سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: از کجای عالم میلیاردری خوشتون می یاد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
دوستان تو این تاپیک قید بفرمایید از کجای دنیای میلیاردری بیشتر خوشتون میاد
مثال:شهرت؛دارایی،ارامش ورفاه و....
قسمت اولش
یعنی اونجایی که آدم تلاش میکنه تا میلیاردر بشه
این مرحله اش خیلی لذت بخشه.
همش من همشو میخوام میخوام میخوام اصلا هم شوخی ندارما؟!! میخوام .چیه چرا این طوری نگاه میکنید؟ مگه بده ؟خوب همش رو دوست دارم
خیلی جنبه هاش هست .
ثروتمند بودن همراه با چیزهای دیگری هم به نظر من هست ( البته به طور صحیحش )
قدرت ، نفوذ ، توانایی مالی و خرید هرچی که دوست دارید ، کمک کردن ( رضایت عجیبی میده به آدم ) و ...
ولی بیشترین قسمتش رو که دوست دارم خریدش هست . من عاشق خریدم Yosef.gif .
سلام.
شحخصیتی که تو این راه کسب میکنم.
اینکه مثلا یکی منو نمیشناسه میگه آقا مملکت اینجوریه.پول نیست ،دیگه هیچکی نمیتونه پول در بیاره و...
و من برای اینکه ضایع نشه و البته حوصله ی بحث رو ندارم حرفاشو تایید کنم ولی تو دلم بهش بخندم که آخه چی میگی؟جلوی قاضی ملق بازی؟
از اینکه پشت پورشه کایینم بنویسم الهم عجل لولیک الفرج... یارو از بقلم ردشه ببینه تریپ مثبتم بگه لابد این دزده و آقازاده که به اینجا رسیده و تو دلش تا میتونه بهم فحش بده.از اون نگاهشون خوشم میاد.برای من اینا تو میلیاردریم لذت بخشه...
و.........................
یارو از بقلم ردشه ببینه تریپ مثبتم بگه لابد این دزده و آقازاده که به اینجا رسیده و تو دلش تا میتونه بهم فحش بده.از اون نگاهشون خوشم میاد.برای من اینا تو میلیاردریم لذت بخشه...

خیلی جالب گفتی مسعود جان.
آرامش و رفاه.

بیخود. مسعود جان نذار بهت حرف نامربوط بزنند.WinkWinkWink
آقا منم بی ریا عرض کنم

دوست دارم دوروبرم هرکس میخواد ازدواج کنه تمام خرج عروسیش یا کمی تا قسمتی ابری!! بهش کمک کنم ای خوشم میاد ای خوشم میاد.

دوم یک اتاق درست کنم و تا میتونم بهترین لباسهای بازار رو بخرم و بذارم تو اتاق تا هر وقت دلم خواست هر نوع لباسی باشه که بپوشم.
من اون لحظه رو دوست دارم که دارم میرم ی باغ چند هکتاری بزرگ واسه تفریح آخر هفته بخرم بعد خودم سطح باغ رو چمن کنم یک نمای جالب بهش بدم یک اسب خوشکل بخرم اسب سواری کنم یه خونه ویلایی توش بسازم آخ چه حالی میده
ایشالا که همه به آرزوشون برسن منم تا 2 سال دیگه باغمو بخرم
در اين تاپيك جاي نظر اقا كاميارا خالي ميبينم
مزين بفرماييد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع