سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی آذربایجان غربی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام. عیدنژاد هستم . اهل ارومیه ولی ساکن اشنویه هستم. اما می تونم نماینده ای برای شرکت در جلسات معرفی کنم و همینطور اگه مشکل جا دارین می تونم مکان در اختیارتون بذارم.
سلام منم اهل ارومیه ام .اگه جلسه ای بود منم هستم....
(04-12-2013 03:17 PM)farshid1371 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز خطه اذربایجان
ضمن تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان عزیز با توجه به فرصت های شغلی موجود در آذربایجان غربی و علی الخصوص ارومیه و شهرستانهای اطراف بنده میخواستم گروهی را تشکیل داده و جلساتی را برگزار کنیم تا بتوانیم برنامه های پیش رو خود را عملی کنیم لذا دوستانی که در خطه اذربایجانغربی هستند و مایل هستند به گروه استانی بپیوندند در اینجا اعلام امادگی کنند.
حداقل تعداد افراد برای جلسات حضوری ده نفر میباشد ......

سلام
من شدیدا آماده هستم12_002
(04-12-2013 03:17 PM)farshid1371 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز خطه اذربایجان
ضمن تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان عزیز با توجه به فرصت های شغلی موجود در آذربایجان غربی و علی الخصوص ارومیه و شهرستانهای اطراف بنده میخواستم گروهی را تشکیل داده و جلساتی را برگزار کنیم تا بتوانیم برنامه های پیش رو خود را عملی کنیم لذا دوستانی که در خطه اذربایجانغربی هستند و مایل هستند به گروه استانی بپیوندند در اینجا اعلام امادگی کنند.

سلام. یه کم زودتر نمیشه هخه هرچی زودتر بهتر12_002

سلام
زود باش داداشی.سخت منتظریم یالا............................................بالا
بیزده واریخ
سلام
من هم هستم از ارومیه باقری با شماره تماس 09143417424 اما مثل اینکه این انجمن فعالیتش کم شده منتظر جواب دوستان هستم
(02-11-2014 09:01 PM)mbagheri نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من هم هستم از ارومیه باقری با شماره تماس 09143417424 اما مثل اینکه این انجمن فعالیتش کم شده منتظر جواب دوستان هستم

داشتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت/؟
10_00412_002
جناب مدیر زیر پامون علف سبز شد! چه کاره ایم؟ عیدو داریم از دست می دیم
(02-21-2014 01:13 AM)h0914 نوشته شده توسط: [ -> ]جناب مدیر زیر پامون علف سبز شد! چه کاره ایم؟ عیدو داریم از دست می دیم

سلام......................................................................زودتر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع