ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قدم اول به سمت "کارگاه تولید کیف"
زمان کنونی: 06-10-2024, 04:01 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: niknafs
آخرین ارسال: فریده ضرغام پور
پاسخ: 8
بازدید: 2827

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-12-2015, 07:28 PM
ارسال: #1
سلام به همه
مدتیه که طرح تولید کیف رو در ذهن داشتم و دنبال یه طرح ساده اما جدید و کم هزینه برای تولید اولین محصول بودم تا بالاخره به نتیجه رسیدم.
راستش سرمایه و امکانات خاصی ندارم و فعلا با کمک مادرم میخوام کارها رو بصورت دست دوز استارت بزنم. تا جاییکه تونستم از مواد اولیه کم هزینه اما باکیفیت استفاده کردم و با درنظر گرفتن دست دوز بودن و استفاده از پته روی کار نهایتا قیمت هر کیف به زیر ۴۰ هزار تومن میرسه که به نسبت قیمت های بازار بنظر برای خریدار مناسب میاد.

طرح فعلی جهت کیف پول و لوازم آرایش و حتی کیف کمری کاربرد داره که چند تصویر ازش رو براتون ضمیمه میکنم.نمونه ساده و همینطور پته دار رو درنظر دارم.

[تصویر: IMG_20150206_130413.jpg]

[تصویر: IMG_20150212_172125.jpg]

[تصویر: IMG_20150205_145054.jpg]

میخوام از این نمونه اولیه با مشورت امثال شما و فروشنده های بازار اطمینان حاصل کنم بعد برم دنبال تهیه عمده مواد اولیه و تولید محدود.
اما کمکی که از شما بخصوص دوستانی که در این حوزه تجربه دارن میخوام:

۱- دیزاین و جنس کار و قیمت بنظرتون جواب میده ؟
۲-برای فروشش پیشنهادی دارید؟ نمونه اولیه رو که به مغازه ها نشون میدم فقط ازشون قول لفظی بگیرم یا رسما سفارش بگیرم؟ کلا نحوه کار کردن با فروشنده ها به چه صورته؟
۳-در مورد تهیه مواد اولیه و بسته بندی کسی میتونه کمک کنه یا قیمت بده؟
۴-بازار کیف در چه وضعیه؟

ممنون و به امید موفقیت همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alihiss , پارمیدا وحیدی
02-12-2015, 08:39 PM
ارسال: #2
RE: قدم اول به سمت "کارگاه تولید کیف"
درود
جنس اين كيف دقيقا چيست؟
ابعاد و اندازه دقيق رو بفرماييد
داخل كيف چگونه هست؟(جيبي دارد يا نه-يك لايه يا دولايه؟)

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: niknafs , پارمیدا وحیدی
02-12-2015, 10:17 PM
ارسال: #3
(02-12-2015 08:39 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود
جنس اين كيف دقيقا چيست؟
ابعاد و اندازه دقيق رو بفرماييد
داخل كيف چگونه هست؟(جيبي دارد يا نه-يك لايه يا دولايه؟)

راستش بنا به چیزهایی که از چند استارتاپ موفق مشابه دیده بودم بسمت مواد ضایعاتی رفتم. این کیف ها ضایعات تودوزی های ماشین دراومده با ابعادی حدودا ۲۰*۳۰

داخلش دولایه و با آستره ولی فعلا جیبی نداره اما درفکر تعبیه یک جیب کوجیک هستم.
[تصویر: IMG_20150212_211439.jpg]
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی
02-13-2015, 12:04 PM
ارسال: #4
در توليد محصولات چند نكته مهم وجود دارد
ابتدا اينكه مشتري هاي شما چه كساني هستند؟
ايا محصول توليدي را مي پسندد؟(تا حالا اين محصول رو به چند نفر از دوست و اقوام خودتان نشا داديد؟؟؟نظر اونها چگونه بوده است(در ابتدا نگوييد توليد خودتان هست)
نحوه قيمت گذاري شما چگونه بوده است؟معمولا قيمت محصولات+ يك درصد مشخصي نسبت به محصول و زحمتي كه كشيده شده ميشود قيمت نهايي.
نكته اي كه وجود دارد اين هست كه در خيلي از مواقع نميتوان قيمت اصلي زحمت و فعاليتي را كه انجام داديد را روي محصول گذاشت. بطور مثال يك محصول چند ساعت وقت را ميگيرد اما اگر قرار باشد فرضا 20000 تومان هزينه دست مزد روي ان كشيده شود كه قيمت ان سر به فلك مي زند.

البته يك استثنا هم دارد. اونم نوع كار و زيبايي هست.برخي موارد وقت و زحمتي كه روي كاري كشيده ميشود ارزشمند هست ولي برخي موارد خير(از نگاه خريدارانه)
معمولا ما ادما وقتي يك چيزي رو كه درست ميكينم از نگاه خودمان شيك و خوشگل هست اما از نگاه خريدانه اينطور نيست.

توصيه ميكنم از محصولات مختلف كه در بازار موجود هست ديدن كنيد سپس يك محصول مناسب با جو بازار درست كنيد. ضمنا براي فروش بخصوص به فروشندگان شما بايد حداقل نصف قيمت محصولات بازار جنس رو اماده فروش كنيد

يعني الان اگر جنسي در بازار به مبلغ 80 تومان وجود دارد شما بايد قيمت محصولات خودتان رو 40 تومان ارائه كنيد.براي خريداران تكي موضوع فرق ميكند.

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , niknafs , samiar afshari
02-13-2015, 01:43 PM
ارسال: #5
شما اول یکی دو تا نمونه کار درست کنید برید به مغازه دارها نشون بدید ببینید کسی جنستون و می خواد یا نه!
بعدم سعی کنید طرحی رو که ارائه میدید یه چیز جدید باشه که یا تو بورس باشه که مردم بخرن ازتون
اگه فروش خونگی میخواید بد نیست به مامانتون بگید با چند تا آرایشگر که آشناتونه صحبت کنه کیف ها رو بزارید اونجا ببینید مشتری خونگی داره یا نه
زیاد دیدم که آرایشگرهای زنونه تو آرایشگاهشون واسه خودشون جنس هم میارن و می فروشن

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
02-13-2015, 03:12 PM
ارسال: #6
درود بر دوست میلیاردر من.
به نظر من اگر میخواهید با طرح های نو کار کنید که تازه رایج شده. شما میتوانید از جنس مرغوب استفاده کنید مثل چرم یا نمد نه از جنس ضایعاتیو یا بازیافتی.
نگران بازارش نباشید و توکل به خداوند بکنید و فقط اول شما شروع کنید بقیه راهها درست میشود.
پیروز باشید.

Mohammadi
 تشکر شده توسط: niknafs , پارمیدا وحیدی
02-18-2015, 03:13 PM
ارسال: #7
درود بر شما
اصول بازاریابی این رو میگه : شما اول باید بازار هدف خودتون رو بشناسید، یعنی میخوایید چه کسانی (از لحاظ اجتماعی) و با چه رده سنی مشتریان اصلی شما باشند، به صورت مثال اگر تصمیم دارید اشخاص پردرآمد مشتریان شما باشند باید کاری با مواد اولیه عالی و شکیل ارائه دهید ، حتی سن افراد روی نوع کار شما تاثیر گذار هست، به صورت مثال خانم وحیدی مثال جالبی رو زدن، آرایشگاه های زنانه، شما باید ببینید تو این آرایشگاه ها چه کسانی رفت و آمد می کنند و چه طور سلیقه ای دارن که این کار برای شما رایگان هست.
نوپای ناب هم میگه : در دنیای جدید تقریبا هر چیزی رو میشه تولید کرد، اما این دلیل خوب برای تولید نیست، شما یک محصول حداقلی رو به بازار ارائه کنید و ببینید چه قدر استقبال خواهد شد، باز هم بر میگردیم به مثال آرایشگاه زنانه، تعداد کمی از محصول خودتون رو آماده کنید و سعی کنید بفروشید.
فروش شما میتونه خونگی باشه، یعنی به همسایه ها و دوستان، اما نگید کار دست خودتونه، بعد آرایشگاه ها، و در آخر فروشگاه هایی که کار دستی میفروشند.
در ابتدا تا 6 الی 7 ماه قیمت خودتون رو مناسب ارائه دهید تا کاملا جا بیفتید و سپس می تونید کمی قیمت ها رو بالا ببرید، اما نه ناگهانی بلکه به صورت پلکانی.
راه دیگه فروش میتونه از طریق اینترنت باشه، که بسیار هم مفید هست، هم برای معرفی کالای شما و هم فروش در سطح گسترده تر.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
 تشکر شده توسط: niknafs
10-19-2015, 11:38 AM
ارسال: #8
سلام بچه ها....منم میخوام کارگاه چرم دوزی بزنم که شامل انواع کیف،جامدادی،جا کلیدی،کیف موبایل،کفش و...میشه راه بندازم....لطفا برای اقدامات اولیه راهنماییم کنید کارهایی مثل اجاره مغازه..پروانه کسب و .... ممنون از همه ی دوستان.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی برای تولید خواب نوزادی هومن92 0 434 10-20-2018 03:47 PM
آخرین ارسال: هومن92
  راه اندازی کارخونه تولید خیارشور mehdi30 0 1,833 05-10-2018 11:04 AM
آخرین ارسال: mehdi30
  همفکری شروع کار با سرمایه ۲۵۰ میلیونسلام به دوستان عزیز من حدود ۲۵۰ میلیون سرمایه دار Alijrad 0 1,363 11-20-2017 04:45 PM
آخرین ارسال: Alijrad
  کارگاه بسته بندی حبوبات k.moazami 6 9,536 10-31-2017 05:49 PM
آخرین ارسال: پریاوحیدعلیاری
  راهنمایی برای راه اندازی کارگاه برش cnc ام دی اف mortaza_max 0 1,397 10-20-2017 08:17 PM
آخرین ارسال: mortaza_max
  راهنمایی : برای جذب نیروی کار ، به چند روش میشه اقدام کرد ؟ hamedmoez 4 1,367 08-24-2017 11:02 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  راه اندازی مجدد کارخانه بسته بندی حبوبات و تولید روغن کنجد shavazi 2 2,097 08-24-2017 10:33 AM
  تولید نیمه صنعتی شیره انگور نیلوفر1991 3 814 08-24-2017 10:23 AM
  پیشنهاد تولید با بازار فروش Saeid.ta 2 1,127 08-24-2017 10:18 AM
  کارگاه زودبازده مناسب برای مهندس شیمی mohammadfrs 0 1,271 01-21-2017 04:29 PM
آخرین ارسال: mohammadfrs
Thumbs Up تولید لوله های پلی اتیلن King mohii 5 1,027 12-11-2016 11:27 PM
آخرین ارسال: King mohii
  تولید میوه خشک حامد12 1 975 09-17-2016 07:55 PM
آخرین ارسال: hosein.n
  تولید تیکه های پلاستیکی yasweb 1 779 07-14-2016 01:06 AM
آخرین ارسال: RamHad
  اطلاعات کامل در مورد کارگاه نبات سازی و شکر پنیر shanli 4 6,071 06-10-2016 06:20 PM
آخرین ارسال: h-blade
  نیاز به مشاوره در زمینه احداث سفره خانه moh3n6510 6 2,237 05-05-2016 07:16 PM
آخرین ارسال: aligoli
  تولید خیارشور alicg3d 5 1,186 04-13-2016 07:29 PM
آخرین ارسال: alicg3d
  نیاز به راهنمایی درزمینه اسیاب ضایعات پلاستیک.. محمد شیری 1 1,056 04-02-2016 03:45 PM
آخرین ارسال: tofigh
Thumbs Down در مورد تولید ف/ی/ل/ت/ر هوا majhabiby 2 859 02-11-2016 02:22 AM
آخرین ارسال: hatef.hashemi
  کیف چرم amir_۷۲ 4 463 02-09-2016 10:59 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
Question راهنمایی خط تولید پارکت ritaa 0 1,104 09-30-2015 11:39 AM
آخرین ارسال: ritaa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS