سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تهیه کتاب رازهای جذب پول در ایران....
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(04-13-2013 08:48 PM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]با اجازه از دوستانی که کتاب ایشان دست من هست ، کتاب را گذرا مطالعه کردم .

خیلی متن خودمونی و ساده ای دارد که داستان وار مطالبش را می گوید ، انگار دو دوست با هم صحبت می کنند ، خالی از هر گونه قید وبندی .

خواندن این کتاب را به دیگر دوستان پیشنهاد می کنم .

همکارم محمد رضا بعد از خواندن این کتاب ، انگار از خوابی بلند شده باشد ، گفت :

من تقریباً اغلب مطالب را می دانستم اما الان دارم هضمشان می کنم .

او ایده های ساده درآمد زایی را با استفاده از این کتاب فهمیده ، که امروز تصمیم به اجرای آنها گرفته است . من هم همینطور .......

واقعا باعث خرسندی ست که تصمیم به شروع ایده های جدید گرفته اید.
با درود.
با تشكر از خانم مالارمه بخاطر معرفي اين كتاب و زحماتي كه براي رسيدن آن بدست دوستان انجام دادند.
بايد عرض كنم هميشه كتابهاي نويسنده هاي خارجي رو با قدرت تبليغ ميكنيم چه بسا با فرهنگ و شرايط مملكت ما سازگار نباشند.لذا تاليف چنين كتابي از سوي يه نويسنده ايراني قابل تقديره.
نقل اينگونه كتابها و ايجاد تاپيك و بحثها در مورد آنها در اين انجمن مفيد ميباشد.
این کتاب امروز به زحمت خانم مالارمه به دستم رسید.بعد از خوندن کتاب 100هزار تومن میزارم کنار تا ببینم چیکار میشه باهاش کرد.
هیچی نمیتونه جلوی من رو بگیره ان شاء الله امسال به همه ی هدف های تعیین شده ی خودم خواهم رسید.
گزارش های بعدی در مورد من رو به زودی خواهید خوند منتظر باشید.
سلام خانم مالارمه . آیا میتوانید کتاب را توسط پیک موتوری برایم ارسال کنید . هم هزینه پیک و هم هزینه کتاب را نقدا" به پیک پرداخت میکنم .
(04-13-2013 03:34 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]همه عزیزان انجمن از نوشته های خانم مالارمه عزیز متوجه شده اند که ایشان همیشه نیت خیر داشته اند. در این مورد هم که چنین کتابی را معرفی فرمودند این نیت خیر بشدت دیده می شود.
لطف کنید عزیزانی که این کتاب را تهیه کرده اند با هم در رابطه با مطالب کتاب بحثهائی شروع کنند و ضمنا نویسنده محترم کتاب هم وقتی را در نظر بگیرند به احترام 20 هزار عضو این انجمن دقایقی را در انجمن حضور پیدا کرده و به پرسشهای عزیزان انجمن جواب دهند.

یک جلسه آنلاین با حضور ایشان
به امیدی که دوستان بهره کافی راببرند.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...3#pid84843
سلام خانم مالارمه عزیز
لطفا برای من هم یک جلد از این کتاب به اقای رضایی عزیز بدهید تا در اصفهان ازشون تحویل بگیرم مبلغ رو هم امروز واریز میکنم ممنون از لطفتون
(04-14-2013 10:37 AM)ali mohammady نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خانم مالارمه عزیز
لطفا برای من هم یک جلد از این کتاب به اقای رضایی عزیز بدهید تا در اصفهان ازشون تحویل بگیرم مبلغ رو هم امروز واریز میکنم ممنون از لطفتون

چشم دوست گرامی
از جلسه انلاین ایشانم میتوانید استفاده کنید
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...3#pid84843
متاسفانه اون موقع دسترسی به اینترنت ندارم
سپاسگزارم خانم مالارمه عزیز. سال 1392 را واقعا طوفانی شروع کردید.به وجود شما در این انجمن افتخار میکنیم.
سلام خانم مالارمه بنده امروز مبلغ 7500تومان بابت پول كتاب به حساب شما واريز كردم(4رقم آخركارت5758) بي زحمت كتاب مراهم به آقاي رضايي تحويل فرماييد تادراصفهان ازايشان تحويل بگيرم با تشكر مجدد و آرزوي توفيقات روزافزون براي شماخواهرمحترمه وآقاي رضايي عزيز كه زحمت آوردن كتاب را تقبل مي فرمايند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع