ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وقتي اينترنت هم جيره بندي ميشود!!!
زمان کنونی: 06-13-2024, 09:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: amirE5Ey
پاسخ: 10
بازدید: 1587

ارسال پاسخ 
03-25-2014, 01:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-25-2014 01:19 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #1
درود

حدود 5 سالي ميشه كه از نت استفاده ميكنم و كم بيش در اين مدت راضي بودم. تا اينكه حدود 5 الي 6 ماه پيش بحث حجمي بودن ان مطرح شد و افتاديم توي چاه افت سرعت كه بيرون امدن از ان كار راحتي نيست. حدود 1 ماه پيش يكي از دوستان گفت كه شركت سرويس دهنده رو تغيير بده و به يك شركت ديگر با سرويس حجمي مناسب نقل مكان كنيد. اينكار بعد از حدود 2 هفته كشمكش انجام شد اما چاه اين يكي عميق تر هست. براي استفاده اي كه بدون دلهره و استرس باشد بايد يك طرف تان كوه طلا باشد و در طرف ديگرتان عابر بانك كه هر چند روز يكبار براي استفاده روزهاي ديگر نت را شارژ كنيد.

تصميم گرفتيم به همان شركت قبلي باز گرديم كه با مراجعه امروز ديگر از نت نامحدود ان شركت هم خبري نيست.

حال سرنوشت امروز ما شده است جيره بندي اينترنت

با اين وجود وضعيتي كه پيش مي ايد اينگونه خواهد بود كه ديگر كمتر فايل هاي مختلف دانلود ميشود به سايت هاي مختلف كمتر سر زده ميشود و بازديد سايت ها كاهش خواهد يافت در نتيجه در كنار مشكلات قبلي سايت داري اين مشكل نيز اضافه گشت.

بخاطر دارم يك كليپ تبليغاتي در تلويزيون پخش ميشد با مضمون عدم صرفه جويي در زمان حال و نبودن انرژي اب - برق - گاز در اينده.
حال به اين موارد بايد نت هم اضافه شود.

عبارت چرخه زندگي در اينجا تحقق پيدا ميكند. به زودي شاهد برگشتند تگلراف - و نامه هاي كاغذي براي ارتباط و استفاده از بازي هاي ميكرو - سگا به جاي بازي هاي انلاين - كتاب كاغذي به جاي كتاب الكترونيك و موارد ديگر از اين قبيل خواهيم بود.

اين لحظات به زودي خواهند امد
پس منتظر باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , blacknight19 , soshiant , م.ع , mbza11 , mohammadshamosi , seemorgh , saeed.abdollahi
03-25-2014, 02:25 PM
ارسال: #2
RE: وقتي اينترنت هم جيره بندي ميشود!!!
من از سرویس نامحدود 128 استفاده می نم و ازش راضیم
درسته دانلود هام خیلی طول می کشه ولی دانلود هام هدفمند شده اند و دیگه مثل زمانی که 1024 محدود می گرفتم و هر هفته شارژ می کردم هر چی رو می بینم دانلود نمی کنم
اقتصاد مقاومتی در پیش گرفتیم. پیشنهاد می کنم شما هم 128 نامحدود بگیرین درسته سرعتش کمه ولی برای سورف تو اینترنت و کارهای سبک مناسبه
 تشکر شده توسط: blacknight19 , soshiant , م.ع
03-25-2014, 03:10 PM
ارسال: #3
آخرش باید با دود پست بگذاریم!

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , م.ع , blacknight19 , mohammadshamosi
03-25-2014, 05:22 PM
ارسال: #4
(03-25-2014 02:25 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  من از سرویس نامحدود 128 استفاده می نم و ازش راضیم
درسته دانلود هام خیلی طول می کشه ولی دانلود هام هدفمند شده اند و دیگه مثل زمانی که 1024 محدود می گرفتم و هر هفته شارژ می کردم هر چی رو می بینم دانلود نمی کنم
اقتصاد مقاومتی در پیش گرفتیم. پیشنهاد می کنم شما هم 128 نامحدود بگیرین درسته سرعتش کمه ولی برای سورف تو اینترنت و کارهای سبک مناسبه

من از 512 استفاده ميكردم راضي نبودم انوقت بازگردم به سرعت 5 سال پيش كه ازش استفاده ميكردم.
البته اينم همون بحث بازگشت به گذشته است كه در صورت ناچار بودن امكانش هست.
Confused

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: م.ع , blacknight19 , amirE5Ey
03-26-2014, 01:29 AM
ارسال: #5
اینترنت منم نامحدود256 ولی الان حدود سه هفتست قطعه هر چی هم زنگ میزنیم پشتیبانی هیچکس جوابگو نیست و میگن کل کرج اختلال پیدا کرده.چه وضعشه آخه.الانم با گوشی اومدم

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: blacknight19
03-26-2014, 01:39 AM
ارسال: #6
سلام.
من 1024 مبین نت دارم که ماه دیگه یکسالش تموم میشه و باید تمدید کنم.
امروز داشتم قیمت هاش رو مقایسه می کردم، هم گرون شده و هم حجم یکسالش از 25 به 20 گیگ رسیده و جالبتر اینکه دانلود رایگان از 1-8 صبح به 3-7 صبح رسیده اونم حداکثر تا 2 برابر حجم خریداری شده، هر گیگ شارژ هم 8000 تومن.
الان تو فکر استفاده از سرویس ماهیانه هستم که دردسرش کمتر باشه و البته هزینه شارژش هم پایین تر..

موفق باشید.
 تشکر شده توسط: mardin-b , blacknight19
03-26-2014, 01:49 AM
ارسال: #7
سرعت سرویس منم افتضاااح شده Sad خطم روی سرعت حدود 3 مگ بسته شده، قبلا از کل پهناش میشد استفاده کرد. سرعت دانلود بالای 350 بود!

اما الان حدود سه هفته میشه که سایت ها به سختی باز میشن، مخصوصا اونایی که آدرسشون https داره. گوگل تقریبا تعطیله. سرعت دانلود زیر 20!

توی ساعات دانلود رایگان که حدود 80% سایت ها اصلا باز نمیشن و سرعت دانلود زیر 10 کیلو!

پشتیبانی ISP میگه مشکل از شرکت زیرساخته!!! وضعیت پینگ سایت ها خوبه اما باز شدن صفحه و دانلود و ... تقریبا تعطیل...

کلی از کارام مونده! خدایا خودت کمکمون کن!

سدنا
 تشکر شده توسط: mardin-b , blacknight19
03-26-2014, 08:34 AM
ارسال: #8
طرف ما كه بسيار عالي هست سرعت اينترنت
الان 128 گرفتم ولي رو كش 2 مگ هستيم وداريم حال ميكنيم از سرعت
سرعت دانلود تو ساعت خلوتي به 700 هم ميرسه تو پيك مصرف دور بر200

اينقدر لذت بخشه اينترنت اينجا.........

اينترنت مخابرات هم هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
03-26-2014, 09:01 AM
ارسال: #9
من گرگان هستم . 256 نامحدود مخابرات داشتم که افتضاح بود جدیدا سرویس نامحدود رو برداشتن . الان 256 یکماه 5 گیگ دارم .13700 تومان . خداروشکر سرعتش بهتره . شرکت . "های وب " اینترنت 8 مگ میده که قیمتش یمقدار بالاتره اما لامصب سرعت دانلودش بالاست !! جرعت نمیکنم برم طرفش!!

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
03-26-2014, 10:59 AM
ارسال: #10
کلا سرویس های شما افتضاحن. من جای شما بودم یه رایتل می گرفتم خلاص.
ولی سرویسی که من از هماراسیستم تبریز می گیرم خوبه. سرعتشم راضی کننده اس. یه رایتل هم گرفتم واسه تبلتم وقتی خونه نیستم یا رفتم سفر از اون استفاده می کنم.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  كلاهبرداران هم در تاريخ جايي براي خود دارند کیمیاگر 0 746 05-07-2013 11:25 PM
آخرین ارسال: کیمیاگر
  هم اکنون انتخاب کنید arak_2008 0 782 02-19-2013 12:13 AM
آخرین ارسال: arak_2008
  شایعه ...انه «پایان جهان»، روس ها را هم به زحمت انداخت! mallarme 0 674 12-05-2012 02:17 PM
آخرین ارسال: mallarme
  شما هم غیر ارادی اس.ام.اس می زنید؟ mallarme 1 557 10-09-2012 09:34 PM
آخرین ارسال: صدفی
  مورچه‌ها مبدع اينترنت هستند! dara 1 893 09-04-2012 11:48 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
  تو ایران چند نفر هم اسم شما هستند؟ کامیار کاظمی 14 4,034 05-25-2012 10:09 PM
آخرین ارسال: دولتمند آنی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS