سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیشگیری و بیمه کردن خودمان از نیرنگهای بازار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
(12-23-2012 02:34 AM)artkiani نوشته شده توسط: [ -> ]وای اقای نامی چقدر واسه من دوست داشتنی اید شما.
خیلی دوست دارم بدونم روزی چند ساعت می خوابید و روزی چند ساعت کار می کنید؟
حدس من اینه که مثل میلیاردر معروف دونالد ترامپ روزی 4 ساعت بیشتر نمی خوابید.
اگه امکانش تو یک تایپیک جدا از برنامه هفته گی تون بگید تا ملیاردرای آینده وطنم استفاده کنن.
چون می دونم وقت ندارید ازتون می خوام به منشی تون بگید ثبت و تایپ کنه.
عشق به شما و تجربیاته اشخاصی مثل شما و اقای قربانیان که منو هر روز علارغم کمی وقت به اینجا میکشونه دست شما از راه دور می بوسم .

با سلام و سپاس

به دلایلی نمی توانم از منشی استفاده کنم و باید این کار را به عنوان کار شخصی انجام بدهم.به لطف انجمن ،یک حرفه حداقل یاد گرفتم و آن هم تایپ کردن می باشد.چنانچه هیچ چیز هم نداشته باشم ،حداقل کامپیوتر و پرینتر از یکی از دوستان قرض میگیرم و از این راه درامدزایی میکنم.

سوالتان را مد نظر میگیرم و در تاپیکی جداگانه در مورد برنامه های کاری و در کل برنامه ریزی با هم مشورت میکنیم.

موفق ترین باشی عزیزم.
با سلام و سپاس

به دلایلی نمی توانم از منشی استفاده کنم و باید این کار را به عنوان کار شخصی انجام بدهم.به لطف انجمن ،یک حرفه حداقل یاد گرفتم و آن هم تایپ کردن می باشد.چنانچه هیچ چیز هم نداشته باشم ،حداقل کامپیوتر و پرینتر از یکی از دوستان قرض میگیرم و از این راه درامدزایی میکنم.

با تشکر از جناب نامی:یک کار ،ویک نوع درامدزایی. تایپ کردن
بی نهایت سپاس استاد نامی گرانقدر
بسیار ممنوم از چنین گفته ها و تجربیات ارزشمندی که در اختیار ما می گذارید.
من شخصاً از این نوشته ها درس و انرژی زیادی می گیرم.
ولی نگرانتان هستم و پیشرفت حق شماست ،باید بزرگ و بزرگتر شوید،دستی را بگیرید،همچون درخت میوه و سایه داشته باشید،انسانی نون ده و کارآفرین باشید.
یک ایرانی اصیل و تاثیر گذار در عرصه بین الملل.

نقشه جهان را بخرید و در دیوار خانه تان نصب کنید ،کشورها را به همان اندازه کوچک که میبینید در همان لحظه نگاهی به عظمت خودتان بیندازید ،دنیا در برابر اراده و قدرت شما بسیار کوچک هست پس شکست و فتح هر دو برای انسان پیروزی است.

در اوج مشکلات ناامید نشویم.
در اوج پیروزی ها مغرور نشویم.

استاد عشق و موفقیت
سلام گرم و از ته دل یک شاگرد

استادم وقتی تو خود فامیلم حتی دایی ها و عموهای ثروتمندم
هیچ وقتی برای پیشرفتم نمیگذارند و همه در فکر منافع خودشون هستند
اونوقت خدا یک فرشته ای رو میرسونه که همش داره با من صحبت میکنه
راه رو نشونم میده
از بین این همه کتابهایی که خوندم از رابینز گرفته تا هر چی به ذهنتون بیاد
الان میبینم اونا بیشتر برای منافع مالی و استفاده از شهرتشون نوشتند
و یک فرشته پیدا شده که نه دنبال منافع نه دنبال شهرت و نه هیچ چی دیگه الا پیشرفت خود من داره از جون مایه میزاره چقدر خوشحال میشم
استادم عشقم راهنمای پاکم دستت را بوسیدن نیز کم است
واقعا از وقتی تو این مدت کم با افکارتون اشنا شدم چقدر پیشرفت کرده ام
همه لطف شما بوده
یکی از شانسهای خوبمان است که استاد ما را به شاگردی ‍پذیرفته است منتظر درسهای جدید هستیم.
جناب آقای نامی با تشکر از شما به خاطر راهنمایی های ارزشمندتان . باز هم منتظریم .
سلام
مثل هميشه شاهكاره
تو فكر شراكت باكسي هستم
فكرم مشغول بود
كلاه سرم نره
الان دارم رو مسايل كار ميكنم
كلاهما 2 دستي گرفتم
هواسمم جمع جمع جمعه
نصایح شما را می خوانم و با گوشت و پوست و استخوانم آنها را لمس میکنم .چرا؟

چون راههایی بسیار رفته ام و در ظلمت ها گم شده ام بدون چراغی روشن که مسیر را ببینم و در چاه نیفتم .

اٍبایی ندارم از گفتن اینکه شکست را تجربه کرده ام و مسیر را درست نرفته ام . به هر کسی بدون تعقل اعتماد کرده ام و دنیای تجارت را نشناخته وارد شده ام .
اصول اصول اصول . این چیز هایی بوده اند که من رعایت نکرده ام و هر بار که شکست خورده ام تنها دیگران را متهم کرده ام که درست رفتار نکرده اند .
بله من درستکار بوده ام و زحمت بسیار کشیده ام ولی مانند اتومبیلی که دیگران با آن تصادف می کنند و او خودش را بیمه نکرده است ، من خودم را بیمه نکرده ام و قرار داد سفت و سخت در اول کار و تضمین های لازم را در خیلی از موارد نگرفته ام .

اما الان می فهمم که اصول کار چیزی است از هر چیز مهمتر و رعایت نکردن آن در ایران ما دیگران را به طمع می اندازد .

جناب نامی ، نوشته هایتان را بر در و دیوار ذهنم نقش می کنم و همیشه آنها را در جلوی دیدگان در دفتر کارم قرار می دهم .

دفتری به نام توصیه های شما تهیه می کنم و آنرا همیشه مطالعه میکنم و برای دیگران هم بازگو می کنم تا در وجودم نهادینه شود .

بازهم ممنون
(12-26-2012 10:57 AM)ahmad rezaee نوشته شده توسط: [ -> ]نصایح شما را می خوانم و با گوشت و پوست و استخوانم آنها را لمس میکنم .چرا؟

چون راههایی بسیار رفته ام و در ظلمت ها گم شده ام بدون چراغی روشن که مسیر را ببینم و در چاه نیفتم .

اٍبایی ندارم از گفتن اینکه شکست را تجربه کرده ام و مسیر را درست نرفته ام . به هر کسی بدون تعقل اعتماد کرده ام و دنیای تجارت را نشناخته وارد شده ام .
اصول اصول اصول . این چیز هایی بوده اند که من رعایت نکرده ام و هر بار که شکست خورده ام تنها دیگران را متهم کرده ام که درست رفتار نکرده اند .
بله من درستکار بوده ام و زحمت بسیار کشیده ام ولی مانند اتومبیلی که دیگران با آن تصادف می کنند و او خودش را بیمه نکرده است ، من خودم را بیمه نکرده ام و قرار داد سفت و سخت در اول کار و تضمین های لازم را در خیلی از موارد نگرفته ام .

اما الان می فهمم که اصول کار چیزی است از هر چیز مهمتر و رعایت نکردن آن در ایران ما دیگران را به طمع می اندازد .

جناب نامی ، نوشته هایتان را بر در و دیوار ذهنم نقش می کنم و همیشه آنها را در جلوی دیدگان در دفتر کارم قرار می دهم .

دفتری به نام توصیه های شما تهیه می کنم و آنرا همیشه مطالعه میکنم و برای دیگران هم بازگو می کنم تا در وجودم نهادینه شود .

بازهم ممنون

با سلام و سپاس

جناب آقای رضایی عزیز به وجود بزرگواران نازنینی مثل جنابعالی در انجمن افتخار میکنم.

خداوند را شاکرم که مرا خدمتگزار انسانهایی مثل شما قرار داده است.

موفق ترین باشید.
کاش زودتر امده بودید
تا من مجبور نبودم
تمام مسیر را خودم لمس کنم
وچه سنگین بهایی پرداختم
ولی باز خشنودم
که دیگر تنها نبستم
وپدری دارم از جنس نور
که تجربه و محبتش را توشه راهم میکند
و دوباره این اهنگ را زمزمه میکنم

چه کسی میخواهد من وتو ما نشویم
خانه اش ویران بادددددددددددددد