ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه روی کارم تمرکز کنم؟
زمان کنونی: 06-16-2024, 11:52 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali mohammady
آخرین ارسال: ali mohammady
پاسخ: 7
بازدید: 2217

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-05-2013, 08:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-05-2013 08:51 PM، توسط ali mohammady.)
ارسال: #1
سلام دوستان سال نو همه عزیزان مبارک باشه
مشکل من اینه که توی کارم تمرکز ندارم نمیدونم باید روی چه کاری برای کسب درامد تمرکز کنم
مشکلم اینه که سریع از این شاخه به اون شاخه میپرم نمیدونم باید چی کار کنم تا متمرکز روی یک موضوع کارکنم

یه دفعه لوازم ارایشی

یه دفعه محصولاتی که توی تلویزیون تبلیغ میشه
یه دفعه تیغ

یه دفعه سایت میزنم
یه دفعه تی شرت

یه دفعه ظرف و لوازم کریستال
یه دفعه نرم افزار تند خوانی

کلا یه شلم شوربایی دارم که نگو بپرس

در کل نمیدونم چطور باید روی یه کاری تمرکز داشته باشم
چه کاری رو انجام بدم؟ الان اتاقم پر شده از لیست مشتری ها و اجناس
دوست دارم یه جایی کار کنم یا یه کاری داشته باشم که با تلفن کارهام انجام بشه و نیاز به حضور زیاد خودم نباشه چون دانشجو هستم.

دوست دارم تو کارم با افراد زیادی روبرو بشم
کلا نمیدونم چه کاری انجام بدم که روحیه ام رو ارضا کنه
دقیقا به خاطر همین که کار مورد علاقه ام رو پیدا نکردم هی دارم از این شاخه به اون شاخه میپرم.
تو کار هم فاکتور مهم برای خودم ارتباط با افراد جدید و راه انداختن یه بانک اطلاعاتی از فرادی هست که مشتریان خوبم باشند

یه راهنمایی کنید تا بلکه من هم کار دلخواهم رو پیدا کنم یا بسازمش

الان از خیلی از نظر از زندگی ام راضی ام فقط تو زمینه کسب و کار یه ذره مسئله دارم که اون هم به امید خداوند با کمک شما و پشت کار خودم درست میکنمش

فقط بهم بگید چطور علاقه شخصی و اون شغل خودم رو پیدا کنم
ببخشی زیاد نوشتم دستم رو ول کردم خودش همین طوری داره مینویسه

باتشکر از همه شما که وقت گذاشتید و این متن و خوندید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , mallarme , ali_hoseini , sir-mahyar , jahanagahi , mahdi5e , tondar12 , سیدمهدی هاشمی
04-05-2013, 09:41 PM
ارسال: #2
RE: چگونه روی کارم تمرکز کنم؟
سلام.من هم سال نو را به شما وساير دوستان تبريك مي گويم.
به نظر من روي مهمترين كار وهدف خودتون تمركز كنيد وسعي كنيد در مقابل وسوسه انجام فعاليت هاي جانبي ديگه كه در راستاي هدف وبرنامه شما نيست مقاومت كنيد تا عادت از اين شاخه به شاخه ديگه پريدن در شما از بين بره و عادت جديد كه تمركز روي هدف تارسيدن به آن است ايجاد و ماندگار بشه.انشاالله

آنچه سرنوشت را تعيين مي كند شرايط نيست بلكه تصميم هاي ماست.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ali mohammady , 3ObHaN , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی
04-05-2013, 10:45 PM
ارسال: #3
ممنون از پیشنهادتون
مشکل من اینه که نمیتونم مهم ترین هدف رو برای خودم تعریف کنم
شغلی که عاشقش باشم رو هنوز پیدا نکردم
چیکار باید بکنم؟
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی
04-05-2013, 11:32 PM
ارسال: #4
لیست کارهایی که دوست دارید بنویسید و بعد اولویت بندی کنید
لیست توانایی هایی که دارید رو بنویسید و بعد اولویت بندی کنید
تجربیات خوبی اگه دارید در مورد دو لیست بالا نوشته اولویت بندی کنید .
بعد لیست ها رو به هم مربوط کنید و مورد علاقه ترین حرفه که توش بیشترین توانایی رو دارید و حداقل یک تجربه ی خوب و متوسط دارید رو انتخاب کنید .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ali mohammady , mahdi5e , tondar12 , سیدمهدی هاشمی
04-05-2013, 11:34 PM
ارسال: #5
اولین حرکت شما تمرین در جهت همین نگرشی است که خود از داشتن آن رنج می برید.
در رابطه با این مسئله تایپیکهای زیادی در انجمن وجود دارد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , ali mohammady , سیدمهدی هاشمی
04-06-2013, 12:21 AM
ارسال: #6
با سلام.
بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم و تونستم تا حدودی مشکلاتم رو حل کنم.
برای مثال تو انواع سایت ها و با انواع روش از اینترنت درامد داشتم و در خیلی از جاها به صورت رایگان خدمات انجام دادم به جایی رسیدم برای
خودم یک سایت زدم سایت تفریحی/موزیک دو عدد/سایت گرافیک/سایت طرحی/سایت نیازمندی/سرویس بلاگدهی و.....
ولی در هیچ کدومشون موفق نشدم میدونید چرا من فکر میکرد شغل بیشتر (سایت بیشتر)= سود بیشتر ولی این چنین نیست من اگه تو یکی از این سایتها سرمایه که گذاشتم رو کل سایتها خرج میکردم رو یک سایت سرمایه گزاری میکردم الان سایتم زیر 1000 ایران بود و کلی درامد داشتم تو بعضی مواقع شما میخواهید کاری رو تک نفره شروع کنید ولی باور کنید کار یک نفر نیست و در بعضی از مواقع در کاری که یک نفر میتونه انجام بده تعداد زیادی رو جذب میکنید که بستگی به درامدتون داره.....

پس شما باید بهترین شغلو مورد علاقه مندترین شغلتون رو انتخاب کنید و روش تمرکز کنید حتی سودش ناچیز باشه ولی در عوض روش ایده های جدیدی به کارببرید و درامدتون رو افزایش بدید و اگر تونستید و منبع درامد کاملی دشتید به یک شغل پاره وقت دیگر فکر کنید.

پس یک شغل هدفمند بهتر از هزار شغل بی هدف
پس امیدوارم سخنان من رو کامل بخونید و بهش عمل کنید.
به امید موفقیت شما دوست عزیز.

...::ما میتوانیم و خواهیم توانست::...
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ali mohammady , mahdi5e , سیدمهدی هاشمی
04-06-2013, 01:56 AM
ارسال: #7
(04-05-2013 11:32 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  لیست کارهایی که دوست دارید بنویسید و بعد اولویت بندی کنید
لیست توانایی هایی که دارید رو بنویسید و بعد اولویت بندی کنید
تجربیات خوبی اگه دارید در مورد دو لیست بالا نوشته اولویت بندی کنید .
بعد لیست ها رو به هم مربوط کنید و مورد علاقه ترین حرفه که توش بیشترین توانایی رو دارید و حداقل یک تجربه ی خوب و متوسط دارید رو انتخاب کنید .

مشکل من اینه که نمیدونم به چه کاری علاقه دارم وارد هر کاری میشم اینده اش رو روشن میبینم و این که واقعا اینده اش هم روشنه اما وسط راه متوجه میشم که این شغل رو دوست ندارم یا با شرایط الانم سازگار نیست

(04-05-2013 11:34 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اولین حرکت شما تمرین در جهت همین نگرشی است که خود از داشتن آن رنج می برید.
در رابطه با این مسئله تایپیکهای زیادی در انجمن وجود دارد.

یعنی دقیقا باید چیکارکنم استاد؟کدوم نگرشم رو باید عوض کنم؟مشکل من اینه که شغل مورد علاقه ام رو نتونستم تا الان شناسایی کنم.
ممنون میشم بیشتر کمک کنید

(04-06-2013 12:21 AM)farshid1371 نوشته شده توسط:  با سلام.
بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم و تونستم تا حدودی مشکلاتم رو حل کنم.
برای مثال تو انواع سایت ها و با انواع روش از اینترنت درامد داشتم و در خیلی از جاها به صورت رایگان خدمات انجام دادم به جایی رسیدم برای
خودم یک سایت زدم سایت تفریحی/موزیک دو عدد/سایت گرافیک/سایت طرحی/سایت نیازمندی/سرویس بلاگدهی و.....
ولی در هیچ کدومشون موفق نشدم میدونید چرا من فکر میکرد شغل بیشتر (سایت بیشتر)= سود بیشتر ولی این چنین نیست من اگه تو یکی از این سایتها سرمایه که گذاشتم رو کل سایتها خرج میکردم رو یک سایت سرمایه گزاری میکردم الان سایتم زیر 1000 ایران بود و کلی درامد داشتم تو بعضی مواقع شما میخواهید کاری رو تک نفره شروع کنید ولی باور کنید کار یک نفر نیست و در بعضی از مواقع در کاری که یک نفر میتونه انجام بده تعداد زیادی رو جذب میکنید که بستگی به درامدتون داره.....

پس شما باید بهترین شغلو مورد علاقه مندترین شغلتون رو انتخاب کنید و روش تمرکز کنید حتی سودش ناچیز باشه ولی در عوض روش ایده های جدیدی به کارببرید و درامدتون رو افزایش بدید و اگر تونستید و منبع درامد کاملی دشتید به یک شغل پاره وقت دیگر فکر کنید.

پس یک شغل هدفمند بهتر از هزار شغل بی هدف
پس امیدوارم سخنان من رو کامل بخونید و بهش عمل کنید.
به امید موفقیت شما دوست عزیز.

واقعا خوشحالم که مشکل شما برطرف شده.خودم هم میدونم یک شغل خوب بهتر از چند شغل متوسط هستش اما مشکل من اینه که نمیتونم این شغل خوب رو برای خودم شناسایی کنم.
یه استادی دارم که میگه:علی یه روز هم بیکار نمون حتی شده اون روز کارگری کنی.من دوست دارم یه شغلی باشه که مثل امیر تتلو حاضر باشم براش جون بدم.
امیدوارم تو سفر اصفهانی که پیش رو داریم در خدمت اساتید گرامی بتونم این مسئله رو حل کنم و پا به اتوبان پیشرفت بگذارم.

ممنون از همه کسانی که به پست ها جواب دادن و مطالب رو مطالعه کردن
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , saeed.abdollahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه بیزینسی رو شروع کنم؟ sajadiri 0 617 11-22-2020 09:02 PM
آخرین ارسال: sajadiri
Question [سوال] چگونه محصولات خود را گارانتی کنیم؟ differentart 0 335 01-28-2019 02:37 PM
آخرین ارسال: differentart
Wink با۱۵۰ ملیون در رشت چی کنم؟ navidmooomen 2 454 09-20-2017 02:30 AM
آخرین ارسال: mehdi5152
  چاپ روی نایلون و نایلکس hamed.ak 1 704 06-16-2017 11:59 AM
آخرین ارسال: hamed.ak
  چه شغلی رو برای شغل دوم و درامد بالا انتخاب کنم پژمان رنجبر 2 3,672 02-06-2017 01:53 PM
آخرین ارسال: پرستو پرهام
  با 30 تومن چیکار کنم enayat20 1 1,200 10-31-2016 10:03 AM
آخرین ارسال: enayat20
  تنها مسئله ای که هنوز نتوستم براش راه حلی پیدا کنم!! tondar12 2 847 10-24-2016 10:53 AM
آخرین ارسال: yosefbarzegar
  با 110 میلیون چیکار کنم ؟ omidsh 20 8,855 09-21-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: jenuse
  کمک کنید چکار کنم Herolife 17 2,978 09-06-2016 05:22 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  با پولم چکار کنم ؟؟ _morteza_ 12 20,523 06-09-2016 12:45 PM
آخرین ارسال: Mehrara
  با مربیان و ورزشکاران زیادی در ارتباطم. چگونه میلیاردر بشم؟ behnam23 4 975 05-06-2016 05:05 PM
آخرین ارسال: ali_montazeri
Exclamation چگونه باید سرمایه گذار پیدا کرد ؟ ATABhastam 15 3,319 04-25-2016 05:24 PM
آخرین ارسال: ATABhastam
  قصد راه اندازی یک مغازه دارم از ایده هاتون می خوام استفاده کنم arshimen 6 4,084 04-16-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: arshimen
  چگونه از نقطه صفر میلیاردر شویم ؟ رضا جلالیان 2 13,366 03-28-2016 01:12 AM
آخرین ارسال: esmalf
  میخوام عمده فروشی پوشاک باز کنم mohama 16 3,915 03-03-2016 04:04 AM
آخرین ارسال: Negintejarat
  چگونه یک بازرگان بشویم؟ محمد یوسفی 5 1,221 02-11-2016 12:03 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  چگونه بدون سرمایه در صنعت طلا ثروتمند شویم؟ yousefi66 2 1,810 12-20-2015 11:45 AM
آخرین ارسال: rhal153
  چکار کنم سایتم مورد اعتماد قرار بگیره riporter 1 614 12-02-2015 01:48 PM
آخرین ارسال: Divar
  دیگه میخوام کار کنم ali6731 3 906 12-01-2015 04:50 PM
آخرین ارسال: sorin
  با 30 میلیون چکار کنم؟ erfan199 5 3,954 11-04-2015 12:13 AM
آخرین ارسال: vsma69

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS