ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دفترچه اهداف
زمان کنونی: 05-29-2024, 09:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: shahram......32
پاسخ: 43
بازدید: 8579

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفترچه اهداف
10-01-2011, 09:20 AM
ارسال: #41
RE: دفترچه اهداف
خیلی وقت ها مشکلات زمانی حالت غیر قابل حل به خود میگیرند که ما فقط از یک زاویه خاص به آنها نگاه میکینم. ولی اگر زاویه دیدمان را تغییر دهیم مطمئنا افق وسیعتری از موضوع برای چشم ما باز میشود. برای روشن شدن موضوع مثالی ارائه میکنم.
فرض کنید داخل کوپه قطار در حال حرکت نشسته اید و به مناظر بیرون نگاه میکنید. خب طبیعیه که تصاویر با سرعت از پیش روی شما عبور میکنند. و در این حالت اشراف زیادی به 5 کیلومتر بعد یا قبل ندارید. حال فرض کنیید که بالای سقف قطار نشسته اید این بار زاویه ای بیشتری برای دیدن تصاویر دارید و تصاویر با سرعت کمتری از جلوی چشم شما عبور میکنند. حتی می توانید تا فاصله 5 کیلومتر بعد و قبل را هم ببینید. حالا ارتفاع را بیشتر میکنیم و فرض کنید از ارتفاع 500 متری از روی قطار به تصاویر نگاه میکنیم. در این حالت تصاویر خالت سکون دارند و با سرعت خیلی پایینی از جلوی چشم ما میگذرند در این حالت و با این زاوه دید تسلط کاملی بر یک منطقه با شعاع شاید 10 کیلومتری را هم داشته باشیم. بنابراین اگر در هنگام برخورد با موانع بتوانیم موقعیت خودمان را تغییر دهیم و از ارتفاع موضع بالاتری به قضیه نگاه کنیم بدون شک با آینده نگری،بهتر میتوانیم تصمیم گیری کنیم و از شر مشکل خلاص شویم.

[تصویر: we0ndl4mjgczf7oxggk.jpg]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Suma , کامیار کاظمی , arash67 , hamidmh
10-01-2011, 11:46 AM
ارسال: #42
اگر در هنگام برخورد با موانع بتوانیم موقعیت خودمان را تغییر دهیم و از ارتفاع موضع بالاتری به قضیه نگاه کنیم بدون شک با آینده نگری،بهتر میتوانیم تصمیم گیری کنیم و از شر مشکل خلاص شویم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: zaghian , کامیار کاظمی , arash67 , hamidmh
10-18-2011, 11:35 AM
ارسال: #43
نوشتن اهداف خيلي جالبه
100 درصد جواب ميده

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , arash67 , zaghian , hamidmh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS