ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اونورآب
زمان کنونی: 06-16-2024, 11:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: یوسف خادم پیر
آخرین ارسال: یوسف خادم پیر
پاسخ: 3
بازدید: 586

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اونورآب
01-16-2014, 02:42 AM
ارسال: #1
اونورآب
سلام دوستان خسته نباشید.
حاضرم شرط ببندم که خیلی بهش فکرکردین ویه جوراییی بدتون نمیاد برید منظورم اونور آب هستش خارج.منم همینطور.من خیلی دمبال اقامت کرفتن ایالات متحده ی امریکا رفتم ولی به بن بست رسیدم میگن باید سرمایه گزاری کنی اونم خیلی زیاد(من که خرنیستم میام اون پولو توایران سرمایه گذاری میکنم)
حال گفتم شایداساتید یا دوستان گلم تجربه ی کاراقامت گرفتن واخدگرین کارت به روش های دیگه رو بدونند ومنو ویا خیلی های دیگه روراهنمایی بفرمایید.
البته راهای دیگه ای هم است مثلاویزای افراد نابغه(25r30wi)یا ثبت شرکت معتبردرامریکاو.....
این انجمن 40هزارعضوداره شایدبغضی هافارسی زبانان مقیم امریکایی باشند.
اگرم از وضعیت زندگی در آمریکا یا کشورهای دیگه رو میدونید ازمادریغ نکنید وبفرمایید.
میدونم 10ها انجمن مهاجرتی هستند که درباره ی مهاحرت درآمریکا مطالب دارن واین مطلبم مناسبه اون وبسایت هاست ولی من به دید مهاجرت کاری وثبت شرکت در آمریکا بهش نگاه میکنم وتواین زمینه این انجمن بهترینه.(البته نمیدونم این قسمت از انجمن برای این جوربحث ها مناسبه)
دوستانی که شرکت دارند وتوخارج از ایران ثبت کردن اگه زحمت نمیشه منو راهنمایی کنیدکه جه جوری این کاروکردند.
البته اینوبگم یکی از راههای رسیدن به ثروت های کلان داشتن شعبه ای از اون کسب وکارخود درکشورهای دیگراست.
ببخشیداینو میگم ولی خواهش میکنم بحث وطن پرستی رو نکشید وسط جون هیجای جهان ایران نمیشه وحاضرنیستم یه وجب از خاک وطنم رو به تمام امریکابدم.
منتظرجواباتون هستم.
باسپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , zahra_r , yunespc
01-16-2014, 11:25 AM
ارسال: #2
RE: اونورآب
سلام يوسف عزيز
متاسفانه در مورد اقامت خيلي اطلاعات ندارم اما يك سري مطالب رو كه اطلاع دارم ميگم تا بهتر تصميم گيري كنيد.

بيشتر افراد براي داشتن يك زندگي بهتر از نظر مادي به فكر مهاجرت هستند.

اينكه ميگن اسمان دنيا هركجا كه بريد ابي هستيد واقعا درست هست اما در صورتي كه شما فردي باشيد كه هيچ مهارت يا دانشي و همينطور سرمايه اي نداشته باشيد.

اما اگر داراي تجربه و مهارت در يك كاري هستيد ميتوانيد به راحتي در اسمان هاي رنگي تر ديگر كشورها به رشد برسيد
يك مثال در همين زمينه
گوشي هاي مختلف جي ال ايكس رو كه تبليغات زيادي در يكي دوسال اخير شاهدش هستيم را يك فردي كه در چند سال گذشته هيچ چيزي نداشته است امروزه در ايران راه اندازي كرده است.

فردي بوده است كه داراي مهارت و تجربه در كار قطعات كامپيوتري بوده است. بعد از رفتن به كشور چين( يا ژاپن) در يك شركت مشغول ميشود كم كم وارد بازار فروش انجا ميشود با رشدي كه ميكند. ظرف دو الي 4 سال براي خودش كارخانه خط توليد يك محصول الكترونيكي را ميزند و بعد از ان كه كارش گرفت اومد به ايران و در وطن خودش مشغول شد.

دلايل موفقيتش رو اينطور عنوان كرد كه در اون كشور بهتر حقوق ميدن(2 تا 4 برابر پول حقوق ايراني) بهتر كارمندان رو تشويق به فعاليت ميكند.
خواستم كارخانه بزنم خود دولت زمين داد. طرح رو گرفت و 6 ماهه بدون هيچ زحمتي كاراخانه رو ساخت و تجهيز كرد.

پس اين نشان ميدهد كه مهاجرت خوب هست اما تنها براي افرادي كه داراي مهارت يا سرمايه كلان اقتصادي باشند.

اگر بدون اين دو وارد كشور هاي خارجي بشيد. جاي خوبش اين هست كه يك كار كارگري گيرتون بياد. اونم زماني كه در صحبت كردن به زبان خارجي مسلط كامل باشيد.

اما اگر همينطوري بريد به جايي نخواهيد رسيد

اما براي ويزا امريكا همانطور كه خودت گفتي و يك برنامه اي رو ديدم همين موارد رو گفت يا سرمايه دار يا باهوش زياد ميتونيد وارد بشيد.
موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: یوسف خادم پیر , yunespc
01-16-2014, 02:36 PM
ارسال: #3
RE: اونورآب
سلام
ممنون آقای ایده بخواطر شرکت دربحث.
شما میفرمایید(پس اين نشان ميدهد كه مهاجرت خوب هست اما تنها براي افرادي كه داراي مهارت يا سرمايه كلان اقتصادي باشند.)که کاملا این دو عامل مهم هستمن واسه ی زندگی در خارج از ایران.
همینطورهم هست چون واسه اقامت آمریکا مقدار(500000هزاردلارپول میخواد)واسه سرمایه گذاری اگرم این قدر پول داریدوبا یه مشاورخوب میتونید او مقدار پول رو تو جاهای خوب سرمایه گذاری کنیدومیلونر بشید.
افرادی هم که دارای مقطع بالای دکترادربعضی ازرشته های مد نظرخودشون هستند میتوانند واسه ی اقامت اقدام کنند که میزابهشون بدند.
ولی انجا یه چیزی هست اونم اینه که همه ی افرادی که میخواهندمهاجرت کنندهیچ یه از شرایط بالاارو ندارند.اگرداشته باشند مطمعن باشید آقای ایده وضعشون خیلی توپ میشه.
البته من نمیگم که دست خالی برم یه کمی سرمایه دارم ویه شرکت گفتم اگه بشه باثبتش بتونم اقامت بگیرم.
به نظرمن این جمله اصلا درست نیست که میگن(بيشتر افراد براي داشتن يك زندگي بهتر از نظر مادي به فكر مهاجرت هستند.)چون بعضی ها وحتی خودم برای بالابردن سطح زندگی خودم وخانوادم وبچه هام به فکرمهاجرت هستم نه ثروت.
من یادمه چند وقت پیش خالم و3بچش همراه همسرش مجبوربه مهاجرت شدند(نمیتونم دلیلشوبگم ولی میگم پناهندگی)تقریباسال80بود.اینجا که بود ارایشگاه معمولی داشت.چندسال بودکه ازخالم هیچ خبری نداشتیم تااینکه سال 87بود که بهمون زنگ زدوگفت الان صاحب یه آرایشگاه زنجیرای هستش که 8تاشعبه دراه وهربچش الان مسعول یه شعبه هست نمیدونم چندتاهم کارگرداره واینا
من که باورنکردم تااینکه تونستم باویزای مسافرتی همراه چندنفراز اقوام به ایالت کنتاکی بریم ودیدیم که راست میگه.اون تمام زندگیشو برای ماتعریف کردواقعاکه از اون پند گرفتم.اون که وقتی به اونجارفتندحتی یییککک کلمه انگلیسی نمیدونستند ویا1دلارهم سرمایه نداشتندچه طور موفق شدند؟بچه هاش الان همشون فارغ التحصیل شدند از رشته های بسیار خوب درصورتی که پسرخاله های دیگم در ایران تو دیپلم موندند همشون.اینجوری هستش که محیط روی موفقیت تاثیرداره.من مساله ی مهاجرت رو به خالم گفتم نتوننست کاری برام بکنه ولی قول دارددرصورت موفقیت ومهاجرتم به اونجا منومدیر یه شعبه کنه.12_002
(حالامن یه چیزیدعجیبی بگم درمورد آرایشگاهاشون واون اینه که همشون تویه متراژبودن470متر.همشون یه رنگ بودن(صورتی)درست همشون یه میزان تخت داشتند(نمیدونم چندتابودن)واین همه همشون کپی هم بودن مثلا اگه درشعبع ی اولی سشوارو با یه میخ میزدن به یه جای دیوار باید تو تمام شعبه هابا یه میخ سشوارو میزدن به همون نقطه.باورکنید یه خونه ای داشتند که نگوه وووو.بچه هاش مهمونی میگرفتند بالای 5هزاردلار خرج میکردند)
شمادرمورد صاحب جی ال ایکش سخن فرمودید من الان درموردخاله ی خودم حرف زدم.دیدیم که هردوتاشون موفق شدند.
درسته شاید بگیدواسه اون گرفته ولی واسه تو نه ولی باید ریسک کرد.
شاید بشه اگه بتونم مثل اوناپرورش ماهیم رو تو آمریکا توسعه بدم وباهاش اقامت بگیرم.
دوباره میگم محیط رو موفقیت خیلی تاثیر داره.
ممنون که تو بحث شرکت کردی.
باسپاس فراوان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS