سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: گروه استانی مازندران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
سلام خدمت دوستان عزیز.

از شهر ساری اینجا کسی هست؟؟؟
سلام هم استانی ها و همشهری های عزیز
تولد حضرت علی رو به همتون و مخصوصا آقایون تبریک میگم
دوستان دنبال یه مغازه یا انبار میگردم محدوده میدان شهید بزاز تا کیاکلا که حدود 100 یا بیشتر باشه و کف و تا یک متر دیوار کاشی خورده باشه که بهداشت گیر نده.
اگر کسی جایی رو سراغ داره لطفا یه خبری بهم بدید
راستی سقف هم باید بلند باشه حداقل 4 متر باشه
منتظرم
درود بر هم استانی های عزیز
من هم میلاد مبارک امام علی (ع) رو به همه دوستان تبریک عرض میکنم.
نعمتی هستم از بابل Smile امیدوارم مازندران هم گروه موفقی داشته باشه!

نقل قول :دوستان دنبال یه مغازه یا انبار میگردم محدوده میدان شهید بزاز تا کیاکلا که حدود 100 یا بیشتر باشه و کف و تا یک متر دیوار کاشی خورده باشه که بهداشت گیر نده.

من زیاد با اون سمت آشنا نیستم. به نظرم فقط مناسب کارگاه و ... باشه، نه جایی که بخواین با مشتری و ... سروکار داشته باشین. اما شدیدا توصیه میکنم در انتخاب مکان فعالیت، نهایت دقت رو داشته باشید. هر انتظاری که از اون مکان دارین، حتما بررسی و تحقیق کنید تا مطمئن بشین که انتظار شما رو برآورده میکنه یا نه.

به امید موفقیت همه دوستان.

منم میشه گفت از فریدونکنار هستم . دوستان در اون محدوده و شهرهای اطرافش طرحهای اقتصادی رو بیان کنند یه حرکت خوب با کمک هم انجام بدیم . من حاظر به سرمایه گذاری هستم دنبال یک فرد با تجربه و ایده خوب در هر زمینه ای باشه هستم
(05-25-2013 12:15 AM)IT Engineer نوشته شده توسط: [ -> ]درود بر هم استانی های عزیز
من هم میلاد مبارک امام علی (ع) رو به همه دوستان تبریک عرض میکنم.
نعمتی هستم از بابل Smile امیدوارم مازندران هم گروه موفقی داشته باشه!

نقل قول :دوستان دنبال یه مغازه یا انبار میگردم محدوده میدان شهید بزاز تا کیاکلا که حدود 100 یا بیشتر باشه و کف و تا یک متر دیوار کاشی خورده باشه که بهداشت گیر نده.

من زیاد با اون سمت آشنا نیستم. به نظرم فقط مناسب کارگاه و ... باشه، نه جایی که بخواین با مشتری و ... سروکار داشته باشین. اما شدیدا توصیه میکنم در انتخاب مکان فعالیت، نهایت دقت رو داشته باشید. هر انتظاری که از اون مکان دارین، حتما بررسی و تحقیق کنید تا مطمئن بشین که انتظار شما رو برآورده میکنه یا نه.

به امید موفقیت همه دوستان.
دقیقا برای کارگاه میخوام. و از نظر من محل اجرای کار خیلی مهم نیست مهم بازاریابیشه
راستش جایی رو پیدا کردم ولی باید کف و تا یک متر دیوار رو سرامیک بزنم و چیزای دیگه که فکر کنم حدود 5 تومن خرجشه. خواستم بگردم اگه جایی باشه اماده خیلی برام بهتره

دوستان کسی اینجا از نرخ کاشی و سرامیک و تعمیرات خبر داره؟
یک انبار 13 *13 رو میخوام کفش سرامیک بشه و دور تا دورش تا ارتفاع یک متر هم سرامیک بشه
حالا سرامیک کاشی سنگ فرق نمیکنه هرچی ارزونتر بهتر فقط میخوام تمیز بشه که بهداشت گیر نده
پیشنهادی دارید؟ چون تو این موارد سررشته ای ندارم نمیدونم روش ساده تر و کم هزینه تری هست یا نه
لطفا راهنماییم کنید
(06-16-2013 11:43 AM)amir golestan نوشته شده توسط: [ -> ]
(05-04-2013 12:53 AM)خانم میلیاردر نوشته شده توسط: [ -> ]فاطمه هستم از بهشهر

salam dar che zamineii faaliyat mikonid?

سلام ، من فعلا مشغول تکمیل کردن آموزشهایی که قبلا دیده بودم هستم ( تبادل ارز جهانی )

شما اهل بهشهرید؟
مشغول چه فعالیتی هستید ؟
سلام
مهدی هستم از بهشهر

شماره تماس من : 09375974171
سلام به هم استانی های باصفای مازندران ...جواد هستم از محموداباد
10_004حميد هستم از فريدونکنار
خوب دوستان همه که خودمونو معرفی کردیم هیچکی هیچ ایده نداره برو بچ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع