سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اموزش ايده زايي و ايده يابي
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
به نام خداوندي كه امروز هم توفق داد تا در خدمت عزيزان باشم.

در ابتدا چندنكته ميتواند سوالات شما هم باشد را متذكر بشم.

من ادمي هستم كه براي اينكه به موفقيت نزديكتر بشم خودم رو جاي افراد مختلف ميگذارم و از ديدگاه هاي مختلف به موضوعات نگاه ميكنم.

بر همين اساس يك موضوعي در توضيحات اموزش ايده يابي كه نقش مهمي هم هست بايد بدانيد و توجه كنيد.

ايده يابي در حوزه هاي مختلفي ميتواند انجام شود .اما چون ما در اينجا هيچ حوزه اي خاصي مد نظرمان نيست بر همين اساس مطالب بيشتر عمومي ارائه ميشود و شما خودتان بايد مطالب رو به موضوعي كه مد نظر داريد وقف بديد.

اينطور نباشد كه شمايي در مورد سايت به دنبال ايده هست اين مطالب رو بخوانيد و بگيد در مورد اسامي و غيره هست چه ربطي به موضوع سايت ميتواند داشته باشد.

برعكس همه اينها بهم ديگر ربط دارند تنها موضوعات مثال ها تفاوت دارند.

مورد ديگر شايد براي شما سوال پيش بياد چرا من بايد وقت بذارم و كلي مطلب بخوانم بعدش ايده بياد.

خوب اين يك واقعيت هست و انكار ناپذير بطور حتم وقتي شما در مورد موضوعات مختلف مانند اينترنت فروشگاه و سايت بدونيد در نظر همين موارد هم پردازش ميشوند .ديگر در ذهن شما مقدار جرم سياه چاله هاي سيارات- يا مقدار قطر اتم و يا كرم زباله خوار وو كه همينطوري وارد ذهن شما نمياد.

حتي اگر در محيطش هم قرار بگيريد و ان موارد ايده باشند در نگاه شما هيچ چيزي نيستند تنها در نگاه فردي به صورت ايده پديدار خواهد شد كه اون فرد در موردش اطلاعات داشته باشد.

پس در هر زمينه كه ميخواهيد ايده يابي كنيد بايد اطلاعات خودتان رو زياد كنيد. و همينطور حوزه هاي مرتبط رو در نظر داشته باشيد.

مورد ديگر مدت زمان بهره وري و يا نتيجه گرفتن از اين اموزش ها بستگي به فرد دارد. و همينطور تاثير اموزش.

اگر اين اموزش ها در يك اتاق كنفرانس انجام ميشد محيط اماده بود و شرايط هم همينطور .ذهن شما مجبور ميشد از خودش واكنش نشان بده و همينطور بسته به شرايط موجود خودتان از ايده هاي كه مطرح ميكرديد تعجب زد خواهيد ميشد.

اما اگر الان با بي ميلي و تب سرد به مطالب نگاه و توجه كنيد خوب بطور حتم هيچ تاثيري نخواهد داشت.

پس باهوش باشيد و شرايط رو براي خودتان محيا كنيد.
(12-08-2012 12:38 PM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت كاربران عزيز

در ابتدا روز خوبي برايتان ارزومند هستم و اميدوارم تا پايان روز سراسر خوبي برايتان باشد.

مورد ديگر اميدوارم مطالب واقعا كاربري باشد و دوستاني كه موردي ميبيند ميتواند به صورت پيام به بنده اطلاع دهند تا مطالب را ويرايش يا كم زياد كنم.

در مطالب قبلي به اينجا رسيديم كه ايده ها به دو نوع پديدار ميشوند يك ناخوداگاه و ديگري با وقت گذاشتن و فكر كردن.

در مورد ايده هاي ناخود اگاه مطالبي را ارائه كرديم و تنها موضوعي كه در اين بخش ماننده است يادداشت برداري مي باشد.

يك دفترچه در كنار خود داشته باشيد يا در گوشي همراه خود در زماني كه ايده اي به ذهنتان رسيد به سرعت يادداشت كنيد.

در موارد مختلف پيش امده است كه ايده ها خيلي زود از ياد ميروند.

و همانطور كه در پست قبلي اشاره كرديم اطلاعات خود را افزايش دهيد به همان اندازه كه بكاريد برداشت خواهيد كرد.

مورد ديگر در مورد اطلاعات هميشه اينطور نباشد كه تنها به يك موضوع بپردازيد-موضوعات خود را دسته بندي كنيد و در همه حوزه ها به اندازه اولويت بندي كه ميكنيد مطالعه داشته باشيد. براي بعضي ها كه بيشتر نياز داريد وقت بيشتر و براي انها كه كمتر احتياج داريد وقت كمتر.

در اينده اگر شاهد ايده هاي ناخود اگاه نبوديد بطور حتم مطمئن باشيد كه كم كاري كرده ايد.

تا اينجا به شما خيلي احتياج نبود اما در از اين مرحله به بعد به شما كه علاقمند به فرا گرفتن هستيد احتياج مي باشد
اطلاعات بيشتر در اين زمينه را ميتوانيد در تاپيك زير مشاهده كنيد.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...9#pid54419

سلام مومن،
از مطالب جالبتان استفاده کردم انشااله که نتیجه مطلوب حاصل شود.
نظر به اینکه به دلایلی با تاخیر فرصت استفاده از اینترنت مهیا می شود اگر مطالب را در یک نوشته کامل بتوانم دریافت کنم ممنون می شوم.
با سپاس
با سلام خواهش ميكنم

متاسفانه بخاطر خستگي و نداشتن توان

نوشتن مطالب برايم سخت شده است-انشالا سعي ميكنم موارد رو پيش ببرم به مرور زمان

موفق باشيد
من شخصا خیلی استفاده کردم. نوشتن مرحله دوم تایپیک اگر بمن اعتماد داری دقیقا بخاطر استفاده از این تایپیک بود. انشالله هر زمان فرصت شد مطلب را ادامه دهید. ممنونم.
با سلام خدمت شما

اومدم از شما دوست عزيز بابت به پايان نرساندن اين موضوع عذرخواهي كنم. به علت بيماري ادامه اين بحث برايم مقدرو نيست.

طي چند روز اينده در بيمارستان خواهم بود

موفق باشيد.
1انشالله هر چه زودتر سلامتی تون رو به دست بیارید و در جمع دوستان انجمن باشید!

اگر کمکی از دست ما بر میاد بفرما ! ما دریغ نمی کنیم!
(12-14-2012 12:38 PM)sajad1441 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام خدمت شما

اومدم از شما دوست عزيز بابت به پايان نرساندن اين موضوع عذرخواهي كنم. به علت بيماري ادامه اين بحث برايم مقدرو نيست.

طي چند روز اينده در بيمارستان خواهم بود

موفق باشيد.

آرزوی سلامتی شما را دارم. انشالله بزودی بهبودی کامل پیدا کرده و از تجربیات و مطالب با ارزش شما استفاده خواهیم کرد. من واقعا خیلی استفاده کردم و همیشه خود را دانشجوی شما می دانم.
باسلام

ممنونم از شما
انشالا استراحت كنم بهتر خواهم شد
در پناه حق
سلام آقا سجاد

خدا بد نده ،

امیدوارم هر چه زودتر سلامتی خودتون رو بدست بیارید

آمین
الهی آمین
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع