سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تهیه کتاب رازهای جذب پول در ایران....
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(04-07-2013 08:14 PM)mallarme نوشته شده توسط: [ -> ]من از ایشون طلب رضایت کردم که خلاصه کتابشون رو در فضای مجازی قرار دادم و گفتم البته بزرگترین هدفم با معرفی کتاب شما ، موفقیت دوستانم بود.

اینکه خبر خلاصه نویسی بنده از کتاب ایشون به گوششون رسیده بود! حتی جمله بنده راجع اینکه در چاپ جدیدشون میتوانند از جملات من استفاده کنند هم به گوششون رسیده بود! باعث شد از خجالت سرخ که نه کبود شوم!!Huh

سلام و عرض ادب

منتظر این قسمت هستیم !!!Huh18
(04-10-2013 10:09 PM)djdaramad نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-07-2013 08:14 PM)mallarme نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام و عرض ادب

منتظر این قسمت هستیم !!!Huh18

سلام گرامی
من خلاصه بخش اول کتاب رو در تاپیکی که آدرسش در پست اول همین تاپیک هست ذکر کردم.
موفق باشید.
بزرگوارانی که محبت میکنند پول رو واریز میکنند لطفا اینجا ، یا خصوصی بفرمایند...چون به حسابم پول ریخته شده اما کسی اعلام نکرده از جانب چه کسی بوده ....
ممنونم
دو مورد درخواستم بوده که پول رو واریز کردند، شنبه صبح اول وقت برای این دو عزیز پست میکنم.
مجددا برای دوستانی که درخواست داشته اند میگذارم:

هزینه پست هر محموله بسته به وزن آن است.

و برای مسافت (مثلا تفاوت مسیر شمال و جنوب) تفاوت بین 100 تا 300 تومان است.

کتاب که وزن شد به من گفتند هزینه پستش 3800 تومان خواهد شد. من گفتم برای مسافت های متفاوت میخوام گفتند خیلی زیاد بشه 4000 تومان است.
قیمت پشت جلد کتاب هم 7500 تومان است

این شماره کارتم دوستان:

6037991186104570

بانک ملی
به نام فردوسی مقدم

این هم مشخصات کتاب

[تصویر: 34576.jpg]

نام نویسنده: آقای علی اکبری

تعداد صفحات: 238

قیمت: 7500 تومان

ناشر:بهار سبز
سرکار خانم مالارمه، امروز اول صبح 7500 تومان به حسابتان واریز شد. 4 رقم آخر کارت 6335 بانک کشاورزی.
ان شاالله کتاب را در اصفهان تحویل خواهم گرفت.
ممنون بابت زحمتی که متقبل میشید و اجرتون با امام رضا به خاطر هدف والایتان.
سرکار خانم مالارمه، امروز اول صبح 7500 تومان به حسابتان واریز شد. 4 رقم آخر کارت 6335 بانک کشاورزی.
(04-12-2013 02:20 PM)HadiMahmoodi نوشته شده توسط: [ -> ]سرکار خانم مالارمه، امروز اول صبح 7500 تومان به حسابتان واریز شد. 4 رقم آخر کارت 6335 بانک کشاورزی.

سلام
بله تأیید میشه.
سپاسگزارم آقای محمودی بزرگوار...
کتابتون دست آقای رضایی عزیز هست.
به امید موفقیت های بیشتر شما.
سلام
دو کتاب عزیز بزرگواری که پنجشنبه کتاب درخواست داده بودند امروز صبح ارسال شد.
بدون احتساب فردا که تعطیلی رسمی است، ظرف 48 تا 72 ساعت انشالله به دستشان میرسد.

اما کتابهای ارسالی سه شنبه هفته گذاشته:
غیر از کتاب مقصد تبریز که رسیده بود، سایر کتابهای ارسالی به علت تعطیلی 5 شنبه و جمعه، تازه صبح امروز ساعت 8 به اداره توزیع شهرهای مربوطه رسیده و انشالله تا پایان وقت اداری امروز به دست عزیزان میرسد.
همه عزیزان انجمن از نوشته های خانم مالارمه عزیز متوجه شده اند که ایشان همیشه نیت خیر داشته اند. در این مورد هم که چنین کتابی را معرفی فرمودند این نیت خیر بشدت دیده می شود.
لطف کنید عزیزانی که این کتاب را تهیه کرده اند با هم در رابطه با مطالب کتاب بحثهائی شروع کنند و ضمنا نویسنده محترم کتاب هم وقتی را در نظر بگیرند به احترام 20 هزار عضو این انجمن دقایقی را در انجمن حضور پیدا کرده و به پرسشهای عزیزان انجمن جواب دهند.
با اجازه از دوستانی که کتاب ایشان دست من هست ، کتاب را گذرا مطالعه کردم .

خیلی متن خودمونی و ساده ای دارد که داستان وار مطالبش را می گوید ، انگار دو دوست با هم صحبت می کنند ، خالی از هر گونه قید وبندی .

خواندن این کتاب را به دیگر دوستان پیشنهاد می کنم .

همکارم محمد رضا بعد از خواندن این کتاب ، انگار از خوابی بلند شده باشد ، گفت :

من تقریباً اغلب مطالب را می دانستم اما الان دارم هضمشان می کنم .

او ایده های ساده درآمد زایی را با استفاده از این کتاب فهمیده ، که امروز تصمیم به اجرای آنها گرفته است . من هم همینطور .......
(04-13-2013 03:34 PM)jahanagahi نوشته شده توسط: [ -> ]همه عزیزان انجمن از نوشته های خانم مالارمه عزیز متوجه شده اند که ایشان همیشه نیت خیر داشته اند. در این مورد هم که چنین کتابی را معرفی فرمودند این نیت خیر بشدت دیده می شود.
لطف کنید عزیزانی که این کتاب را تهیه کرده اند با هم در رابطه با مطالب کتاب بحثهائی شروع کنند و ضمنا نویسنده محترم کتاب هم وقتی را در نظر بگیرند به احترام 20 هزار عضو این انجمن دقایقی را در انجمن حضور پیدا کرده و به پرسشهای عزیزان انجمن جواب دهند.
استاد؟چطوره مهمون صندلی داغ بشن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع