سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
محمد هستم از كياكلا‌(سيمرغ)
با سلام
داودي هستم از بابل
تو كار پخش مواد غذايي و بازاريابي(كلا واسه هرچي باشه بازاريابي مي كنم البته در سطح كلان)
گاهي اوقات مشاوره اقتصادي مي دمBlush
جديدا هم دارم ميرم تو كار تبليغات
مدير عامل شركت سيمرغ زرين مامطير
و رئيس هيئت مديره شركت پرنيان هفت رنگ تبرستان هستم
دوستان در هر زمينه اي تمايل به همكاري دارن اگر در توانم باشه خوشحال مي شم بتونم همكاري كنم
سلام دوستان
من اهل بهشهرم (رستمکلا)
10_004 سلام
من فائزه هستم از آمل...
محمد هستم از امل
البته من ساکن امل هستم و خوشحال هستم که در این شهر زندگی میکنم و به قول شاعر همه جای ایران وطن من است
مازنی های ببرهای مهربان و زحمتکش و بی غل وغشی هستند
اما این ببر ها برای زندگی نیاز به دریدن ندارن بلکه با همفکری میتونن خودشون و استانشون رو سربلند کنن پس بیایید اطلاعات یکدیگر را کامل کنیم تا ببر مازندران Ideaپایدار باشه

من کارم جوجه کشی با دستگاه جوجه کشی است در این زمینه کمی اطلاعات و تجربه دارم خوشحال میشم دوستانی که مشتاق هستند در باره این موضوع راهنمایی کنم
سلام به هم زبونام
نادر هستم از ساری
[/size]
به نظر من بهتر نیست به جای اینکه فقط اسم و شهرتون رو بگین
کارتون و تخصصتون و ......رومعرفی کنید
........هستم از ......!!!!!!!!!!
با سلام
محمد هستم از ساری ولی در کرج زندگی میکنم یک مجتمع کارگاهی ویک گلخانه با مجوز بسته بندی دارم گلخانه نزدیک فرودگاه پیام امام میباشد دوست دارم با بچه های با هوش مازندران برای در آوردن پول خوب سالم وحلال همکاری کنم موفق باشید
سلام
شاهرخی هستم از ساری
فارغ التحصیل در رشته علوم قضایی با تجربه در امور ثبتی به ویژه اموراسناد دفترخانه و آماده ارائه مشاوره برای دوستان
A00 (93)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع