بیشتر از خودتون، تخصص و تجربیاتتون ، امکانات در دسترس و ... بفرمایید ، بعد انتظار داشته باشید دوستان بهتون پیشنهاد بدهند

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: حمید رضا غ , seraj , gholam23
01-12-2014, 09:47 PM
ارسال: #5
(01-12-2014 05:19 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  ضمن تایید صحبت های جناب آقای گلدمن گرامی
تمام این انتخاب ها بستگی به شرایط و موقعیت شخص شما داره ، شاید برای من نوعی وانت تلفنی مناسب باشه ، برای شما تاکسی تلفنی
بهتره بیشتر از خودتون، تخصص و تجربیاتتون ، امکانات در دسترس و ... بفرمایید ، بعد انتظار داشته باشید دوستان بهتون پیشنهاد بدهند

ممنون ازراهنماییهاتون تواینکارایی که گفتم بادوستانی که تخصص دارن تواینکارمشورت کردم تقریباحرفهای شماروبه اضافه فوت وفن کاررومیگفتن خودم تاکسی تلفنی روتجربه کارشودارم بعنوان راننده ولی کارساندویچی رونه اونوباکمک یکی ازدوستان که تجربه بیشتری داره میخوام شریکی راه اندازی کنیم اگه بشه
01-12-2014, 11:14 PM
ارسال: #6
نظر من اینه که همون فروشندگی سوسیس کالباس و کلیه متعلقات ، در کنارش شاید یکی دو نمونه ساندویچ سرد ، برای کسی که می خواد تازه شروع کنه
بهترین انتخاب باشه ، درصد موفقیتش هم خیلی بالاست و ریسک شکستش پایین

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: rasoul.es1989 , gholam23
01-13-2014, 02:07 AM
ارسال: #7
کلا کارهایی مثل فست فود و ساندویچی و .... میتونه در آمد خوبی داشته باشه ولی آدمهای پرتلاش و با پشتکار نیاز داره ، یکی از فامیلهای دورمون چلو کبابی داره وضعش تقریبا خوبه و از زمانی که یادمه دایما زندگیش رو به بهبود بوده یعنی هر چند سال مثلا مغازشو جای بهتری برده یا خونشو بزرگ تر کرده اما چند باری که رفتم مغازشون می دیدم که کارهاشون چقدر زیاده چون مثلا توی خونتون ببین مادرت بخواد غذا درست کنه برای چند نفر چقدر باید وقت بگذاره اونوقت باید روزانه برای کلی آدم غذا تهیه کنی ، البته این چلو کبابی بودفست فودم همینه تقریبا یه مساله دیگه ام اینه که اگر میخوای به طور جدی وارد اینکار بشی حداقل یک مدتی باید شاگردی کنی تا فوت و فن کار دستت بیاد ولی مطمین باش اگر با اراده و جدیت واردش بشی موق میشی
 تشکر شده توسط: gholam23
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS