ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

از آسمان طلا مي بارد
زمان کنونی: 06-17-2024, 03:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pulaki
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 4
بازدید: 1677

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امیتازات : 3.34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از آسمان طلا مي بارد
08-28-2011, 12:24 AM
ارسال: #1
از آسمان طلا مي بارد
درست شنيده ايد از آسمان طلا مي بارد چشمه هاي جوشان ثروت از زمين همگان مي جوشد و جاري ميشود اين ذهنيات پيش ساخته ماست كه مارا از حركت باز ميدارد هيچكس نميخواهد كه من و شما در فقر و فلاكت زندگي كنيم اين خود ما هستيم كه محدوديتهايي براي خودمان قايل ميشويم و جلوي پيشرفت خود را ميگيريم بنظر شما به چه كسي ميشود عنوان ثروتمند را اطلاق كرد؟ كسي كه يك ميليارد تومان پول نقد در حسابش دارد؟ كسي كه كارخانه هاي متعددي دارد؟ يا كسي كه چندين هكتار زمين مرغوب در بهترين نقاط بنامش ميباشد يا تركيبي از همه اينها؟ من ميگويم هيچكدام! و جواب متقني براي گفته هايم دارم ممكن است كسي كه اين داراييها را دارد آنها را از پدر بزگ همسرش به ارث برده باشد و باصطلاح ثروتي باد آورده باشد كه هيچ تلاشي براي بدست آوردن آنها نكرده است يا خداي ناكرده از طريق زد و بند اختلاس يا رشوه قاچاق و غيره بدست آورده باشد ميخواهم بگويم كه مهمتر از داشتن ثروت كلان مديريت دارايي و به جريان انداختن آنست كه حايز اهميت است و اين مستلزم داشتن ذهني ثروتمند و پولساز ميباشد كه بتواند از هر موقعيتي براي توليد ثروت و باصطلاح پولسازي استفاده بهينه نمايد و اگر همه داراييهاي خودرانيز از دست بدهد و خداي نكرده ورشكست هم بشود با ذهن خلاق و فكر بكري كه دارد بتواند دوباره از نقطه صفر شروع كرده و به ثروت آفريني بپردازد و حتي چندين برابر ثروت از دست رفته را بدست آورده و جبران مافات نمايد انگاري كه آب از آب تكان نخورده است پس ثروتمند واقعي كسيست كه در وهله اول از ذهني ثروتمند برخوردار بوده و درست مانند يك كيمياگر مس را به طلا تبديل ميكند.

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mas , one to one , مهتاب , حامد , jahanagahi , mosafer bedar , mjdehghani , venus2 , ladandeaf , zhosseini81 , صابری
08-28-2011, 12:32 AM
ارسال: #2
RE: از آسمان طلا مي بارد
مطلب زیر شاید تکمیل کننده حرف شما باشد:
اسرار ذهن ثروتمند

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: pulaki , mehdi098 , mas , مهتاب , jahanagahi , mjdehghani , venus2
10-04-2011, 01:33 AM
ارسال: #3
مطلب خود بود واقعا هم تو شاخه هوش مالی قرار میگیره و هم ذهنیت مثبت میده دستت درد نکنه

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , jahanagahi , pulaki , mjdehghani , صابری
10-04-2011, 06:40 AM
ارسال: #4
(08-28-2011 12:24 AM)pulaki نوشته شده توسط:  درست شنيده ايد از آسمان طلا مي بارد چشمه هاي جوشان ثروت از زمين همگان مي جوشد و جاري ميشود اين ذهنيات پيش ساخته ماست كه مارا از حركت باز ميدارد هيچكس نميخواهد كه من و شما در فقر و فلاكت زندگي كنيم اين خود ما هستيم كه محدوديتهايي براي خودمان قايل ميشويم و جلوي پيشرفت خود را ميگيريم بنظر شما به چه كسي ميشود عنوان ثروتمند را اطلاق كرد؟ كسي كه يك ميليارد تومان پول نقد در حسابش دارد؟ كسي كه كارخانه هاي متعددي دارد؟ يا كسي كه چندين هكتار زمين مرغوب در بهترين نقاط بنامش ميباشد يا تركيبي از همه اينها؟ من ميگويم هيچكدام! و جواب متقني براي گفته هايم دارم ممكن است كسي كه اين داراييها را دارد آنها را از پدر بزگ همسرش به ارث برده باشد و باصطلاح ثروتي باد آورده باشد كه هيچ تلاشي براي بدست آوردن آنها نكرده است يا خداي ناكرده از طريق زد و بند اختلاس يا رشوه قاچاق و غيره بدست آورده باشد ميخواهم بگويم كه مهمتر از داشتن ثروت كلان مديريت دارايي و به جريان انداختن آنست كه حايز اهميت است و اين مستلزم داشتن ذهني ثروتمند و پولساز ميباشد كه بتواند از هر موقعيتي براي توليد ثروت و باصطلاح پولسازي استفاده بهينه نمايد و اگر همه داراييهاي خودرانيز از دست بدهد و خداي نكرده ورشكست هم بشود با ذهن خلاق و فكر بكري كه دارد بتواند دوباره از نقطه صفر شروع كرده و به ثروت آفريني بپردازد و حتي چندين برابر ثروت از دست رفته را بدست آورده و جبران مافات نمايد انگاري كه آب از آب تكان نخورده است پس ثروتمند واقعي كسيست كه در وهله اول از ذهني ثروتمند برخوردار بوده و درست مانند يك كيمياگر مس را به طلا تبديل ميكند.
ممنون از مطلب بسیار خوب شما.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: pulaki , mjdehghani , صابری
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید لباس از سایتهای خارجی و فروش آن از طریق تلگرام و اینستا sara97 1 582 08-16-2018 01:51 PM
آخرین ارسال: rad86
Star کلافه از ایده های تکراری شغل های که دست زیاد شده King mohii 1 1,586 06-25-2017 12:34 AM
آخرین ارسال: m_sstyle
  تازه از کار بیکار شدم....کمک بدین لطفا davood67 7 2,230 03-12-2017 09:06 PM
آخرین ارسال: NajmeV
  راه اندازی مجله خبری خارجی و کسب در آمد از گوگل ادسنس jamezar5 0 890 07-17-2016 06:55 PM
آخرین ارسال: jamezar5
  4 کسب و کار عالی با کمتر از 5 میلیون تومان سرمایه omid59 3 7,101 12-15-2015 03:05 AM
آخرین ارسال: محسن قنبری
  خرید از علی اکسپرس و ارسال به ایران ؟؟ davaran 10 3,440 11-19-2015 09:26 PM
آخرین ارسال: davaran
  اگه از عطاری اطلاعات دارید بیاید s2s2 7 1,609 02-27-2015 11:20 PM
آخرین ارسال: MMPN
  چگونگي استفاده از تجربه چهار سال بازاريابي اينترنتي؟ alireza.60 4 1,039 11-02-2014 01:23 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  تولید دانه مرغ از ضایعات رستورانها علی محمدی 17 5,920 02-28-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  راهنمایی برای کسب درآمد از وب سایت شخصی aryagio9 5 2,189 08-12-2013 09:16 AM
آخرین ارسال: 88121325
  اگه قیمت محصولات یا خدمات شما بالاتر از رقیبان هست این مقاله رو مشاهده کنید keshavarz 2 1,242 06-25-2013 02:53 PM
آخرین ارسال: keshavarz
  با یه سیستم و اینترنت پرسرعت و یه چاپگر و بدون سرمایه چجوری میشه از نت درآمد بدست آور afshin67 11 5,332 04-05-2013 02:31 PM
آخرین ارسال: ahmad1363

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS