ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیشگیری و بیمه کردن خودمان از نیرنگهای بازار
زمان کنونی: 04-25-2024, 09:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: محسن دوستوندی
پاسخ: 27
بازدید: 5607

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-22-2012, 10:12 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-23-2012 09:15 AM، توسط nami.)
ارسال: #1
با سلام و سپاس

هر جا کلمات (کلاهبرداری یا کلاه گذاشتن ) را می بینیم ،می شنویم و یا لمس می کنیم ،مطمئن باشیم که بیشتر از تعداد انسانهای کره زمین موجود در حال حاضر و فوت شده تا به حال ،کلاه های رنگارنگ و فریبنده ای دوخته شده است یا خودمان کلاهمان را بصورت اصولی نگه نداشته ایم.

تعداد و نوع کلاهها مهم نیست ، مهم تر نقطه اشتراک این مسئله است که اگر کلاهمان را بر میدارند یا کلاه می گذارند یعنی مهم تر در یک کلمه نهفته است و آنهم (( سر مبارک )) ماست.
چون یا سرمان می گذارند یا از سرمان برمیدارند.

کسانی که کلاه سرمان میگذارند ،یقین بدانیم که با اجازه ما این کار را انجام می دهند و ما با داشتن نقطه ضعف هایی از قبیل جاه طلبی،عجله کردن ،وسوسه ،مشورت نگرفتن و ...... سرمان را عملا خم میکنیم تا کلاهشان را بر سر مبارک ما مثل تاج پادشاهی بگذارند.

آنهایی که کلاهمان را برمیدارند ،پس فهمیده اند که حواسمان جمع نیست یا می توانند با متمرکز کردن ما به یک نقطه انحرافی و زیبا ،بصورت یواشکی و با مهارت کامل ،بدون اینکه حس کنیم ،کلاهمان (منظور همه چیزهایی که دارای ارزش از قبیل پول،ملک ،تخصص و غیره است)را بر دارند پس نکات ذیل را از یاد نبریم:

1- بسیار ،بسیار و بسیار در امضا زدن دقت کنید.فرقی نمی کند این امضا در چک ،سفته ،سند ازدواج،قرارداد و هر چیز تعهد آور و غیر تعهد اور باشد.قبل از زدن امضای خوبتان،کاملا تحقیق کنید.اگر پولی ندارید از مشاورین حقوقی استفاده کنید ،از مغزتان استفاده کنید و دفتر تلفن خود را ورق بزنید ،لیست دوستانی که در گوشی خود ثبت کرده اید نگاهی بیندازید حتما دوستی ،اشنایی پیدا میکنید که با وکلا در ارتباط باشند تا بتوانید از کانال دوستی و بدون هزینه مشورت بگیرید ،هر وقت هم به پول رسیدید زحماتشان را حتما جبران کنید.شما فقط تا جایی که می توانید از امضا زدن دوری کنید مگر اینکه با یقین کامل حاصل از تفکر،حوصله و مشورت اینکار را انجام بدهید.

2- هر وقت یک چیز با ارزش(حتی به ارزش یک تومان)را می فروشید باید به اندازه همان چیز و حتی کمی بیشتر از آن ،یک چیز دریافت کنید.مثلا

- اگر در مقابل جنستان،پول پرداخت میکنند،مطمئن ترین راه ،گرفتن پول در زمان تحویل می باشد.

-اگر در مقابل کالایتان،ضمانتی میدهند از قبیل چک و غیره ،باید قبل از دادن جنس ،تحقیقات و مشورت های لازم را برای آن ضمانت و طرف های مقابلتون انجام دهید.(تحقیق کردن در مورد اعتبار و قوت ضمانت ها ،حق مسلم شماست)
ولی چون جوان هستید ،باز هم فروش در مقابل گرفتن ضمانت را توصیه نمی کنم مگر اینکه طرف مقابل شما و نوع ضمانتش بسیار معتبر باشد. باز هم تمرکزتان را روی اجناسی بگذارید که فروشش بصورت نقدی می باشد ،فعلا مطمئن ترین راه برای شما همین هست و زمانی که به قدرت رسیدید کسی جرات نمیکند ذره ای از پولتان را بدزدد.
یک سوال:آیا جنستان پیش شما باشد بهتر است یا اینکه آنها را به دیگران پخش کنید بعد با التماس و دعوا ،قسمتی از پولتان را بگیرید و قسمتی دیگر را از دست بدهید؟

اگر چکی می خواهید کار کنید با توجه به بی اعتبار بودن عملی آن ،پس کل پول خود را سوخت شده محسوب کنید.عزیزان بجای اینکه کل پولتان را مفت ،دست دیگران متلاشی کنید ،بهتر است سودتان را کم کنید تا برای مشتری ،توجیه نقد فروشی داشته باشید مثلا بجای اینکه از فروش کالایی 30 درصد سود ببرید و با دادن چک احتمال قوی سود نکردن که هیچ بلکه از دست دادن سرمایه تان نیز وجود دارد،پس بهتر است با 15 درصد سود کار کنید ولی با یقین کامل از حفظ اصل پول به همراه سود آن.
بالاخره از مغزتان نهایت استفاده را ببرید،شما می توانید با نوآوری و تفکر،فصل جدیدی در بازار بوجود اورید.مگر نشنیده ایم که (یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت)پس الان وقت عمل کردن به این جمله زیباست.فرق موفق ها با ناموفق ها در چنین تصمیم گیری ها می باشد.

3- در بازار همیشه از خودتان ،تصویر یک جمع بسازید نه یک فرد:

هرگز در بازار خود را به عنوان نفر اول و تصمیم گیرنده نهایی معرفی نکنید.مثلا از دوستان یا از مشتریهای حتی خوب اگر پیشنهادی مبنی بر مثلا قبول کردن چک توسط شما کردند و شما را در پله رودرواسی و سایر مسایل قرار دادند از همین حالا تمام این راهها را ببندید.بگذارید بازار شما را با هیئت مدیره یا تعدادی از شرکا بدانند که همیشه با انها مشورت میکنید و به تنهایی قادر به تصمیم گیری نیستید.

4-در بازار همیشه تصویر بودن یک یا تعدادی آدم با تجربه در کنارتان بسازید:

حتما علاوه بر تصویر سازی جمع بودن ،به نوعی صحبت کنید که بدانند مثلا پدر یا دایی یا عمو بالاخره حداقل یک فرد باتجربه در تیم شما هست ،همین که فهمیدند خیلی از مسایل به خودی خود حل میشود.

5- تکیه گاههایی که بازار برایتان معرفی میکند تا اعتماد شما را جلب کند،به دیده شک بنگرید :
وقتی می خواهند با شما معامله ،قرار داد و هر کار دیگری انجام دهند ،یک سوپاپ اطمینان برای شما معرفی میکنند و می گویند فلان کس یا فلان دفترخانه یا فلان شرکت ما را میشناسند ،
عزیزان به هیچ فرد و نهادی به عنوان تکیه گاه اعتماد نکنید چون جنبه عملی ندارند،اصلا هم بعید نیست که این تکیه گاهها ،پشت پرده با هم یکی باشند با هدف سوء استفاده.این تکیه گاهها تمرکزتان را از محور اصلی ((یک چیز دادن و یک چیز گرفتن ))از بین نبرد.

6- با کسانی که ماندن در پست و صندلی ریاستشان ،دست خودشان نیست ،عواقب کار را در نظر بگیرید مثلا:

یک صندلی نشین بانک ،اول کار از شما پولی در قبال انجام کار یا تسریع کردن کار یا استفاده از میان برها در زمان لازم را میدهد.شما هم به امید حرفهای آن فرد ،کارهایی را شروع کردید و درست در حساس ترین لحظه که به وجودش نیاز دارید،ناگهان دستور از بالا می اید و مدیر جدیدی بجایش مینشیند،آن فرد صندلی نشین مخرب اقتصاد سالم از اول میدانست ولی چون سودش را اول کار گرفته است پس برایش این امر تکراری و عادی شده است و بهانه لازم را نیز دارد.او از اول به فکر شما نبوده بلکه به منافع خودش می اندیشید و در آخر شما می مانید و یک رئیس جدید با دیسیپلین و کاملا مقرراتی.

7-شراکتهای اصولی:
در خارج از کشور و به خصوص کشورهای پیشرفته،مدتها زمان برای بحث،جدل و ارزیابی همدیگر صرف می شود و همه چیز را اوایل کار مطرح میکنند و رک و پوست کنده و کاملا منطقی با هم مذاکره میکنند بعد اگر به جمع بندی رسیدند که می توانند با هم کار کنند دیگر فقط کار میکنند نه حاشیه و نه دعوایی.
متاسفانه در ایران یک شبه چند نفر تصمیم میگیرند یک کاری را شروع کنند ،سریع و با خوشی کامل،دست شراکت میدهند و در نتیجه بعد از مدت کم ،دعواها شروع می شود و در بسیار ی موارد سالها به شکایت بازی و اختلاف وقتشان را هدر میدهند.مثل اینکه اینها برای دعوا شرکت زده بودند نه برای کار!!!پس عجله نداشته باشید ،رک با هم صحبت کنید ،همه تعارفات را کنار بگذارید و اصلا رودرواسی نداشته باشید.

8-حذف خجالت و احساسات در عالم اقتصاد:
اگر می خواهید با پدر ،برادر ،خواهر و یا هر عزیز دیگری کاری را شروع کنید ،بصورت منطقی و با فرهنگ خاص بنشینید و همان صحبت ها ، تعهدات و مسایل مالی را مکتوب کنید وبا مشورت و تفکر جوانب کار را در نظر بگیرید و هرگز احساساتی عمل نکنید.
عالم اقتصاد عالمی خشک و بی رحم است،این بی رحمی به آن معنایی نیست که بد است بلکه اتفاقا برعکس ،بسیار هم خوب هست چون پول در میان است پس پول و قدرت با کسی شوخی ندارد و نباید احساساتی عمل کرد مثل کسی که میخواهد قاضی شود یکی از خصوصیاتش باید خشک بودن باشد و این لازمه ان کار می باشد.
یا وارد بازی نشوید یا قوانین بازی را قبول کنید بعد با درک بیشتر و راحت تر ادامه دهید.

9-همیشه اهرم فشاری داشته باشید:

با کسی به توافق میرسیم که کاری برایش انجام دهیم و در مقابل پولی بگیریم حالا این کالا عبارت باشد از وقت ،تخصص و .... شما

وقت میگذارید و از تخصصتان استفاده میکنید و طرف مقابل شما هنگام دادن پول زحمات شما ،از همین عملکرد ناشیانه تان به عنوان نقطه ضعفتان استفاده میکند و بخاطر پایین اوردن قیمت و بعضا ندادن پول ،شروع به بهانه گیری های الکی میکند.این پررویی طرف مقابل شما،بخاطر نداشتن قرارداد و نداشتن ضمانت عملی است.پس قرارداد و حتی بهترین حالت این هست که مبلغی از قرارداد اول کار ،درصدی وسط کار و الباقی در اتمام کار بگیرید.
خلاصه اهرم فشاری برای گرفتن حقتان داشته باشید.

10- استارت زدن،همگام شدن،جدا شدن:

استارت زدن هر کاری را توضیح دادم که عجله نداشته باشید ،خجالت نکشید و ....
همگام شدن را نیز عرض کردم که تعهدات را مکتوب و اصولی کنید
و اما نکته مهم جدا شدن!!!

با هر کسی ،شرکتی،جایی و ... خواستید کاری را شروع کنید ،احتمال اینکه به اختلاف بخورید وجود دارد،پس بجای اینکه این اختلاف به دشمنی،دعوا و دادگاه کشی بکشد ،بهتر است از همان اول ،شرایط جدا شدن را نیز برای همدیگر بصورت قانونی شفاف کنید تا حتی اگر دشمن هم شدید،شرایط خلاص شدن از مشکل را قبلا سهل نموده و راه را برای خودتان هموار کنید.یعنی
(( پیوند سخت و آگاهانه،همکاری و پیمودن راه با یکدیگر با ضوابط و شفاف و جداشدن از یکدیگر با کمترین زمان ،ضرر مالی و حاشیه))

134 اصل برای کلاه نگذاشتن و کلاه برنداشتن برای خودم طراحی کرده ام فعلا همین 10 مورد را عملی کنید تا به تناسب وقت ،نم نم انتقال بدهم.
کل هدف بنده به چالش کشیدن مغزتان است ،به مسایل پیرامونتان با دقت بنگرید و لذت اندیشیدن را در خود تقویت کنیم.

از دوستان بزرگواری که چه عمومی چه خصوصی سوالات و مطالبی را درخواست میکنند ،عرض میکنم بدلیل پیشنهادهای بسیار زیاد و متاسفانه کمبود وقت ،تا جایی که میتوانم پله به پله انتقال میدهم پس درخواست های همه بزرگواران مد نظرم می باشد ولی چه کنم که وقت کم است و به بزرگی خودتان ببخشید .بنده کلا 6 ساعت در طول شبانه روز وقت دارم ،وقت خوردن،وقت برای استراحت بعد از جلسات و تصمیم گیری های حساس،وقت برای پیمودن مسافتی از جایی به جای دیگر و به اضافه خواب.همه اینها در مجموع 6 ساعت.
ولی نگرانتان هستم و پیشرفت حق شماست ،باید بزرگ و بزرگتر شوید،دستی را بگیرید،همچون درخت میوه و سایه داشته باشید،انسانی نون ده و کارآفرین باشید.
یک ایرانی اصیل و تاثیر گذار در عرصه بین الملل.

نقشه جهان را بخرید و در دیوار خانه تان نصب کنید ،کشورها را به همان اندازه کوچک که میبینید در همان لحظه نگاهی به عظمت خودتان بیندازید ،دنیا در برابر اراده و قدرت شما بسیار کوچک هست پس شکست و فتح هر دو برای انسان پیروزی است.

در اوج مشکلات ناامید نشویم.
در اوج پیروزی ها مغرور نشویم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: tondar12 , کامیار کاظمی , حامد , mir abbas , m_grate29 , jahanagahi , M3HDI , Peanut , amiryazdani138 , صدفی , soltan_sal , فرهاد قربانی , Haavin , مهدی گل محمدی , mohajer.my , Mind , مسعود کوچولو , maxsoulfly , kave , سعید محمدی , mercede , vahid61 , toofan245 , goldmen , dara , محمد رضا تورانی , omid6020 , dost , mjdehghani , mosafer bedar , ahmad rezaee , madar , farid2012 , iran , saeed225 , Alireza_Kh , azunited , reza_egbali , jiljil , sir-mahyar , davoud.ce , HadiMahmoodi , Delta.H , cold_fear , sajjad , Andisheh , نادعلي , gandalf , s_a , mercedes62 , Iraj_27 , vahidz , Fela.Want , محسن دوستوندی , محسن قلي زاده , odise , aria898210 , shik-poosh , hajimorad , yousefi66 , K4Z3M , arml
12-22-2012, 10:35 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-22-2012 10:37 PM، توسط حامد.)
ارسال: #2
RE: پیشگیری و بیمه کردن خودمان از نیرنگهای بازار

استاده من دستانت را می بوسم که اینقدر صادقانه با نوشته هایت به یاری ما جوانان امده ای.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: mir abbas , m_grate29 , M3HDI , jahanagahi , amiryazdani138 , صدفی , Haavin , nami , مهدی گل محمدی , Mind , maxsoulfly , mjdehghani , HadiMahmoodi , Delta.H , sir-mahyar
12-22-2012, 10:38 PM
ارسال: #3
حدود 7 سال پیش ضامن وام 10 میلیونی یه بنده خدایی شدم که 3 سال بود میشناختمش بعد از ضمانت من و گرفتن وام آب شد رفت تو زمین من موندم و یه وام 10 میلیونی با 22 سال سن و دیگه هیچ وقت هم اثری ازش پیدا نشد
این شد تجربه تلخ من تو اون سن کم این شد که دیگه به هیچ کس اطمینان نکردم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: m_grate29 , M3HDI , mir abbas , Peanut , jahanagahi , حامد , فرهاد قربانی , Haavin , nami , مهدی گل محمدی , Mind , maxsoulfly , mjdehghani , mosafer bedar , iran , HadiMahmoodi , sir-mahyar , sajjad , محسن دوستوندی
12-22-2012, 10:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-22-2012 10:46 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
ممنونم . ای کاش عزیزان چند بار این متن را بخوانند و حتی بنویسند و در فرصت های مناسب مطالعه فرمایند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mir abbas , حامد , amiryazdani138 , m_grate29 , صدفی , Haavin , nami , مهدی گل محمدی , M3HDI , maxsoulfly , mjdehghani , sir-mahyar , HadiMahmoodi , محسن دوستوندی
12-22-2012, 10:46 PM
ارسال: #5
بینهایت سپاس از راهنماییهای ارزنده استاد گرامی جناب نامی که درسهای زندگی را به ما اموزش میدهند.
تک تک سطرهای مطالب ایشان سرشار از اموزشهای عملی کسب و کار هست.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Peanut , حامد , amiryazdani138 , m_grate29 , صدفی , فرهاد قربانی , Haavin , nami , M3HDI , Mind , maxsoulfly , mjdehghani , sir-mahyar , HadiMahmoodi , Delta.H
12-22-2012, 11:06 PM
ارسال: #6
.بنده کلا 6 ساعت در طول شبانه روز وقت دارم ،وقت خوردن،وقت برای استراحت بعد از جلسات و تصمیم گیری های حساس،وقت برای پیمودن مسافتی از جایی به جای جای دیگر و به اضافه خواب.همه اینها در مجموع 6 ساعت.
ولی نگرانتان هستم و پیشرفت حق شماست ،باید بزرگ و بزرگتر شوید،دستی را بگیرید،همچون درخت میوه و سایه داشته باشید،انسانی نون ده و کارآفرین باشید.
یک ایرانی اصیل و تاثیر گذار در عرصه بین الملل.

باور کنیم این یک نصیحت نیست این یک پند نیست این یک تلنگر بسیار هنرمندانه و مهم برای برخاستن و حرکت به سوی پیشرفت.
6 ساعت در روز وقت استراحت خوابیدن نقل مکان ... وای بر من که چقدر زمان تلف شده دارم ...
استاد نامی عزیزم دستان شما رو میبوسم .

کلامی از استاد نامی عزیز میگویم که بر من تاثیر بسیاری داشت دارد و خواهد داشت :
در برابر هر سختی همیشه با خود زمزمه کنید (( این نیز میگذرد))
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , Haavin , nami , مهدی گل محمدی , M3HDI , Mind , مسعود کوچولو , tondar12 , maxsoulfly , yu3f , vahid61 , mir abbas , صدفی , mjdehghani , davoud.ce , HadiMahmoodi , Delta.H
12-22-2012, 11:38 PM
ارسال: #7
ممنون از آقای نامی عزیز درسهای خوب و آموزنده ای بود.امیدوارم همیشه سربلند باشید.

تشکر شده توسط: m_grate29 , مهدی گل محمدی , M3HDI , maxsoulfly , nami , mir abbas , Haavin , HadiMahmoodi
12-22-2012, 11:39 PM
ارسال: #8
با تشکر فراوان از استاد گرامی بابت مطالب ارزنده و گرانبهایی که در اختیار ما میگذارند. استاد خیلی مخلصیم.10_004

بابام همیشه منو نصیحت میکنه و بعضی وقتها که گلایه وشکایت هام زیاد میشه،این شعر رو برام میخونه. گر به دولت برسی مست نگردی مردی گر به نکبت برسی سست نگردی مردی..

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: m_grate29 , jahanagahi , مهدی گل محمدی , M3HDI , Mind , مسعود کوچولو , حامد , tondar12 , maxsoulfly , nami , vahid61 , mir abbas , Haavin , dara , ahmad rezaee , یکمیلیارد , sir-mahyar , HadiMahmoodi , cold_fear
12-23-2012, 12:03 AM
ارسال: #9
جناب نامی عزیز /سلام و عرض ادب

باور بفرمایید چنان زیبا می نویسید که لبریز از شوق و هیجان می شوم و خدارا هزاران بار شکر میگویم به خاطر وجود شما اساتید و دوستان خیر خواه

خداوند خیرتان دهد

متشکرم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: jahanagahi , m_grate29 , Mind , حامد , tondar12 , maxsoulfly , nami , vahid61 , mir abbas , Haavin , صدفی , ahmad rezaee , HadiMahmoodi
12-23-2012, 02:34 AM
ارسال: #10
وای اقای نامی چقدر واسه من دوست داشتنی اید شما.
خیلی دوست دارم بدونم روزی چند ساعت می خوابید و روزی چند ساعت کار می کنید؟
حدس من اینه که مثل میلیاردر معروف دونالد ترامپ روزی 4 ساعت بیشتر نمی خوابید.
اگه امکانش تو یک تایپیک جدا از برنامه هفته گی تون بگید تا ملیاردرای آینده وطنم استفاده کنن.
چون می دونم وقت ندارید ازتون می خوام به منشی تون بگید ثبت و تایپ کنه.
عشق به شما و تجربیاته اشخاصی مثل شما و اقای قربانیان که منو هر روز علارغم کمی وقت به اینجا میکشونه دست شما از راه دور می بوسم .

باور واقعیت می سازه نه باور واقعیت.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , nami , m_grate29 , M3HDI , mir abbas , حامد , Haavin , jahanagahi , ahmad rezaee , HadiMahmoodi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 135 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,782 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 923 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  حمل بار از دبی MR683 0 280 02-04-2017 01:14 PM
آخرین ارسال: MR683
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,225 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,928 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,326 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,428 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,818 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  کدوم روش برای واردات از همه بهتر است؟ rezaeee 1 999 06-19-2016 10:40 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  نظر خواهی از اساتید jabari 2 504 05-05-2016 10:30 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  واردات از ترکیه navid_1988 8 1,556 11-30-2015 10:43 AM
آخرین ارسال: MEHRAN_SOOZER
  جا و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما karafarin 2 1,841 06-13-2015 01:08 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  چگونه از یک جمع چندصد نفری بهره ببریم cooch 0 680 05-09-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: cooch
Shocked میزبانی از یکدیگر در شهرمان cooch 3 463 05-09-2015 03:26 PM
آخرین ارسال: cooch
  كسب درامد از قران حرام است يا حلال؟؟؟ اقاي ايـــده 30 6,306 04-26-2015 02:09 PM
آخرین ارسال: myroseflower
  پول خرج کردن یک نوجوان ، چگونه باید باشد؟... tehran1400 1 924 04-06-2015 06:04 PM
آخرین ارسال: faridfarhood
  کسب درآمد از مسافران نوروزی shahid-a 4 2,201 03-01-2015 03:30 PM
آخرین ارسال: shahid-a
Rainbow ماهم شروع کردیم (واردات جوراب از ترکیه ) gh4315 13 4,809 11-27-2014 04:40 AM
آخرین ارسال: parsa_star

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS