ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرونده علی دلاور
زمان کنونی: 06-18-2024, 04:40 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: DelavarIQ76
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 25
بازدید: 3001

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرونده علی دلاور
04-25-2014, 07:21 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-25-2014 07:22 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #21
RE: پرونده علی دلاور
چه بنویسم. چگونه بنویسم تا بتوانم یا جملاتم بگویم که خدا قوت.
خدا قوت علی جان.
تک تک شما عزیزان , افتخار ما هستید. معلم و استاد ما هستید. از این همه موفقیت شما تعجب نکردم. از متن تایپیک حس کردم تو می توانی.
راهت را بدرستی پیدا کرده ای. ادامه بده. امیدوارم روزی برسد که همه بتوانند ترا در بلندین قله پیروزی ببینند و موفقیتهایت را در کتابهای درسی بخوانند.
عزیزان , قدر این انجمن را بدانید
.

[تصویر: 17790273323833047818.jpg]

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: habib tousi , alireza091111 , MARYAR , DelavarIQ76 , alma , sir-mahyar , hamid.h , سیدمهدی هاشمی , mostafa ghobadi
04-25-2014, 07:30 AM
ارسال: #22

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: habib tousi , alireza091111 , MARYAR , DelavarIQ76 , alma , sir-mahyar , mostafa ghobadi
04-25-2014, 03:08 PM
ارسال: #23
علی آقا تبریک میگم و از آشنایی با شما خوشوقت شدم.

واقعا فکر نمیکردم اینقدر توانایی داشته باشید.انشااله جلسات بعدی از تجربیات خودتون بیشتر بگید تا از اینهمه انرژی ما هم استفاده کنیم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , hamid.h , DelavarIQ76 , habib tousi , MARYAR , mostafa ghobadi
04-25-2014, 05:18 PM
ارسال: #24
(04-25-2014 07:21 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  چه بنویسم. چگونه بنویسم تا بتوانم یا جملاتم بگویم که خدا قوت.
خدا قوت علی جان.
تک تک شما عزیزان , افتخار ما هستید. معلم و استاد ما هستید. از این همه موفقیت شما تعجب نکردم. از متن تایپیک حس کردم تو می توانی.
راهت را بدرستی پیدا کرده ای. ادامه بده. امیدوارم روزی برسد که همه بتوانند ترا در بلندین قله پیروزی ببینند و موفقیتهایت را در کتابهای درسی بخوانند.
عزیزان , قدر این انجمن را بدانید
.

درود و شاد باش به استاد بزرگوار و عزیزم
استاد ممنون از متن پرانرژیتون ..
یکی از افتخارات و موفثیت های من دوستی و در کنار شما بودن هست هرچند در دنیای مجازی
ممــــــــونم ..
شکی نیست که در آینده سوال امتحانی دانش آموزان خواهد بود " علی دلاور که بود و چه کرد ؟ "

من یک شروع کننده خوب و ادامه دهنده ی توانا هستم
و دست به انجام هرکاری میزنم تا به نهایت موفقیت برسم
ارادتمند شما
علی دلاور
(04-25-2014 03:08 PM)alma نوشته شده توسط:  علی آقا تبریک میگم و از آشنایی با شما خوشوقت شدم.

واقعا فکر نمیکردم اینقدر توانایی داشته باشید.انشااله جلسات بعدی از تجربیات خودتون بیشتر بگید تا از اینهمه انرژی ما هم استفاده کنیم.

درود بر شما همشهری و میلیاردر عزیز
من هم خیلی خوشـــــحالم و افتخار میکنم که روشن فکرایی و دوستان موفقی چون شما دارم
بنده ارادتمنده شما هستم
خیلی خوشحال شدم از آشناییتون
موفق و شاد باشید
با تشکر
علی دلاور
 تشکر شده توسط: hamid.h , MARYAR , sir-mahyar , mostafa ghobadi
04-25-2014, 11:37 PM
ارسال: #25
لطفا برای یکی مثل من که نه شما را دیده و نه می شناسم (پروفایلتان هم خیلی گویا نیست) و خیلی هم طبع شعر ندارم کمی بیشتر راجع به خودتان توضیح دهید. آیا آن چه را در آغاز تایپیک نوشته بودید واقعا صحت دارد؟ به نظر من یک کم مغلق نوشته اید و می توانید بیشتر توضیح دهید.!
موفق باشید.
 تشکر شده توسط: MARYAR , sir-mahyar , mostafa ghobadi , habib tousi , dara
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 176 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  بزرگ مرد تاریخ علی(ع) nami 6 2,609 06-23-2014 12:54 AM
آخرین ارسال: abdolhossein
  میلاد باسعادت حضرت علی مبارک MARYAR 11 1,346 05-13-2014 01:38 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS