ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ارتقاء هاست
زمان کنونی: 07-05-2024, 07:07 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: toofan245
پاسخ: 15
بازدید: 2196

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتقاء هاست
01-14-2012, 09:03 PM
ارسال: #11
RE: ارتقاء هاست
صداقت - مهربانی و صمیمیت حاکم بر انجمن شده . حق داریم در زمان مشکل نگران باشیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arash67 , pulaki , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , habib tousi , مهدی 1
02-01-2013, 07:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-01-2013 07:21 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #12
خوشبختانه میزان بازدید انجمن روزبروز در حال افزایش است و متاسفانه ممکن است مجبور باشیم که از هاست حال حاضر کوچ کنیم که با دلار 4000 تومانی یک هاست 1 تا 2 گیگابایتی با مشخصاتی که در ادامه گفته می شود، هزینه به نسبت زیادی را می طلبد.

لطفا کسانی که تجربه داشته اند بفرمایند که بهترین پیشنهاد شما (از لحاظ کیفیت و قیمت) برای هاست 1 تا حداکثر دو گیگابایتی که قابلیت تحمل 15000 بازدید تا 20000 بازدید، 1500 تا 2000 بازدیدکننده را داشته و ممکن است 30 تا 50 نفر همزمان در یک زمان متصل باشند، چیست؟

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: safari-cht , mohammadshamosi , jahanagahi , mallarme , habib tousi , مهدی 1 , mir abbas , من میلیاردرم , حامد
02-01-2013, 08:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-01-2013 08:09 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #13
دیدم دوستان تجربیات را پ.خ می کنند.
ببخشید دوستان برای موضوع سرور ذهنم مشغول بود متوجه نشدم تاپیک بسته است! Big Grin

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , habib tousi , mohammadshamosi , mir abbas , من میلیاردرم
02-01-2013, 09:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-01-2013 09:40 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #14
مهندس ،

شرکت های ارائه کننده هاست به فروم ها ، حجم هاست و حتی باندواید هم براشون چندان مهم نیست ،
مهمترین اصل همون بازدید همزمان و مقدار اشغال کردن سی پی یو سرور هست .

پیشنهاد می کنم ، با همین صاحب سرور فعلی یک جورایی کنار بیایید
فروم هر جا که بره اگه مصرفش بالا باشه ، یا عذرش را می خوان ، یا تقاضای وجه بیشتری می کنند .

بهترین پیشنهاد هم این هست که اسپانسر بگیرید ، مثلا ایران هاست می یاد و کل فضا و ... را رایگان در اختیار می زاره در ازاش بنرش همیشه داخل سایت هست . یا شرکت هایی از این دست کم نیستند .

و مهمتر اینکه ، هر کار و اقتصادی که درامدی توش نباشه ، محکوم به شکست هست ، انجمن باید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم ، منفعت مالی داشته باشه تا بتوانه به حیات خودش ادامه بده . یا اینکه کلا قید درامد را بزنید و به عنوان یک کار دلی و کسب اعتباری بهش نگاه کنید .

آرزوی موفقیت و کامیابی روز افزون
مهندس ،

شرکت های ارائه کننده هاست به فروم ها ، حجم هاست و حتی باندواید هم براشون چندان مهم نیست ،
مهمترین اصل همون بازدید همزمان و مقدار اشغال کردن سی پی یو سرور هست .

پیشنهاد می کنم ، با همین صاحب سرور فعلی یک جورایی کنار بیایید
فروم هر جا که بره اگه مصرفش بالا باشه ، یا عذرش را می خوان ، یا تقاضای وجه بیشتری می کنند .

بهترین پیشنهاد هم این هست که اسپانسر بگیرید ، مثلا ایران هاست می یاد و کل فضا و ... را رایگان در اختیار می زاره در ازاش بنرش همیشه داخل سایت هست . یا شرکت هایی از این دست کم نیستند .

و مهمتر اینکه ، هر کار و اقتصادی که درامدی توش نباشه ، محکوم به شکست هست ، انجمن باید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم ، منفعت مالی داشته باشه تا بتوانه به حیات خودش ادامه بده . یا اینکه کلا قید درامد را بزنید و به عنوان یک کار دلی و کسب اعتباری بهش نگاه کنید .

آرزوی موفقیت و کامیابی روز افزون

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , toofan245 , mir abbas , من میلیاردرم , حامد , Delta.H , Mind
02-01-2013, 10:28 PM
ارسال: #15
آره من میگم باید واسه جبران هزینه های سایت و سرور بهتره تبلیغات بگیرین
الان اگه اشتباه نکنم روی هاست میهن وب هاست هستین.
تجربه نشون داده فعلا نت افزار از همه بهتره البته قیمت هاش یکم بالاست.
البته رتبه الکسای انجمن خیلی خوب نیست اما با توجه به بازدیدش میشه تبلیغات رو به کمپین هایی مثل یوتاپ یا فست کلیک بسپارین فکر کنم به خاطر تعداد بازدید بالا قبول کنن
اونا خیلی زودتر میتونن تبلیغ دهنده پیدا کنن

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mir abbas , من میلیاردرم , Delta.H
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS