ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گفتم بنخفتی شهر؟؟
زمان کنونی: 07-03-2024, 11:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: fartak
آخرین ارسال: ebrahim.ev
پاسخ: 6
بازدید: 947

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتم بنخفتی شهر؟؟
03-22-2013, 10:07 PM
ارسال: #1
Star گفتم بنخفتی شهر؟؟
گفتم: بنخفتی، شهر!

همه شب حيرانش بودم،
حيرانِ شهر ِ بيدار
كه پی‌سوز چشمانش می‌سوخت و
انديشه‌ی خوابش به سر نبود
و نجوای اورادش
لَخت لَخت
آسمانِ سياه را می‌انباشت
چون لَترمه باتلاقیِ دمه بوناک
كه فضا را.
حيران بودم همه شب
شهر بيدار را
كه آواز دهانش
تنها
همهمه‌ی عَفنِ اذكارش بود:
شهر بی‌خواب
با پی‌سوز پُر دودِ بيداری‌اش
در شبِ قدری چنان.

در شبِ قدری
گفتم: بنخفتی، شهر!
همه شب
به نجوا
نگرانِ چه بودی؟

گفتند:
برآمدن روز را
به دعا
شب زنده‌داری كرديم.

مگر به يُمنِ دعا
آفتاب
برآيد.

گفتم:
حاجت‌روا شديد
كه آنک سپيده!

به آهی گفتند: كنون
به جمعيتِ خاطر
دل به دريای خواب می‌زنيم
كه حاجتِ نوميدانه
چنين معجز آيت
برآمد.

سلام دوستان
من رامین هستم، خودم رو بصورت کامل در قسمت معرفی اعضا معرفی خواهم کرد.الان دقیقا 72 ساعت میشه که فقط برای خوابیدن از پای کامپیوتر بلند شدم و تمام این مدت مطالب انجمن رو میخوندم ، فکرشو بکنین ، مطالب رو از اواخر سال 89 خوندم. واقعا محیط را شدیدا پویا و دوستان را خیلی صمیمی دیدم و باعث افتخارم دیدم که عضو بشم

فقط یک گلایه که باعث شد شعر بالارو بزارم
وقتی مطالب رو میخوندم دیدم اوایل سال نود کلی پیشنهاد همکاری از طرف اعضا به دوستان شده و دوستان هم با تمام انرژی اعلام آمادگی کرده بودند و گفته بودند آماده ایم الان چیکار باید بکنیم؟؟؟ با اون روندی که پیش میرفت نوشته ها انتظار داشتم حداقل 10 پروژه در سطح کشوری عملی بشه ولی در عین ناباوری یهو رسدم به کامنت های جدید(بعد از یک سال) که نوشته شده بود : آقا پس این پروژه چی شد؟؟؟کی عملی میشه؟؟؟؟ شروع کننده یا یکی از اعضا هم جواب داده بود که : بنا به دلایلی فعلا اجرا نمیشه !!
اکثر جریانات حرکتی آخرشون اینجوری شده بود.چرا؟؟؟؟؟؟
حتی در یکی از این حرکتها وقتی نوشته ی استاد قربانیان را خواندم که گفته بودند : سودش مال همه اما اگر ضرری داشته باشد من شخصا به عهده میگیرم،من واقعا افتخار کردم به همچین گروهی که در بین اعضا شخصی مثل پدری مهربان برای همه تضمین میکند که نترسید و پا پیش بزارید ، پس چرا حتی این حرکت تضمین شده هم متوقف شده؟؟؟؟
این جریانات از صمیم قلب ناراحتم کرد.ادمین عزیز چرا اجازه میدهید کسانی که فعلا تکلیفشان با خودشان و پروژه ای که معرفی میکنند مشخص نیست و برنامه ریزی واسه سه ماه بعد ندارند،بیان تاپیک بزارن،جوگیر شدن خودشون رو به دوستان منتقل کنند، بعد هم بگویند فعلا شدنی نیست؟؟؟؟
مطمئن باشید اگر جلوی این روند گرفته نشود خیلی از دوستان ناامید میشوند. من نوعی اگر 6 بار بخونم که پروژه ی فلان ، با هم میسازیمش ، اینکارو میکنیم ، اون کارو میکنیم ، سودش اله ، آیندش بله ، آخر سر هم بشنوم که فعلا شدنی نیست ، مطمئن باشید دیگه واسه هفتمی انرژی نمیزارم

یه پیشنهاد دارم واسه اینکه این انرژی ها هدر نره ولی نمیخوام این متن طولانی تر بشه .
در صورت صلاحدید ادمین محترم پیشنهادم را همین جا مینویسم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ebrahim.ev
03-22-2013, 11:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-22-2013 11:38 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #2
RE: گفتم بنخفتی شهر؟؟
ببینید جناب رضایی
حرفای شما کاملا متینه.ولی این موضوع که خیلی ها گفتن فلان پروژه و....اجرا نشده...دلایلی داشته که شاید قابل مطرح شدن در انجمن نبوده و به همون دلیلی که خودتون اشاره فرمودید(ناامیدی دوستان)دیگه به ادامه بحث نپرداختیم....
خود من با یکی از اعضای انجمن (دوست عزیزم آقای ناصر صادقی) با هم کاری رو شروع کردیم....
ادامه دادیم و متاسفانه در جایی دیدیم که باز هم (بنا به دلایلی) نمیشه ادامه داد....
دلیلش هم متاسفانه بی تجربگی بود.....
ولی در کل بخوام بهتون بگم ....
اینجا دوستان بیشتر برای تبادل نظر و مشورت برای شروع کار با هم بحث و گفتگو دارند. و همکاری کردن و یا همکاری نکردن اعضا دلیلی بر ناامیدی دیگر اعضا نیست....
خود من در حال حاضر با بچه های انجمن یه سری کارهایی مشغول انجام دادنیم که من به شخصه به این نتیجه رسیدم که تا به جایی کاررو پیش نبردیم فعلا چیزی نگیم....

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , fartak , فرهاد قربانی
03-22-2013, 11:49 PM
ارسال: #3
والله تا الان نگفته بودم ولی خود من هم همین الان دارم با چند تا از بچه های انجمن کار میکنم و خیلی هم راضی هستم و خیلی دوست دارم با بچه های دیگه مثل گروه برتر و عرشیا پیشگام و بقیه دوستان عزیز که باهم شروع کردند هم کار کنم .
در مورد پروژه ها ، تا وقتی سازماندهی خوب در سطح استان ها و مدیریت قوی توسط یک گروه در مرکز انجام نشه و تا زمانی که کارها حقوقی نشه تا جلب اطمینان کنه ، اگر هم کاری شروع بشه با رغب نخواهد بود .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , fartak , فرهاد قربانی
03-23-2013, 12:01 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-23-2013 12:02 AM، توسط M3HDI.)
ارسال: #4
سلام بر شما

احتراما جهت اطلاع ، گروه مشهد در عید امسال (در فاصله زمانی حدودا دو هفته ای ) با سرمایه گذاری اعضا علاوه بر فروش موفق به سود دهی قابل قبول نیز دست یافت

اولین راز موفقیت هم با توجه به شروع اولین کار ، اعتماد اعضاء به همدیگه بود

حقیقتا من به هیچ عنوان از جناب کاووسی با اینکه فقط دو سه جلسه در جلسات شرکت کرده بودند ، توقع سرمایه گذاری نداشتم

اما دوستان با لطف و اعتماد به نفس بالا در طرح شرکت کردند

دوستان شروع کنید ، جلسات همفکری بزارید تا علاوه بر آشنایی اعضا با هم دیگه ، حس اعتماد هم تقویت بشه

اینو بدونید که با تشکیل یک گروه صرفا عضو ساده آن نخواهید بود و یکایکتون می تونید ایده و راهکارهای سرمایه گذاری بدید

بیاین همه برای هم مفید باشیم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: fartak , 3ObHaN , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی
03-23-2013, 12:03 AM
ارسال: #5
آفرین و صد ها آفرین به کوشش و پشتکارتون
منظور من هم همینه ، بحث و تبادل افکار جای خود ، ولی میگم قبل از اینکه به مرحله ی اجرا گذاشته بشه و از دوستان خواسته بشه که اعلام آمادگی کنند ، توسط اساتید امکان سنجی بشه ، پیشنهاد دهنده با دلیل و مدرک و طرح امکان سنحی شده و آینده نگری مطالب رو عنوان کنه

مرحله 1 ) تبادل افکار و بحث و بررسی روی یک پروژه ( آزاد)
مرحله 2 ) فراخوان برای اعلام آمادگی افراد برای شروع کار عملی ( این مرحله نیازمند تائید باشه یعنی پروژه بررسی شده باشه توسط با تجربه ها )

اینجوری باعث میشه پروژه پخته تر بشه ، وقتی یکی میپرسه خوب حالا باید چیکار کنیم؟؟ برنامه ی مشخص بهش داده میشه

نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؟ منظورم اینه که اگه مثلا من میخوام یه پروژه رو به مرحله ی اجرا بزارم و از دوستان دعوت کنم با من همکاری کنن ، قبلش باید به افراد متخصص و با تجربه در اون بخش توضیح بدم و تمام جوانب رو بیان کنم و اگه کار قابل عملی شدن بود در یک تاپیک اعلام بشه برای اعلام آمادگی افراد

در این زمینه حرکتهای خیلی خوبی هم شده بود ، منکر هیچکدام نیستم ولی آرزومندم منسجمتر و برنامه ریزی شده تر از قبل بشه.
انشا...
 تشکر شده توسط: M3HDI , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی
03-23-2013, 12:05 AM
ارسال: #6
(03-23-2013 12:03 AM)fartak نوشته شده توسط:  آفرین و صد ها آفرین به کوشش و پشتکارتون
منظور من هم همینه ، بحث و تبادل افکار جای خود ، ولی میگم قبل از اینکه به مرحله ی اجرا گذاشته بشه و از دوستان خواسته بشه که اعلام آمادگی کنند ، توسط اساتید امکان سنجی بشه ، پیشنهاد دهنده با دلیل و مدرک و طرح امکان سنحی شده و آینده نگری مطالب رو عنوان کنه

مرحله 1 ) تبادل افکار و بحث و بررسی روی یک پروژه ( آزاد)
مرحله 2 ) فراخوان برای اعلام آمادگی افراد برای شروع کار عملی ( این مرحله نیازمند تائید باشه یعنی پروژه بررسی شده باشه توسط با تجربه ها )

اینجوری باعث میشه پروژه پخته تر بشه ، وقتی یکی میپرسه خوب حالا باید چیکار کنیم؟؟ برنامه ی مشخص بهش داده میشه

نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؟ منظورم اینه که اگه مثلا من میخوام یه پروژه رو به مرحله ی اجرا بزارم و از دوستان دعوت کنم با من همکاری کنن ، قبلش باید به افراد متخصص و با تجربه در اون بخش توضیح بدم و تمام جوانب رو بیان کنم و اگه کار قابل عملی شدن بود در یک تاپیک اعلام بشه برای اعلام آمادگی افراد

در این زمینه حرکتهای خیلی خوبی هم شده بود ، منکر هیچکدام نیستم ولی آرزومندم منسجمتر و برنامه ریزی شده تر از قبل بشه.
انشا...

به شدت با دوستمون موافقم

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: M3HDI , fartak , 3ObHaN , فرهاد قربانی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قيمت فلفل سياه كوبيده در شهر تان چند است؟ zoofanoon 4 1,338 11-30-2012 04:12 PM
آخرین ارسال: zoofanoon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS