سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
خیلی جالبه من موضوعی رو مطرح کردم در مورد خرید لوازم کاریو مسکن و مغازه و . . . . جالب اینکه هنوز پاسخی جهت مشاوره دریافت نکردم
راستی تصمیم گرفتم یه تیکه زمین بخرم هم بتونم خونم رو توش بسارم هم اگه شد مغازم رو نظرشما چیه
خواهشن راهنمایی کنید
[quote='ابد' pid='131367' dateline='1400152594']
خیلی جالبه من موضوعی رو مطرح کردم در مورد خرید لوازم کاریو مسکن و مغازه و . . . . جالب اینکه هنوز پاسخی جهت مشاوره دریافت نکردم
راستی تصمیم گرفتم یه تیکه زمین بخرم هم بتونم خونم رو توش بسارم هم اگه شد مغازم رو نظرشما چیه
خواهشن راهنمایی کنید

سلام:
ارزش ملک به خصوص در مازندران و بویژه ساری ذاتی و جوهری است
درسته که دستگاه درآمد داره ولی وقتی مستاجر باشی مغز و ذهنت فلجه و قادر به اتخاذ تصمیم نیستی و اگر مکانت را برای کاسبی عوض کنی توی این وضعیت شکننده بازار دچار ریزش مشتری می شی و این یعنی تلف شده انرژی و تلاشت
من بچه ساری هستم و لطف کن با من تماس بگیر خبری خوش و مهمی برات دارم
هر چه سریعتر اقدام کنی به نظرم بهتره
موج سونامی گرانی بخصوص در ملک در راهه این نظر منه و نظر هر شخص می تونه صحیح یا غلط باشه
یکی از بازاری های ساری که به رحمت خدا رفته می فرمود :
همچی بنه خورنه جز زمین که بنه نخورنه
شخص دیگری می گفت:اگر یک کفه ترازو خاک بدی و یک کفه ترازو طلا بگیری باز هم مغبونی
در سال های آینده بقدری گرانی بخصوص بدلیل بیکاری و نداشتن صنعت در شمال وجود خواهد داشت که به یقین دستت برای خرید ملک به هیچ جا بند نیست
از هر کسی هم که کمک بخواهی آلوده و گرفتار وام(دام)است
اگر مکان داشته باشی دستگاه هم خدا تفضل می کنه و برات جور می شه
ولی حتما" ملک را بخر و چالکه چالکه درستش کن
شاد زی مهر افزون10_004
شماره من برای پیامک09331574005 پیامک بده با شما تماس می گیرم
با سلام خدمت دوستان هم استانی
داودی هستم از بابل
برای شرکت خودم(پرنیان هفت رنگ طبرستان)
از تعدادی بازاریاب در دو زمینه:
1 کار کلینیک ساختمانی
2 کار پخش مواد غذایی(زعفران)
دعوت به همکاری میکنم

دوستانی که تجربه و تمایل به کار در این دو زمینه رو دارن لطفا پ.خ کنن
منتظر پیام های دوستان هستم

موفق و پیروز باشید10_004
از دوستانی که در زمینه نرم افزار کار میکنن میخوام در مورد یه نرم افزار کمکی واسه کورل دراو بنویسیم اگه هستن دوستانی که میتونن بهم کمک کنن خواهش میکنم بهم جواب بدن
باتشکر
سلام بچه ها
منم هستم
عماد از بهشهر
سلام عزیز ، واقعا میلیاردر بودن حس خوبیه مگه نه خوشحالم که بین مایی
salam hamshahriaye aziz az amol hastam mishe rahnamaeim konid ?
با سلام منم تو کار تابلو ال ای دی هستمwww.lednama.ir
بابلم در خدمت هم استانیهای عزیز هستیم
(05-28-2014 06:37 PM)ابد نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستانی که در زمینه نرم افزار کار میکنن میخوام در مورد یه نرم افزار کمکی واسه کورل دراو بنویسیم اگه هستن دوستانی که میتونن بهم کمک کنن خواهش میکنم بهم جواب بدن
باتشکر

با سلام رحمانی هستم تو کار تابلو ثابت وروان ال ای دیچه افزونه ای برای کورل میخاین؟
4yajuyo10_004 سلام مهدی هستم از ساری.. اینسایت چطوری کار میکنه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع