سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بیایید احساساتمان را نسبت به زندگی بگوییم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
من این تاپیکو ایجاد کردم تا دوستانی که تجسم خلاق انجام میدن بیان و احساساتشونو و تجسمشونو بگن.اولم از خودم شروع می کنم.

من دوست دارم وقتی به سن 24 رسیدم ازدواج کنم.چون به این ایمان دارم که زن و مرد هم دیگررو کامل می کنن.من دوست دارم.تو خونه ی زیبا و بزرگم با خانومم بشینیم و یه موزیک ملایم بزاریم و از خاطرات گذشته و اتفاقات روز صحبت کنیم.بعد هم با جنسیس کوپه آلبالوییم دوتایی بریم شامو بیرون بخوریم(البته نه هر شبا) موقع رفتن و برگشتن سرمو از ماشین برای چند لحظه بیرون بیارم و از خدا بابت اینهمه نعمتی که به ما داده تشکر کنم..دوست دارم خانمم اهل مطالعه باشه باهم کتاب بخونیم و جاهای خوبشو سر مشق زندگیمون قرار بدیم.دوست دارم خانمم همیشه بوی قرمه سبزی بده ولی از نوع علمیش(بعدن توضیح میدم).
وای که اون موقع چقدر زندگی زیبا میشه.من الان اینارو تجسم کردم و حتی الان که مشغول نوشتن هستم خیلی لذت می برم. شماها هم بنویسید.
چقدر رمانتيك!
مطمئنا به آرزوت مي رسي آقا مهدي!
تایپیک خوبیت.مرسی
خواهشمندم که یکی از تجسم های خلاقتان را دراین جا بنویسید.
من همیشه فکر می کنم وقتی دختر کوچولوم بزرگ بشه یک بانوی واقعی میشه با تربیت و پرورش خوب - سلامت و موفق
من تصور میکنم روزی بتونم با نوه هام بازی کنم و براشون قصه بگم!

اما تا اون روزها دوست دارم فعالیت تجاری موفقی رو داشته باشم
من عاشقانه تاجر شدن رو دوست دارم و همیشه تصورش می کنم دوست دارم از آدمهای با انصافی که در زندگیم دیدم درس بگیرم و تاجر با انصاف و درستکاری باشم
نگید نمیشه دیدم شده خیلی خوب هم شده
دوست دارم توی زندگی آرامش داشته باشم این مهمه همیشه تمرین آرامش انجام میدم!

و در آخر دوست دارم عاقبت بخیر بشم
این مهمترین خواسته زندگیمه

راستی ببخشید کسی از جناب قربانیان اطلاعی داره؟بنظرم حضورشون کمرنگه !
امیدوارم هر جا هستن خوب و خوش و سلامت باشن
من همین الآن عضو سایت شدم
دوست دارم چند ماه دیگه یه ماشین خوشکل داشته باشم و قبل از میلیاردر شدنم ازدواج کنم
دوست دارم اون موقع برم پیش رئیس قبلیم و باهاش آشتی کنم.
بعد بانامزدم بیشتر شبا بریم بیرون ...بریم سفر وبعضی وقتا همه همکلاسامو به یه رستوران دعوت کنم
دوست دارم اون قدر پول داشته باشم که بتونم هر مشکلی که اطرافم هست وبا پول
به خیروخوشی حل میشه رو حل کنم
آخ که چه خوبه..........
خدا روزی رسانه شکست ناپذیرمن است و هماکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه های عالی به من میرسد.
Smile
آفرين بر شما چه جمله تاكيدي زيبا و نيرو بخشي
موفقيت نصيب شما باد
چه جمله فوق العاده ای.مرسی
فوق العاده بود مرسی.
واقعا این جملات انرژی زیادی دارن
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع