ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بادوازده ميليون چكار ميشه كرد؟
زمان کنونی: 06-17-2024, 08:45 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pulaki
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 33
بازدید: 7710

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بادوازده ميليون چكار ميشه كرد؟
08-29-2011, 05:43 PM
ارسال: #31
RE: بادوازده ميليون چكار ميشه كرد؟
(08-29-2011 04:58 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  سبحان جان اصل سود تو آخریس.نمی دونستی؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

وقتی یه نفر باشی شاید خوب فکرت کار نکنه ولی وقتی 10 ،12میلیون خرج کنی یکی رو هم بیاری کنارت تا همیشه پیشت باشه.مطمئن باش بهت کمک خواهد کرد تا پیشرفت کنی.

این یادت باشه .همیشه باید یه عکس از خانومت پیشت باشه.میدونی چرا؟؟؟؟؟؟

برای اینکه هر وقت به مشکل بزرگی برخوردی .عکس خانومت رو در بیاری نگاه کنی تا بدونی که یه مشکل بزرگتر هم تو خونه داری.و حل اون مشکل برات راحت تره.Big Grin

ولی جدا از شوخی. کل وجود یه شریک تو زندگی آدم خیلی کمک می کنه که آدم پیشرفت کنه. و معمولا بعد از ازدواج انسانها از نظر معنوی سود بیشتری خواهند برد.

نقد جالبی کردی مهدی ! من دو سه چار تا کتاب دیگه خوندم که ازدواج رو قبل رسیدن به موفقیت نهی میکردن !
مثلا فکر کن ، 5 روز مونده برسی به موفقیت تجاریت ، شب و روز داری کار میکنی ! خانومت یا شوهرت ( چون فرق نداره ) بیاد بگه ، با کارت ازدواج کردی یا با من ؟
البته ازدواج درسته ولی در صورتی که زن و شوهر هم هدف و همکار باشن !
Heart

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , toranj63
12-07-2011, 07:33 AM
ارسال: #32
(08-28-2011 06:30 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  فقط این نیست شما باید کتابهایتان را برای فروش از کسانی بگیرید که حداقل 30 درصد به شما تخفیف بدن.من چون خودم همچین کسی رو دارم. ئ یه سری هم ایده های جدید دارم.اگر شما هم دوست دارید می تونید با ما همکاری کنید مگر نه به تنهایی کمی سخته یعنی برای برنامه ریزی می ترسم به مشکل بخورید.فکر چند نفر بهتر از فکر یکنفره.

سلام atreeeshgh
پیشنهاد میکنم نگید می ترسم، بگید نگرانم یا از اصطلاح دیگه ای استفاده بفرمایید.چون من معتقدم این اصطلاح " می ترسم" به تنهایی همه چی رو میتونه خراب کنه.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی
12-07-2011, 01:03 PM
ارسال: #33
(12-07-2011 07:33 AM)behnam67 نوشته شده توسط:  
(08-28-2011 06:30 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  فقط این نیست شما باید کتابهایتان را برای فروش از کسانی بگیرید که حداقل 30 درصد به شما تخفیف بدن.من چون خودم همچین کسی رو دارم. ئ یه سری هم ایده های جدید دارم.اگر شما هم دوست دارید می تونید با ما همکاری کنید مگر نه به تنهایی کمی سخته یعنی برای برنامه ریزی می ترسم به مشکل بخورید.فکر چند نفر بهتر از فکر یکنفره.

سلام atreeeshgh
پیشنهاد میکنم نگید می ترسم، بگید نگرانم یا از اصطلاح دیگه ای استفاده بفرمایید.چون من معتقدم این اصطلاح " می ترسم" به تنهایی همه چی رو میتونه خراب کنه.

سلام
ممنون دوست عزیز.
واقعا بعضی از کلمات بار منفی بسیار زیادی دارند.باید خیلی دقت کنیم.
خود من از کلمه "متنفرم" بسیار پرهیز میکنم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , بهنام ذوالفقارزاده
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با دوازده ميليون چكار نميشه كرد! pulaki 28 6,024 05-07-2015 11:26 AM
آخرین ارسال: mohammad-alone

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS